dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

مهاجرت به کانادا از ترکیه

آمریکا کانادا ویزا و مهاجرت مهاجرت به کانادا از ترکیه

شرایط مهاجرت کانادا چیست؟ برنامه مهاجرت به کانادا از ترکیه چگونه است؟


 وزارت مهاجرت کانادا اعلام کرده است که تا سال 2022، 1 میلیون مهاجر پذیرش خواهد کرد. افرادی که می خواهند مهاجرت به کانادا از ترکیه انجام دهند و زندگی جدیدی را شروع کنند میتوانند کانادا را در نظر داشته باشند.

شرایط درخواست مهاجرت کانادا از ترکیه چیست؟

مراحل مهاجرت کانادا اساساً از دو عامل تشکیل شده است.

  1. دریافت دعوت نامه برای درخواست ،
  2. درخواست اجازه اقامت ،

دریافت یک دعوت نامه از برنامه:

برای واجد شرایط بودن برای دعوت نامه درخواست ، ابتدا باید چند سؤال از خودمان بپرسیم: اول اینکه مجرد هستیم. اگر رابطه جدی (نامزدی ، عرفی) داشته باشید ، به شرط اینکه رابطه خود را ثابت کنید ، از وضعیت مجردی خارج خواهید شد. با این حال ، شما به اسناد رضایت بخش و کافی بسیاری برای اثبات ، مانند عکس های نامزدی و حساب های بانکی شریک نیاز دارید.

در ابتدا ، سطح تحصیلات و تجربه کاری شما برای دریافت دعوت نامه بسیار مفید خواهد بود. افرادی که با مراجعه به برنامه های مهاجرت کانادا درخواست می کنند در یک استخر جمع می شوند. بین 2000 تا 3000 نفر هر هفته در برنامه های مهاجرت کانادا از طریق اکسپرس اینتری پذیرفته می شوند.

در مواردی که درخواست فردی انجام می شود ، شما تمام نقاط لازم را به تنهایی جمع می کنید. اما هنگامی که شما زوج هستید تفاوت در روند وجود دارد. متقاضی امتیاز کمتری نسبت به فردی که به تنهایی با همان مدارک متقاضی کسب می کند ، کسب می کند و شریک زندگی باید نمره باقی مانده را تکمیل کند.

برنامه اجازه اقامت:

شرایط خاصی لازم است تا افراد بتوانند برای مهاجرت و اجازه اقامت کانادا اقدام کنند. آنها این فرصت را دارند که در بسیاری از مقوله های مختلف ، مانند مهاجرت واجد شرایط یا ورود به سیستم ، اعمال شوند. شرایط اساسی برای متقاضیان مهاجرت و اجازه اقامت کانادا  :

  • دانش انگلیسی یا فرانسوی ،
  • وضعیت تحصیلات شما ،
  • تجربه کاری شما ،
  • تجربه کانادایی ، در صورت وجود

لازم است که یک یا چند شرط در بالا جستجو نیاز دارید. با در نظر گرفتن این شرایط می توانید امتیاز جمع کنید. به خصوص کسانی که در کانادا تحصیل کرده اند یک قدم جلوتر در درخواست مهاجرت قرار دارند.

نمره مهاجرت کانادا باید با متخصصان و افراد آموزش دیده محاسبه شود.

چگونه می توان از ترکیه برای مهاجرت به کانادا اقدام کرد؟

اگر نمره آزمون مورد نظر را از آزمون مهاجرت کانادا کسب کرده اید می توانید برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید . یکی از مهمترین مراحل هنگام درخواست ، اعمال در دسته مناسب است.

درخواست مهاجرت کانادا با پر کردن فرم های لازم شروع می شود. پس از آن با ارائه اسناد و مدارک درخواستی ادامه می یابد. فرایندهای درخواست و پذیرش بین 6 ماه تا 1 سال متفاوت است.


بیشتر بخوانید:

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی برگشت