تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

سلب مسئولیت حقوقی

vwalt.com تلاش می کند تا از کیفیت اطلاعات موجود در وب سایت خود اطمینان حاصل کند. اطلاعات موجود در وب سایت فقط برای اهداف عمومی ارائه شده است. وی والت به هیچ وجه صلاحیت فرد را برای مهاجرت ارزیابی نمی کند. هیچ چیز در vwalt.com به عنوان مشاوره حرفه ای مورد استفاده قرار نمی گیرد و محتوای وب سایت جایگزینی برای مشاوره یک وکیل نیست. کاربران باید قبل از هرگونه اقدام یا تصمیمی بر اساس هر یک از مطالب ارائه شده در سراسر vwalt.com ، با یک وکیل واجد شرایط مهاجرت تماس بگیرند و از مشاوره حرفه ای مربوط به شرایط خاص خود برخوردار شوند.

vwalt.com هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت و خسارات وارده به واسطه استفاده یا اتکا به اطلاعات موجود در وب سایت خود ندارد و نمی تواند هیچ گونه مسئولیت قانونی و مسئولیتی در قبال صحت یا کامل بودن اطلاعات را به عهده بگیرد.

مقوله مهاجرت موضوع پیچیده ای است که بعضا یک اشتباه در آن میتواند عمر و سرمایه شما را تباه کند.

متاسفانه هر روز شاهد از بین رفتن فرصت ها و سرمایه هایی هستیم که نتیجه انتخاب مسیر غلط و راهنمایی های اشتباه است.

موضوع مهاجرت به حدی برای کشورها اهمیت دارد که در قوانین این کشورها دادن کوچک ترین پیشنهاد مهاجرتی بدون داشتن مجوزات لازم تخلف تلقی میشود و هم فرد مشاوره دهنده و هم فرد مشاوره گیرنده را درگیر خواهد کرد.

جالب است اگر بدانید یک وکیل مهاجرت یا مشاور برای عضویت در کانون رسمی وکلا یا مشاورین رسمی مهاجرت چه مسیر دشوار و پر پیچ و خمی را پیموده است تا بتواند با تکیه بر دانش و آگاهی خود و زیر ذره بین ارگان ها و سازمان های دولتی ناظر در این زمینه فعالیت نماید. و همینطور مشاورین مهاجرت RCIC که دوره های خاص خود را دارند.

لذا اگر به دنبال راهکار درست مهاجرت هستید و قصد دارید کم ریسک ترین و قانونی ترین مسیر را انتخاب کنید باید با وکلا و مشاورین رسمی مهاجرت در تماس باشید. ㅤ


بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی