تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

بهترین سواحل تورنتو و GTA

وی والت آمریکا کانادا زندگی زندگی در کانادا بهترین سواحل تورنتو و GTA

سواحل تورنتو

روزهای آفتابی دوباره اینجا هستند!
بهترین سواحل تورنتو و GTA ، مسیرهای پیاده روی و تخته برای پیاده روی ، دویدن ، دوچرخه سواری ، قایق رانی و ماهیگیری (با مجوز ماهیگیری) باز است. پناهگاه های پیک نیک نیز باز است. از جمله زمین های بازی ، کباب های ثابت و برخی حمام های عمومی.

محافظ نجات در شش سواحل تورنتو از ساعت 11:30 صبح تا 6:30 بعد از ظهر از 22 ژوئن مستقر می شوند – ساحل پارک بلوف ، ساحل گیلاس / کلارک ، ساحل کوی-بالمی ، ساحل شرقی مری کورتیس ، ساحل شرقی شرقی ، ساحل سنیساید و ساحل وودبین. شنا در حالی که نگهبانان نجات ندارند ، یا در مناطقی که نگهبان نجات ندارند ، توصیه نمی شود.

زندگی در کانادا و سواحل تورنتو در اینجا جایی است که می توانید کمی خورشید و منظره ای زیبا از آب بگیرید.

ساحل بلفر

بلفر از بهترین سواحل تورنتو و GTA این ساحل طولانی و شنی درست در پای اسکاربورو بلوف قرار دارد و منظره های زیبایی را ارائه می دهد. مسیرهای پیاده روی و مسیرهای دوچرخه در این نزدیکی هست و فضای زیادی برای یک پیک نیک وجود دارد.

ساحل گیلاس

این یکی از محبوب ترین سواحل تورنتو است ، به این معنی که آخر هفته ها می توانند بسیار شلوغ شوند. این ناهموار بیشتر از سواحل دیگر ، با فضای سبز و ساحل های صخره ای به جای چمن های مفرح پیک نیک ، اما ساحل گیلاس یکی از نقاط بهتری برای امتحان کردن ورزش های آبی مانند وزش باد است.

ساحل پارک ماری کورتیس

یک مکان محبوب برای افراد محلی Long Branch ، ساحل ماری کرتیس پارک ساحل ساکت و آرام است. یک پارک سگ بی نظم و زمین بازی برای بچه ها وجود دارد – این امر شرط خوبی برای خانواده های جوان است.

ساحل روژ

با وجود نام ، این ساحل قرمز نیست – در عوض ، همه آن ماسه سفید و آب آبی است. این نام از رودخانه روژ کمی قرمز در همان نزدیکی آمده است. ماهیگیری محبوب ترین سرگرمی در این ساحل است که بیش از نیمی از تالاب های GTA را در خود جای داده است.

ساحل شکر

Sugar اگرچه برای شنا نیست ، شکر ساحل در آبشار تورنتو یک مکان محبوب برای خیساندن خورشید است. با وجود چترهای صورتی ، شن و ماسه سفید و سنگهای راه راه ، موضوع قند و آب نبات در سراسر احساس می شود. چتر و صندلی ارائه شده است ، اما محدود است.

ساحل Sunnyside

Sunnyside بهترین سواحل تورنتو و GTA جایی بود که در دهه 20 تا دهه 50 وقتی پارک تفریحی Sunnyside و غرفه موسیقی کاملاً در حال جابجایی بود. اکنون ساحل بیشتر یک فضای تفریحی است که برای دوچرخه سواری ، غلت زدن و اسکیت سواری در امتداد تالار محبوب است. درختان و فضای سبز زیادی وجود دارد که آن را به مکانی خوب برای استراحت و لذت بردن از نوشیدنی از کافه اطراف خود تبدیل می کند.

سواحل چوب

Woodbine که احتمالاً محبوب ترین بخش از آبشار تورنتو است ، به طول سه کیلومتر امتداد دارد و شامل پارک خلیج Ashbridge است . چندین زمین والیبال ، پارک اسکیت و حتی استخر المپیک وجود دارد – بله ، استخر در ساحل وجود دارد (استخرهای تورنتو به دلیل همه گیر بودن COVID-19 در حال حاضر بسته می شوند). انتظار دارید که بسیاری از بازی های والیبال ساحلی ، فریبی و بدمینتون در کنار ساحل ظاهر شوند. 

ساحل Kew-Balmy

این ساحل قرن قدیمی یکی دیگر از نقاط محبوب است که در آخر هفته های گرم با شناگرها ، حمام آفتابگیرها ، پیاده روی سگ ها و اتوبوسرانی ها پر از مربا است. یک نوار میان وعده و امتیاز مخصوص امتیازات وجود دارد ، اما ساحل به اندازه کافی نزدیک به کوئین استریت شرقی است که می توانید در یکی از بسیاری از رستوران ها یا کافه های منطقه بخورید.

ساحل مرکز جزیره

جزایر تورنتو یک واحه به دور از مرکز شهر است ، در حالی که هنوز هم دارای یک نمای شگفت انگیز از افق شهر است. ساحل دوستانه خانوادگی در مرکز جزیره نسبتاً نزدیک اسکله های کشتی است که دارای غرفه های امتیاز و اتاق های تغییر در این نزدیکی است. اجاره دوچرخه نیز موجود است.

ساحل جیبالتار پوینت

با کشتی به مرکز جزیره بروید تا به ساحل جیبالتار پوینت برسید. این ساحل هیچ امکاناتی ندارد.

ساحل نقطه هانلان

تنها ساحل برهنه این شهر یک مقصد تابستانی شگفت آور و شلوغ برای افراد محلی و گردشگران است.

ساحل جزیره Ward

Ward’s در ضلع شرقی مرکز جزیره واقع شده است. با فاصله کمی بیشتر از ساحل سنتر آیلند ، ساکت تر ساکت تر است و بیشتر مورد استفاده محلی ها از گردشگران است. برای کسانی که به دنبال فعالیت های تفریحی هستند و یک کافه در این نزدیکی برای تفریح ​​، یک زمین والیبال و یک زمین گلف دیسک وجود دارد.

سواحل خارج از تورنتو

دریاچه استاد

یک دریاچه با آب بهار 65 هکتار در قلب برامپتون است که فقط 35 دقیقه با تور از تورنتو فاصله دارد. این ساحل شامل یک منطقه شنا ، اسلای آب ، زمین های والیبال ساحلی ، خانه بوموس و امتیازات غذایی است. یک هتل ورودی کوچک برای لذت بردن از ساحل و امکانات آن وجود دارد. اگر به دنبال هیجان کمی بیشتر از بازی در شن هستید ، می توانید کابین های قایقرانی ، قایق رانی ، کایاکس و قایق های قابل حمل را نیز اجاره کنید.

پارک تفرجگاه دریاچه دریا

ساحل Lakefront Promenade Park یک ورودی از دریاچه انتاریو است و شنا و کم عمق و گرم تری را برای هر نوع ساحل ایجاد می کند. این شهر واقع در می سی سیگا ، عنوان بزرگترین پارک آبی در منطقه Peel را نشان می دهد.

پارک ساحل

ساحل Beachway Park واقع در بورینگتون ، یک غرفه (با اتاق های تغییر ، دوش در فضای باز و امکانات تفریحی فصلی) ، زمین بازی و کرایه ساحل دارد. این پارک همچنین برای هر کسی که به دنبال گشت و گذار در پارک است ، دارای یک مسیر دو کاره دو کیلومتر است.

دریاچه کلسو

دریاچه Kelso ساحل تحت نظارت نجات غریق است که دارای جایگاه امتیازاتی است و بخشی از یک دریاچه 35 هکتاری واقع در میلتون است.

ساحل کببورگ

ساحل کببورگ به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 برای تابستان 2020 بسته است. ساحل کوبورگ واقع در – شما آن را حدس زده اید – کببورگ ، دارای مناظر زیبا ، یک تخته سنگ و ماسه سفید است. همچنین کایاکس ، قایق رانی و تخته تخته برای اجاره موجود است.

ساحل واسگا

ساحل Wasaga مشهورترین مقصد تابستانی برای افرادی است که در GTA واقع شده اند ، طولانی ترین ساحل آب شیرین جهان (14 کیلومتری ساحل شنی). به شش سواحل تقسیم شده ، ساحل 1 و 2 تمایل دارند که از آنجا که به مغازه ها و امکانات نزدیک تر هستند ، با شلوغی و شلوغی شلوغ شوند. اگر به دنبال یک بعد از ظهر آرام هستید ، بهتر است خود را در نزدیکی ساحل 3 یا 4 پارک کنید.

ساحل Sauble

ساحل ساوبل ساحل شنی خیره کننده ای است که بیش از 10 کیلومتر طول دارد (دومین طولانی ترین ساحل آب شیرین پس از ساحل Wasaga). کمی بیشتر از واساگا از تورنتو فاصله دارد ، اما این ساحل ماسه ای سفید مجهز به مناظر زیبا و غروب خورشید خیره کننده است.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی