تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

نحوه افزایش شانس برنده شدن برای لاتاری آمریکا


چگونه شانس خود را در برنده شدن لاتاری افزایش دهیم

برای افزایش شانس برنده شدن لاتاری در ثبت نام ، هر فرد هر ساله فقط یک بار مجاز به ثبت نام خواهد بود و افرادی که چندین بار به عنوان متقاضی اصلی ثبت نام کنند ، ثبت نام آن ها رد خواهد شد. در ادامه این مطلب ما به روش های قانونی برای افزایش شانس در برنده شدن خواهیم پرداخت.

افزایش شانس برنده شدن لاتاری متاهلین

برای افزایش شانس برنده شدن لاتاری ، افراد متاهل می توانند شانس خود را دو برابر کنند. بر فرض مثال اگر شما متاهل باشید ، می توانید یکبار به عنوان متقاضی اصلی ثبت نام کنید و همسر و فرزندان مجرد زیر 21 سال خود را به عنوان همراه ثبت کنید و برای افزایش شانس برنده شدن لاتاری مجدد ،یکبار هم همسر شما به عنوان متقاضی اصلی در نظر گرفته می شود و شما و فرزندان مجرد زیر 21 سالتون به عنوان همراه ثبت خواهید شد. به این ترتیب اگر هر کدام از زوجین که متقاضی اصلی هستند ، برنده شوند می توانند برای دریافت ویزای سایر اعضای خانواده نیز اقدام نمایند.

افزایش شانس برنده شدن لاتاری افراد مجرد زیر 21 سال

اداره مهاجرت ایالات متحده اعلام کرد که افزایش شانس برنده شدن  لاتاری برای افراد مجرد زیر 21 سالی که دیپلم 12 ساله خود را دریافت کرده اند امکان پذیر می باشد و می توانند شانس ثبت نام خود را سه برابر کنند.  به این گونه که می توانند یکبار در فرم پدر ، یک بار در فرم مادر و در نهایت نیز یکبار هم خودشان به عنوان متقاضی اصلی ثبت نام نمایند که این امر باعث افزایش شانس برنده شدن لاتاری برای این دسته از افراد شده است.

مراجعه به سایت رسمی برای ثبت نام در لاتاری

دقت کنید که بسیاری از سایت ها هستند که شبیه به سایت اصلی طراحی شدند یا با دامنه لاتاری هستند اما تنها یک سایت رسمی که .gov (پسوند سایت های دولتی) ست رسمی هست.

افزایش شانس برنده شدن لاتاری با ثبت نام صحیح

هر ساله میلیون ها نفر در لاتاری ثبت نام میکنند اما به دلیل عدم ثبت نام صحیح تعداد بسیاری رد میشوند (حتی از طریق موسسات و غیره نیز ثبت نام را انجام دهید مشخص نیست صحیح انجام دهند یا خیر پس توصیه این است که خود ثبت نام را انجام دهید).

همچنین اگر در پر کردن فرم مشکل داشته باشید یا اولین بار است که اقدام می کنید، نگران نباشید؛ میتوانید به راهنمای جامع ثبت نام لاتاری که در اختیارتان قرار داده ایم مراجعه کنید و به راحتی در لاتاری امسال شرکت کنید.

تاثیر تحصیلات در افزایش شانس برنده شدن لاتاری

برای ثبت نام در لاتاری داشتن دیپلم 12 ساله حداقل تحصیلات می باشد. افزایش شانس برنده شدن لاتاری برای افرادی که تحصیلات بالای دیپلم مانند فوق دیپلم  ، لیسانس ، فوق لیسانس ، دکترا و بالاتر را دارند  هیچ تاثیری در روند برنده شدن آن ها نخواهد داشت و برنده شدن در لاتاری صرفا به صورت تصادفی و شانسی می باشد. لازم به ذکر است که داشتن مدرک زبان (IELTS,TOFFEL,…) و سایر مدارک معتبر بین المللی نیز در راستای افزایش شانس برنده شدن لاتاری بی تاثیر خواهد بود.


بیشتر بخوانید:

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی