اخبار آمریکا ایالات متحده

هشدار USCIS درباره تنظیم مجدد وقت مصاحبه ناشی از کروناویروس (COVID-19)

هشدار USCIS برای تنظیم وقت مصاحبه

هشدار USCIS درباره تنظیم مجدد وقت مصاحبه ناشی از کروناویروس (COVID-19) USCIS با هشدار به افراد توصیه کرد دستورالعملهای مربوط به قرار ملاقات را رعایت کنند و قرارها یا مصاحبه ها را با USCIS در صورتی که در 14 روز از ملاقات آنها در چین بودند ، دوباره تنظیم کنند. بر این باورند که ممکن است در معرض COVID-19 قرار داشته باشند. یا علائم شبه آنفولانزا را تجربه می کنید.

بروزرسانی شده: 02/25/2020ترجمه:

اگر احساس بیماری دارید ، لطفاً لغو و تنظیم مجدد انتصاب USCIS را در نظر بگیرید

ALERT: قرار مجدد قرار ملاقات ها به دلیل استفاده از کروناویروس (COVID-19) اگر به هر دلیلی بیمار شوید ، بدون توجه به اینکه در معرض COVID-19 قرار گرفته اید ، لطفاً با قرار دادن یخ های USCIS به ملاقات های خود نرسید. لطفاً در صورت اعلام دستورالعمل قرار ملاقات یا مصاحبه خود ، برای تنظیم مجدد قرار ملاقات یا مصاحبه خود ، دنبال کنید:

در طی 14 روز از قرار ملاقات شما در چین بوده اند. باور کنید که ممکن است در معرض COVID-19 قرار بگیرید (حتی اگر اخیراً در چین نبودید). یا علائم شبه آنفولانزا را تجربه می کنید (مانند آبریزش بینی ، سردرد ، سرفه ، گلودرد یا تب).

ما به شما کمک خواهیم کرد تا هنگام سالم بودن قرار ملاقات خود را بدون مجازات تنظیم کنید.
USCIS می خواهد امنیت كسانی را كه به آنها خدمت می كنیم و كارمندانمان را تضمین كنیم. لطفاً اگر بیمار هستید از یخ USCIS دیدن نکنید و یا احساس علائم بیمار بودن را تجربه کنید. ما به شما كمك می كنیم كه وقتی بهتر بودید قرار ملاقات خود را بدون مجازات تنظیم كنید. اگر بیماری دارید یا علائمی از خود نشان داده اید ، توصیه می کنیم قرار ملاقات USCIS را لغو و از سرگیری مجدد کنید. برخی از بیماری ها و علائم عبارتند از:

سرماخوردگی یا آنفولانزا تب یا حالت تهوع سردردهای شدید یا درد بدن ، درد عضلانی یا معده ، درد قفسه سینه یا نفس نفسانی استفراغ یا اسهال سل فعال سل (TB) اوریون ، سرخک ، آبله مرغان دیگر بیماری مسری اگر نیاز به تنظیم مجدد قرار ملاقات دارید لطفاً برای تنظیم مجدد قرارهای خود ، دستورالعملهای مربوط به اطلاعیه قرار ملاقات خود را دنبال کنید. در صورت تنظیم مجدد قرار ملاقات ، هیچ مجازاتی وجود ندارد.

اگر هنگام بیمار شدن به یخ USCIS می روید برای ایمنی کارمندان و کسانی که در خدمت آنها هستیم ، اگر شما یا شخصی که با شما روبرو هستید ، بیمار شوید یا هرکدام از شرایط ذکر شده در بالا را برآورده کرده باشید ، ممکن است نماینده قرار ملاقات یا مصاحبه شما را لغو کند. ما به شما در تصمیم گیری مجدد قرار ملاقات بدون هیچ گونه مجازاتی کمک خواهیم کرد.

segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023