اخبار آمریکا ایالات متحده

USCIS مطالبات لغو هزینه را به روز می کند

مطالبات لغو هزینه USCIS آمریکا

معیارهای اصلاح شده شفافیت برای اثبات صلاحیت را ارائه می دهد

تاریخ انتشار: 25 اکتبر 2019

واشنگتن – خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده با حذف معیارهای مزایای آزمایش شده قبلی که قبلاً به عنوان عاملی برای تعیین اینکه آیا متقاضی از پرداخت هزینه های تشکیل پرونده یا خدمات بیومتریک استفاده می شود ، فرم I-912 ، درخواست پرداخت هزینه را تجدید نظر کرده است . اگر درآمد سالانه خانوادگی مستند شده آنها در زیر یا زیر 150٪ دستورالعمل های فقر فدرال باشد یا اینکه مشکلات مالی را نشان می دهند ، ممکن است افراد باز هم از پرداخت هزینه درخواست کنند.

مزیت آزمایش شده یک مزیت عمومی است – ارائه شده توسط آژانس های فدرال ، ایالتی یا محلی – که واجد شرایط بودن و ملاحظات مبلغ آن براساس درآمد و منابع شخص است. USCIS قبلاً Medicaid ، برنامه کمک به تغذیه تکمیلی ، کمک موقت به خانواده های نیازمند و درآمد امنیتی اضافی را در طول ارزیابی صلاحیت در نظر گرفته بود.

USCIS مشخص کرده است که دریافت یک مزیت مبتنی بر معیار ، معیار مناسبی در بررسی درخواست های چشم پوشی از هزینه نیست ، زیرا سطح درآمد مورد استفاده برای تصمیم گیری در مورد صلاحیت کمک محلی ، از ایالت به ایالت دیگر متفاوت است.

“كان كوچینلی ، مدیر وقت USCIS گفت:” USCIS برای تأمین هزینه های تصمیم گیری در مورد درخواست ها و دادخواستها ، اجرای اقدامات عملیاتی و اطمینان از اجرای صحیح سیستم مهاجرت قانونی کشور متکی به هزینه ها است. ” “USCIS صدها میلیون دلار هزینه سالانه چشم پوشی می کند. روند تجدید نظر در هزینه ، باعث بهبود صداقت برنامه و کیفیت و قوام مصوبات چشم پوشی هزینه خواهد شد. ارائه جهت روشن به محكومين آژانس براي تعيين يكنواخت تر ، به ما كمك مي كند تا از وظايف خود براي تصميم گيري كارآمد و عادلانه در مورد درخواست هاي مهاجرت حمايت كنيم. “

USCIS تخمین زده است که مبلغ چشمگیر سالانه دلایل پرداخت دلار از حدود 344.3 میلیون دلار در سال مالی 2016 به 367.9 میلیون دلار در سال مالی 2017 افزایش یافته است. در سال مالی 2018 ، میزان تخمینی سالانه دلار مبلغ پرداختی که USCIS اعطا کرده است 293.5 میلیون دلار بود. درآمد شهریه بیش از 95٪ بودجه USCIS را تشکیل می دهد.

طبق معیارهای اصلاح شده ، افراد ممکن است هنوز هم درخواست لغو هزینه را درخواست کنند:

  • درآمد سالانه مستند خانواده آنها پایین تر از 150٪ دستورالعمل های فقر فدرال است. یا
  • آنها مشکلات مالی را نشان می دهند.

با این حال ، USCIS متقاضیان را ملزم به تکمیل فرم I-912 و ارائه اسناد و مدارک حمایتی ، از جمله رونوشت های مالیات بر درآمد فدرال می کند. USCIS نامه ای را قبول نمی کند که متقاضی قادر به پرداخت هزینه های ثبت نام یا خدمات بیومتریک بدون تکمیل فرم I-912 نباشد.

از تاریخ 2 دسامبر ، کسانی که به دنبال چشم پوشی از هزینه هستند ، باید نسخه 10/24/19 این فرم را ارائه دهند تا از پرداخت هزینه لازم برای مزایای مهاجرت چشم پوشی کنند. پس از 2 دسامبر ، USCIS هر نوع فرم I-912 را با تاریخ چاپ 03/13/18 یا قبل از آن ، درخواست چشم پوشی از هزینه ارسال شده با نامه یا اسناد دریافت سود مزایای آزمایش شده را برای نشان دادن صلاحیت هزینه رد می کند. چشم پوشی USCIS هرگونه درخواست چشم پوشی از هزینه ارسال شده قبل از 2 دسامبر را طبق سیاست قبلی ، 10.9 AFM ، چشم پوشی از هزینه ها ، صادر می کند .

فرم جدید برنامه ها و درخواست های واجد شرایط برای چشم پوشی از هزینه را تغییر نمی دهد. برای لیست برنامه ها و درخواست های واجد شرایط ، به فرم I-912 دستورالعمل ها مراجعه کنید. بعلاوه ، USCIS راهنماي سياست (PDF، 281 KB) را در دفترچه راهنماي سياستگذاري USCIS براي همراهي با اين نسخه اصلاح كرده است. رهنمودهای به روز شده سیاست در تاریخ 2 دسامبر مؤثر است.


segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023