اخبار آمریکا ایالات متحده

USCIS دو تصمیم دادستان کل را اجرا می کند

WASHINGTON ServicesUS خدمات شهروندی و مهاجرت امروز اعلام کرد راهنمایی سیاست جدید (PDF ، 404 KB) اجرای دو تصمیم از دادستان کل در مورد چگونگی تأثیر دو یا چند محکومیت DUI بر الزامات شخصیت اخلاقی خوب (GMC) و چگونگی تأثیر تغییرات پس از صدور احکام کیفری محکومیت و احکام برای اهداف مهاجرت.

تاریخ انتشار: 10 دسامبر 2019

در 25 اکتبر ، دادستان کل در ماده کاستیلو پرز تصمیم گرفت که دو یا چند محکومیت DUI در دوره قانونی می تواند بر تعیین شخصیت اخلاقی خوب متقاضی تأثیر بگذارد. 

متقاضیانی که دارای دو یا بیشتر محکومیت DUI در هنگام درخواست کمک هزینه مهاجرتی هستند ، ممکن است بتوانند با ارائه شواهدی مبنی بر داشتن شخصیت اخلاقی خوب حتی در دوره ای که مرتکب جرایم DUI شده اند ،بر این پیش فرض غلبه کنند. 

اصطلاح DUI شامل کلیه تخلفات رانندگی در ایالت ها و دولت های فدرال ، از جمله رانندگی در هنگام مسمومیت ، کارکردن تحت تأثیر ، و سایر جرائمی است که باعث می شود فرد در هنگام نقص بودن وسیله نقلیه موتوری را غیرقانونی کند. 

همچنین در تاریخ 25 اکتبر ، دادستان کل در ماده توماس و تامپسون تصمیم گرفت که تعریف “مدت حبس یا حکم” به طور کلی به حکم کیفری اصلی یک خارجی اشاره دارد ، بدون توجه به تغییرات پس از صدور حکم. احکام پس از صدور حکم که موجب تغییر حکم اصلی یک خارجی جنایتکار می شوند فقط درصورتی که آنها براساس نقص رویه ای یا اساسی در دادرسی کیفری اساسی باشند ، برای اهداف مهاجرت مرتبط هستند.

مارك كومان ، معاون USCIS گفت: “در پاسخ به دو تصمیم دادستان كل ، USCIS رهنمودهاي سياسي را در مورد مشخصه اخلاقي خوب براي اهداف مهاجرت به روز كرده است.” “به عنوان دادستان کل ، این راهنما ایمنی عمومی را با اطمینان از این که محکومین USCIS رانندگی تحت محکومیت های تحت تأثیر را با استاندارد مناسب بررسی در نظر می گیرند ، تقویت می کند.”

براساس قانون مهاجرت ایالات متحده ، پیامدهای محکومیت های جزایی و مجازات هایی وجود دارد که می تواند متقاضیان را برای دریافت هزینه مهاجرت غیرقابل قبول ، قابل جابجایی یا غیرقابل قبول جلوه دهد. همچنین ، مزایای مهاجرت خاص به متقاضی نیاز دارد تا نشان دهد كه یک خارجی دارای GMC است كه واجد شرایط دریافت این مزایا است. 

به عنوان مثال ، متقاضیان تابعیت باید GMC را نشان دهند. برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد این به روزرسانی ، دفترچه راهنمای USCIS Policy را مشاهده کنید .


segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023