تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

PEI کانادا باید مهاجران بیشتری را جذب کند

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار جزیره پرنس ادوارد PEI کانادا باید مهاجران بیشتری را جذب کند

یک گروه توسعه اقتصادی فرانکوفون از جزیره پرنس ادوارد (PEI) مجموعه ای از جزوه های اطلاعاتی را با هدف جذب مهاجران فرانسوی زبان تولید کرده است.

یک دفتر کار خارج از جزیره پرنس ادوارد یک کیت اطلاعاتی برای کمک به جذب بیشتر کارآفرینان مهاجر فرانکوفون ، کارگران ماهر به استان تولید کرد.

6 ژانویه سال 2020

یک گروه توسعه اقتصادی فرانکوفون از جزیره پرنس ادوارد (PEI) مجموعه ای از جزوه های اطلاعاتی را با هدف جذب مهاجران فرانسوی زبان تولید کرده است.

شبکه توسعه اقتصادی و اشتغالزایی (RD )E) هشت جزوه حاوی اطلاعات مربوط به منظر اقتصادی و فرانکوفونی PEI را جمع آوری کرده است.

جزوه اصلی با عنوان: “فرصت در انتظار: جذب مهاجران فرانکوفونی به جزیره پرنس ادوارد” در مورد اهمیت مهاجرت فرانکوفون برای فرهنگ و اقتصاد استان صحبت می کند.

PEI با مشکلات جمعیتی مانند بقیه کانادا روبرو است و کتابچه پیشنهاد می کند که ترویج مهاجرت فرانکوفون یک راه حل ممکن است.

در این کتابچه آمده است: “بسیاری از صنایع مهم این جزیره به کارگران دو زبانه (فرانسوی و انگلیسی) احتیاج دارند و نیاز روزافزون به کارآفرینان جدید وجود دارد.” “علاوه بر فرصت های اقتصادی ، مهاجران مستقر در جزیره پرنس ادوارد از کیفیت عالی زندگی بهره مند می شوند.”

جدول آمار کانادا که در این جزوه مشاهده می شود نشان می دهد که PEI بین سال های 2015 تا 2018 نرخ رشد جمعیت شش درصد را داشته است – سریع ترین نرخ در کانادا در طی این دوره زمانی.

این یافته ها مطابق با گزارش شورای اقتصادی استان های آتلانتیک (APEC) است که می گوید مهاجرت بین المللی “بزرگترین کمک کننده” در رشد جمعیت PEI است. در این گزارش آمده است: بین سال های 2016 و 2018 ، PEI بیشترین تعداد مهاجران جدید را نسبت به جمعیت آن ثبت کرده است.

در سالهای اخیر ، PEI نتوانسته است بسیاری از مهاجران فرانسوی زبان را جذب کند “[بیش از 10،000 مهاجر ساکن در جزیره ، فقط 225 نفر به زبان فرانسه صحبت می کنند.”

در حالی که 34 درصد از جمعیت PEI بالای 55 سال دارند ، بیش از 51 درصد فرانکوفونهایی که در استان زندگی می کنند در آن گروه سنی قرار دارند. جذب بیشتر فرانکوفون ها به تقویت آن جامعه کمک می کند.

این کتابچه بعداً ادعا می کند که مهاجران که می توانند به دو زبان فرانسه و انگلیسی صحبت کنند ، به طور متوسط ​​15 درصد درآمد سالانه بیشتر از کارگران یک زبانه دارند.

صنعت و جمعیتی

PEI کانادا باید مهاجران بیشتری را جذب کند

هفت جزوه باقیمانده شامل اطلاعات جمعیتی و اقتصادی درمناطق داخل PEI و کل استان است.

پنج صنعت برتر در همه PEI عبارتند از:

  • مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی
  • خرده فروشی
  • مدیریت عمومی
  • کشاورزی ، جنگلداری ، ماهیگیری
  • ساخت

با 13 درصد از جمعیت که به زبان فرانسه صحبت می کنند ، PEI استان با سومین غلظت بلندگو فرانسوی در کانادا ، پس از کبک و نیوبرانزویک است.

در استان PEI ، منطقه با بیشترین غلظت بلندگوهای فرانسوی منطقه اوانجین با 52 درصد است.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی