dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

درباره وی والت


وی والت منبعی برای انتشار اطلاعات مربوط به قوانین مهاجرت و زندگی در همه کشورها است. این وبسایت در مورد مهاجرت و امور زندگی در کشورهای مختلف جهان اطلاعات عمومی را نشر میدهد.

مقوله مهاجرت موضوع پیچیده ای است که بعضا یک اشتباه در آن میتواند عمر و سرمایه شما را تباه کند.

متاسفانه هر روز شاهد از بین رفتن فرصت ها و سرمایه هایی هستیم که نتیجه انتخاب مسیر غلط و راهنمایی های اشتباه است.

موضوع مهاجرت به حدی برای کشورها اهمیت دارد که در قوانین این کشورها دادن کوچک ترین پیشنهاد مهاجرتی بدون داشتن مجوزات لازم تخلف تلقی میشود و هم فرد مشاوره دهنده و هم فرد مشاوره گیرنده را درگیر خواهد کرد.

جالب است اگر بدانید یک وکیل مهاجرت یا مشاور برای عضویت در کانون رسمی وکلا یا مشاورین رسمی مهاجرت چه مسیر دشوار و پر پیچ و خمی را پیموده است تا بتواند با تکیه بر دانش و آگاهی خود و زیر ذره بین ارگان ها و سازمان های دولتی ناظر در این زمینه فعالیت نماید. و همینطور مشاورین مهاجرت RCIC که دوره های خاص خود را دارند.

لذا اگر به دنبال راهکار درست مهاجرت هستید و قصد دارید کم ریسک ترین و قانونی ترین مسیر را انتخاب کنید باید با وکلا و مشاورین رسمی مهاجرت در تماس باشید.

وی والت ( VWALT ) با مدیریت گروه وی والت فعالیت داشته و در همه زمینه های مرتبط با امور مهاجرت اطلاعاتی را نشر میدهد و برای اتباع خارجی که به دنبال اخذ ویزا و ورود دائم  یا موقت به کشورهای مختلف هستند ، راهنمایی ارائه می دهد، که این مسیر را به شیوه کاملا قانونی طی کنند، همینطور ما سعی میکنیم شما را با قوانین روز تا حد امکان آشنا سازیم، قصد ما تنها آگهی کامل افراد در این مسیر پر پیچ و خم است.

VWALT.COM و به عنوان یک منبع الکترونیکی جامع از اطلاعات در مورد روند زندگی و مهاجرت استفاده میشود. علاوه بر این ، این وبسایت در حال گسترش است که همگی برای ارائه خدمات و ارتباط بهتر بین مهاجران طراحی شده اند.

علاوه بر این، این مجموعه اطلاعاتی را نیز برای تازه واردین تحت پوشش قرار داده و بدون هیچ چشم داشتی اطلاعات جامع و کاملی را در زمینه کاریابی و زندگی برای کشور های مختلف در اختیار مهاجرین قرار داده است.

آنچه ما برای شما آرزو میکنیم این نیست که حتما مسیر مهاجرتی شما به نتیجه برسد؛ بلکه آرزو داریم آنچه به خیر و صلاح شماست اتفاق بیفتد و همیشه قوانین را جدی بگیرید.


بازگشت بازگشت