تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

برای زندگی در این 6 شهر آمریکا به شما پول میدهند!

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار ایالات متحده برای زندگی در این 6 شهر آمریکا به شما پول میدهند!

6 شهر آمریکا که به شما پول می دهند تا به آنجا بروید!

رقابت بر سر جذب نیروی کار ماهر باعث در نظر گرفتن مشوق های مالی جذابی در برخی شهرها شده است.

با توجه به گستردگی شیوع کوید 19 در ایالات متحده آمریکا و خسارت سنگین کسب و کارهای آمریکایی از این ویروس، نیاز به نیروی کار ماهر در این کشور برخی از شهرها را بدان واداشته است که به منظور ترغیب افراد ماهر در مهاجرت به آن ها مشوق های مالی در نظر بگیرند.

۱- تولسا- اوکلاهاما
این شهر اعلام کرده است به کسانی که بتوانند پیشنهاد دورکاری از یک کارفرما دریافت کرده و قرارداد آن ها به صورت تمام وقت باشد تا ۱۰ هزار دلار پرداخت خواهد کرد. برای واجد شرایط بودن در این برنامه لازم است ۱۸ سال به بالا باشید و خارج از ایالت اوکلاهاما ساکن باشید. همچنین داشتن ویزای کار ایالات متحده آمریکا نیز الزامی است.  

۲- اوزارکس- آرکانزاس
این شهر شمال غربی به ۱۰۰ ایده برتر کارآفرینی در حوزه علم، مهندسی و ریاضیات ۱۰ هزار دلار پرداخت می کند. برای واجد شرایط بودن در این برنامه باید حداقل ۲۴ سال سن داشت و کار تمام وقت راه اندازی کرد داشتن ویزای کار یا شهروندی یا اقامت دایم ایالات متحده آمریکا و همچنین حداقل دو سال سابقه کاری نیز از دیگر شروط این برنامه است.  

۳- ساوانا- جورجیا
اگر در جورجیا ساکن هستید و در حوزه مراقبت های درمانی، هوافضا یا تولیدات پیشرفته فعالیت دارید پس از نقل مکان به چاتهام کانتی ۲۰۰۰ دلار دریافت خواهید کرد.  

۴- توپکا- کانزاس
به افرادی که پس از یافتن شغل به این شهر مهاجرت کنند ۱۰ هزار دلار هزینه رهن و ۱۵ هزار دلار کمک هزینه خرید خانه داده می شود. شغل باید تمام وقت و فرد اجازه کار در ایالات متحده آمریکا را داشته باشد.  

۵- نیوتون- ایوا
این برنامه به افرادی که مهاجرت کاری داشته باشند کمک هزینه خرید مسکن معادل ۵۰۰۰ دلار برای خرید خانه بین ۱۰۰ هزار تا ۱۸۰ هزار دلار و کمک هزینه ۱۰ هزار دلاری برای خرید خانه به قیمت بالای ۱۸۰ هزار دلار می پردازد.  

۶- همیلتون- اوهایو
فارغ التحصیلان رشته های مهندسی، ریاضی و علوم پایه که پیشنهاد شغلی تمام وقت در این ایالت دریافت کنند تا ۱۰ هزار دلار کمک هزینه دریافت می کنند.  


بیشتر بخوانید:

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی