تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

44 پوزیشن پست دکتری دانشگاه ایندیانا آمریکا

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار ایالات متحده اخبار بورسیه آمریکا 44 پوزیشن پست دکتری دانشگاه ایندیانا آمریکا

کمک هزینه های تحصیلی دانشگاه ایندیانا

دانشگاه ایندیانا یکی از دانشگاه‌های ایالات متحده آمریکا بوده و در ایندیانا واقع شده است. هیچ کس کاملا نمی داند  “Hoosier” به چه معناست، اما دانشجویان دانشگاه ایندیانا-بلومینگتون مصداق بارز این صفت می باشند. تیم های ورزشی دانشگاه درNCAA Division I حضور دارندو از آنجا که دانشگاه ایندیانا نماد واحدی ندارد، همه تیم ها به سادگی به عنوان Hoosiers شناخته می شوند.

در محوطه دانشگاه بیش از 750 سازمان دانشجویی وجود دارد. تازه واردان باید حداقل دو ترم در محوطه دانشگاه زندگی کنند، هرچند برخی استثنائات وجود دارد. شهر کالومستروست کالج بلومینگتون، یا شهر B، همانطور که برای بسیاری شناخته شده است، محل سکونت فرهنگی پر جنب و جوشدانشگاه است.

نمایش های هنری و سرگرمی، مانند سالانه جشنواره موسیقی و هنر لوتوس، سالانه برگزار می شود. دانش آموزان می توانند محیط اطراف خود را از طریق برنامه های ماجراجویی خارج از منزل دانشگاه ایندیانا، که پیاده روی سفره و مسیر صخره نوردی را هماهنگ می کند، کشف کنند. 

دانشگاه ایندیانا در زمینه هنر و علوم لیبرال و آموزش حرفه ای، پزشکی و تکنولوژیکی یکی از بهترین ها می باشد. مأموریت IU این است که دسترسی گسترده به تحصیلات دانشجویان و فارغ التحصیلان برای دانش آموزان در سراسر ایندیانا، ایالات متحده و جهان، و همچنین برنامه های برجسته دانشگاهی و فرهنگی و خدمات دانشجویی فراهم کند. 

ایندیانا اولین مدرسه بشردوستانه جهان و اولین مدرسه انفورماتیک کشور و بزرگترین دانشکده پزشکی می باشد و شمار زیادی از برنامه های علمی دیگر که در میان بهترین کشورهای جهان قرار دارند شامل برنامه های هنر و علوم، آموزش، مهندسی، حقوق، مطالعات بین المللی، روزنامه نگاری، پرستاری، بهداشت عمومی و امور عمومی است. IU قصد دارد تا مشارکتی پویا با جوامع دولتی و محلی را در زمینه توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ایجاد کند و رهبری راه حل های خلاقانه برای مشکلات قرن بیست و یکم را ارائه دهد.

ایندیانا ایالتی است در آمریکا و یکی از ایالت‌های غرب میانه آمریکا به‌شمار می‌رود. پایتخت و شهر مهم آن ایندیاناپولیس است. شهر دوم آن فورت وین است. ایندیانا پولیس پایتخت فعلی ایندیانا سومین پایتخت در تاریخ این ایالت است. ایالت ایندیانا به ۹۲ شهرستان تقسیم شده‌است. 

دومین شهر پرجمعیت در غرب میانه آمریکا پس از شیکاگو و چهاردهمین شهر بزرگ (جمعیتی) در ایالات متحده می‌باشد و جزو ۳۴ منطقه آماری پرجمعیت در ایالات متحده با رتبه آماری ۲۶ می‌باشد که ۲/۴ میلیون نفر جمعیت دارد. این شهرستان ۳۷۲ مایل مربع را پوشش می‌دهد که باعث شده در رتبه شانزدهمین شهر(از نظر مساحت) ایالات متحده آمریکا قرار بگیرد.

44 پوزیشن پست دکتری دانشگاه ایندیانا ایالات متحده

1- اطلاعات بورسیه
       • 44 پوزیشن پست دکتری
       • دانشگاه ایندیانا ایالات متحده
       • ددلاین: 2 ژانویه 2021

2- شرایط مورد نیاز
    • رزومه
    • انگیزه نامه
    • مهارت کافی در زبان انگلیسی

3- اطلاعات تکمیلی
    • کشور مورد پذیرش: تمامی کشورها
    • برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ scholaridea.com مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی