تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

10 کارفرمای برتر در کانادا برای سال 2020

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار سراسری کانادا 10 کارفرمای برتر در کانادا برای سال 2020

Forbes لیست خود را برای بهترین مکان های کار در کانادا منتشر کرده است.

30 ژانویه سال 2020

مجله Forbes و شرکت تحقیقات بازار Statista از 8000 کارمند برای تعیین بهترین مکان برای کار در کانادا استفاده کردند. شرکت کنندگان در مشاغل با حداقل 500 کارمند مشغول به کار بودند. آنها رتبه 300 کارفرمای برتر را دریافت کردند که بیشترین توصیه را داشتند.

آنهایی که در 10 لیست برتر قرار گرفتند از شهرهای بزرگ مانند مونترال و تورنتو و همچنین شهرهای کوچکتر مانند اتاوا و وینیپگ استقبال شده اند.

بسیاری از شرکت ها بخشی از فناوری و بخش حمل و نقل بودند. در صنایع دیگری همچون خرده فروشی ، آب و برق و آموزش نیز تعداد معدودی وجود داشت. و بله – همه آنها استخدام می شوند.

10. دانشگاه تورنتو

صنعت:
دفتر مرکزی آموزش و پرورش : تورنتو ، انتاریو
کارمندان: 7198

علاوه بر اینکه آن را به 10 مکان برتر برای کار در کانادا تبدیل کرد ، دانشگاه تورنتو نیز توسط مجله مک لین بهترین مکان برای تحصیل در کانادا شد.

9. FedEx

صنعت:
دفتر مرکزی حمل و نقل و تدارکات : Mississauga، انتاریو
کارمندان: 6،750

FedEx یک شرکت پیک است که در سراسر کانادا فعالیت دارد. در حال حاضر آنها در حال استخدام کارگران حمل بار ، دستگیره ها و پیک ها هستند.

8- ترانزیت هوا

صنعت:
دفتر مرکزی حمل و نقل و تدارکات : مونترال ، کبک
کارمندان: 5،000

Air Transat هواپیمایی است که در کبک و انتاریو استخدام می شود. در صفحه وب آنها آمده است كه كارمندان Air Transat از مزد رقابتی ، مزایای اجتماعی و مزایای سفر بهره مند می شوند.

7. بوئینگ

صنعت:
ستاد هواشناسی و دفاعی : وینیپگ ، Manitoba
کارمندان: 2،000

طبق صفحه وب شرکت ، نزدیک به 75 درصد هواپیماهای موجود در آسمان امروز توسط بوئینگ ساخته شده اند. افراد متقاضی شغل ممکن است در یکی از شش حوزه شغلی فرصت های بیابند: تجارت ، امنیت سایبری ، علوم داده و تجزیه و تحلیل ، مهندسی ، فناوری اطلاعات و تولید.

6. مایکروسافت

صنعت:
دفتر مرکزی فناوری اطلاعات ، اینترنت ، نرم افزار و خدمات : Mississauga، انتاریو
کارمندان: 2300

این شرکت چند ملیتی رایانه ای از شماره نه در سال 2019 به ششمین نقطه در سال جاری منتقل شد در سپتامبر سال 2020 ، دفتر مایکروسافت در Mississauga به سمت مرکز شهر تورنتو حرکت می کند.

5. یوبی سافت

صنعت:
دفتر رسانه و تبلیغات : مونترال ، کبک
کارمندان: 15،985

افرادی که بازی های ویدئویی را انجام می دهند ، تقریباً مطمئناً با بازی یوبی سافت روبرو شده اند. شرکت بازی های ویدئویی با دفتر مرکزی در مونترال تقریباً 16000 کارمند دارد و همچنان در انیمیشن ، برنامه نویسی ، کنترل کیفیت و موارد دیگر استخدام می شود.

4. عمده فروشی Costco

صنعت:
دفتر مرکزی خرده فروشی و عمده فروشی : اتاوا ، انتاریو
کارمندان: 39،000

Costco در هر استان کانادا دارای مکانهایی است و کالاهای عمده فروشی را با عضویت در اختیار مشتریان قرار می دهد. مسیرهای شغلی با Cosco در فناوری اطلاعات ، امور مالی ، بازاریابی و بسیاری موارد دیگر موجود است.

3. سیستم های سیسکو

صنعت:
دفتر مرکزی فناوری اطلاعات ، اینترنت ، نرم افزار و خدمات : تورنتو ، انتاریو
کارمندان: 1،727

سیسکو خدمات و محصولات فناوری را توسعه ، تولید و فروش می کند. این شرکت در اکثر شهرهای مهم کانادا از جمله ونکوور ، کلگری ، ادمونتون ، تورنتو و مونترال استخدام می شود.

2. هیدرو-کبک

صنعت:
دفتر مرکزی خدمات: مونترال ، کبک
کارمندان: 19،904

شرکت خدمات عمومی کبک که خانه های سراسر استان را تحت اختیار دارد ، همچنین دومین مکان برای کار در کانادا است.

1. گوگل

صنعت:
دفتر مرکزی فناوری اطلاعات ، اینترنت ، نرم افزار و خدمات : تورنتو ، انتاریو
کارمندان: 2300

موتور جستجوی مشهور جهان برای سومین سال متوالی به عنوان بهترین مکان برای کار در کانادا انتخاب شد. دفاتر کانادایی در تورنتو ، مونترال و همچنین Kitchener ، انتاریو و ادمونتون ، آلبرتا قرار دارند.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی