dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

کمپین های استخدام کارگران خارجی کبک کانادا

اخبار آمریکا کانادا اخبار کبک کمپین های استخدام کارگران خارجی کبک کانادا

استخدام کارگران خارجی در استان کبک کانادا

کبک در حال برگزاری کارزارهای استخدام آنلاین است که کارگران خارجی را برای کمک به کارفرمایان استان استخدام میکند تا کمبود نیروی کار را تأمین کند و برای بهبود اقتصاد بخاطر کرونا ویروس از استان حمایت کند.

این برنامه به نام Journées Québec (روزهای کبک) توسط وزارتخانه های مهاجرت کبک رهبری می شود.و از طریق نمایندگان شبکه خود در مناطق مختلف در سراسر جهان (Dakar, Hong Kong, Los Angeles, Mexico City, New York, Paris and Rabat) پشتیبانی میشود

رویدادهایی که در طی چهار ماه گذشته برنامه ریزی شده بودند ، در ماه مارس به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از شیوع COVID-19 به تعویق افتادند. اکنون تاریخ های جدید برنامه ریزی شده اند و رویدادهای آنلاینی برگزار میشود که موارد زیر را شامل می شوند:

  • 19 اکتبر تا 6 نوامبر 2020: استخدام توسط مونترال در فناوری اطلاعات ، بازی های ویدئویی و هوش مصنوعی؛
  • 26-30 اکتبر 2020: استخدام توسط تونس در بهداشت و درمان و چند بخش دیگر؛
  • 3-6 نوامبر ، 2020: استخدام توسط سائوپائولو در بخش بهداشت؛
  • 17-21 نوامبر ، 2020: استخدام توسط بوگوتا در بهداشت و درمان و چند بخش دیگر؛
  • 30 نوامبر تا 5 دسامبر سال 2020: استخدام توسط پاریس در بهداشت و چند بخش دیگر؛
  • 30 نوامبر تا 8 دسامبر 2020: استخدام توسط موریس و ماداگاسکار در بهداشت و چند بخش دیگر؛ و
  • ژانویه 2021: استخدام توسط داکار در بهداشت و فناوری و اطلاعات انجام میشود.

رویدادهای Journées Québec به کارفرمایان این امکان را می دهد که متقاضیان را بررسی کنند ، فرد مناسب را پیدا کنند ، مصاحبه تنظیم کنند و آنها را استخدام کنند. 
از کارگران خارجی علاقمند برای دسترسی به پیشنهادات شغلی کبک دعوت شده است تا ثبت نام کنند.

“موفقیت در Journées Québec مبتنی بر مهارت ، تخصص و سایر مواردی است که باید در رزومه خود ذکر کنید. 

مشاغل موجود در مناطق مختلف کبک وجود دارد و در هر یک از این مناطق مشاغلی وجود دارد که بیشتر از بقیه مورد نیاز است پس به این موضوع نیز میتوانید دقت داشته باشید.

کلیه مراحل برنامه ریزی شده به صورت آنلاین و مجازی انجام خواهد شد. علاوه بر این ، ورود نهایی کارگران خارجی مطابق با اقدامات بهداشتی مقرر در دولت کبک صورت خواهد گرفت.

بیشتر تلاش ها برای استخدام کارگران ماهر در بخش های بهداشت و فناوری انجام می شود پس شانس متقاضیان در این بخش ها بیشتر خواهد بود.

در اواخر ماه مه ، دولت کبک اصلاحات اساسی را در برنامه های مهاجرتی خود اعلام کرد ، از جمله معرفی دو برنامه جدید آزمایشی مهاجرتی برای دستیاران پرستاری و متخصصین فناوری.

دستیاران پرستار در کل استان تقاضای زیادی دارند. طبق گفته دولت کبک ، برنامه های فعلی پاسخگوی خواسته های بازار کار نیست. از سال 2013 ، فقط 115 پرستار برای اقامت دائم در کبک انتخاب شده اند. این برنامه جدید با هدف جذب 550 دستیار پرستار در سال خواهد بود.

به همین ترتیب ، بخش های هوش مصنوعی و فناوری اطلاعات در کبک رونق می گیرد. یک پروژه آزمایشی جدید برای مهاجرت ، به استان اجازه می دهد 550 کارگر ماهر را در هر سال برای مهاجرت انتخاب شود.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی برگشت