کانادا اخبار نیوفاندلند و لابرادور

کرونا: نیوفاندلند دستورالعمل های مهاجرت را منتشر می کند

در این بیانیه آمده است که غربالگری و پردازش برنامه با کاهش حجم ادامه خواهد یافت.

2020-03-23

نیوفاندلند و لابرادور برنامه (NLPNP) همچنان به قبول برنامه های کاربردی آنلاین، اما برنامه های کاربردی مقاله دیگر پذیرفته نخواهند شد.

کرونا: نیوفاندلند دستورالعمل های مهاجرت را منتشر می کند

مهاجرت آتلانتیک

همین امر در مورد برنامه های مربوط به پایلوت مهاجرت اقیانوس اطلس (AIP) در استان نیز صدق می کند.

در این بیانیه آمده است: “کارمندانی که به عنوان بخشی از برنامه AIP در حال تهیه اسناد به کارفرمایان هستند ، باید این کار را بصورت الکترونیکی انجام دهند.”

کارفرمایان باید برنامه های AIP را از طریق ایمیل اسکن و ارسال کنند .

در این بیانیه آمده است که کارفرمایان تعیین شده تحت AIP تا اطلاع ثانوی مشخص خواهند ماند و برنامه های ارزیابی شغل شغلی (JVA) همچنان پردازش خواهند شد.


داوطلبان خارج از کانادا ، برنامه های اقامت دائم

در مورد نامزدها که در حال حاضر خارج از کانادا هستند ، نیوفاند لند می گوید که درخواست ادامه خواهد یافت ، “اما به دلیل محدودیت های دولت فدرال ، شما احتمالاً در آینده نزدیک نمی توانید وارد کانادا شوید.” با این حال ، دولت فدرال تعدادی از معافیت از ممنوعیت ورود افراد به کانادا را اعلام کرده است.

در این بیانیه ، نامزدهایی که تقاضای اقامت دائم را ارائه داده اند ، باید “منتظر بمانند تا از طریق راه های جایگزین برای فرود در کانادا ارتباط برقرار شود.” ارسال بیومتریک برای متقاضیان در حال حاضر تا 13 آوریل به حالت تعلیق در آمده است.

جلسات تماس و اطلاع رسانی

دفتر مهاجرت دارای یک سرویس ایمیل برای کاندیداها است که مستقیماً تحت تأثیر مسائل مربوط به کروناویروس قرار دارند.

در حال حاضر جلسات اطلاع رسانی با دانشجویان و فارغ التحصیلان بین المللی ، به علاوه عمومی و کارفرمایان به حالت تعلیق در آمده است. در این بیانیه آمده است: وبینارها همچنان در دسترس هستند.


segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023