تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

کانادا محدودیت های سفر برای خانواده ها ، سفرهای بشردوستانه را کاهش می دهد

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار سراسری کانادا کانادا محدودیت های سفر برای خانواده ها ، سفرهای بشردوستانه را کاهش می دهد

سفر به کانادا

کانادا مرز های خود را در 8 اکتبر برای اعضای خانواده کانادایی ها (شهروندان کانادا و دارندگان اقامت دائم) و کسانی که دلایل بشر دوستانه برای ورود دارند باز می کند.

4 اکتبر 2020

اعضای خانواده هایی که می توانند هفته آینده به کانادا بیایند عبارتند از:

  • زوج هایی که حداقل برای یک سال با یک شهروند کانادایی یا مقیم دائم در یک رابطه دوستانه انحصاری قرار داشته اند ، و کسانی که در طول رابطه در حضور فیزیکی شریک زندگی کانادایی خود بوده اند ، و همچنین فرزندان وابسته آنها;
  • فرزندان کانادایی ها که بیش از 22 سال دارند و کودکان وابسته در نظر گرفته نمی شوند.
  • نوه ها
  • خواهر و برادر ، شامل خواهر و برادر ناتنی و ناتنی نیز می شود. و
  • پدربزرگ و مادربزرگ
couples who have been in an exclusive dating relationship with a Canadian citizen or permanent resident for at least one year, and who have spent time in the physical presence of their Canadian partner during the relationship, as well as their dependent children

the children of Canadians who are over the age 22, and are not considered dependent children

grandchildren

siblings including half and step-siblings; and

grandparents

این افراد به شرطی که بیش از 15 روزبخواهند اقامت داشته باشند ، برای آمدن به کانادا نیازی به دلیل اساسی ندارند ، و الزامات واجد شرایط بودن و پذیرش موجود را برآورده کنند ، همچنین :

  • تهیه مدارک مورد نیاز IRCC ، از جمله اعلامیه قانونی تکمیل شده و امضا شده برای نشان دادن اینکه مطابق تعریف “یک عضو از خانواده” فرد کانادایی هستند
  • سفر با گذرنامه معتبر و سند سفر مانند ویزای بازدیدکنندگان ، یا مجوز سفر الکترونیکی ؛
  • مجوز کتبی از IRCC برای سفر به کانادا به عنوان عضوی از خانواده کانادایی ها.

مطابق با انتشار اعلامیه IRCC: “مانند همه مسافران ، اعضای خانواده کانادایی ها نیز باید کلیه اقدامات بهداشت عمومی ، از جمله دوره قرنطینه اجباری 14 روزه پس از ورود به كانادا را باید رعایت کنند .” ” توجه داشته باشید که تصمیم نهایی در مورد اینکه چه کسی می تواند وارد کانادا شود توسط یک افسر خدمات مرزی در مرز ورودی اتخاذ می شود.”

IRCC می گوید اطلاعات بیشتری از جمله تعریف خانواده ، و همچنین روند و الزامات ، در 8 اكتبر در دسترس خواهد بود. اداره مهاجرت و شهروندی کانادا می گویند كه اعضای خانواده کانادایی ها نباید برنامه ریزی سفر داشته باشند تا زمانی كه همه شرایط را برآورده كنند و تمام موارد را بدست آورند سپس برنامه سفر به کانادا را تنظیم کنند. مجوزهای لازم برای ورود به کانادا تحت قوانین جدید

IRCC می گوید اطلاعات بیشتری مانند تعریف خانواده کانادا یی ها و همچنین روند و الزامات در 8 اکتبر در دسترس خواهد بود. اداره مهاجرت و شهروندی کانادا می گویند كه اعضای خانواده کانادایی ها نباید برنامه ریزی سفر داشته باشند تا زمانی كه همه شرایط را برآورده كنند و تمام مجوزهای لازم برای آمدن به کانادا را تحت قوانین جدید به دست آورده باشند و سپس برنامه سفر به کانادا را تنظیم کنند .

دلایل بشر دوستانه سفر به کانادا برای معافیت از محدودیت ها:

اتباع خارجی همچنین به دلایل بشردوستانه می توانند به کانادا بیایند ، از جمله حضور در آخرین لحظات زندگی برای یکی از عزیزان ، حمایت از بیماران سخت و مراقبت از افرادی که نیاز به پشتیبانی پزشکی دارند. آنها همچنین ممکن است برای مراسم خاکسپاری یا پایان زندگی شخصی بتوانند به کانادا بیایند.

اگرچه قوانین قرنطینه اجباری هنوز برقرار است ، اما به دلایل بشردوستانه افراد خاصی می توانند ازقرنطینه معاف شوند. آزادی محدود از قرنطینه برای کانادایی هایی که از خارج از کشور به کانادا باز می گردند نیز اعمال خواهد شد.

اطلاعات مربوط به نحوه درخواست معافیت به دلایل بشردوستانه و آزادی محدود از قرنطینه اجباری در تاریخ 8 اکتبر در وب سایت آژانس بهداشت عمومی کانادا در دسترس خواهد بود. استانها و مناطق ممکن است الزامات دیگری داشته باشند.

نقل قول منتسب به مندیچینو در یک رسانه منتشر شده است : “به روزرسانی های اعلام شده امروز پاسخگوی نیازهای خانواده های کانادایی است که از مرزهای بین المللی از عزیزانشان جدا شده اند و برخی از آنها سخت ترین دوره زندگی خود را تجربه می کنند.”


بیشتر بخوانید:

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی