تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

کانادا در هنگام شیوع COVID-19 از مردم و مشاغل پشتیبانی می کند

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار سراسری کانادا کانادا در هنگام شیوع COVID-19 از مردم و مشاغل پشتیبانی می کند

کانادا برای ثبات اقتصاد ، محافظت از مشاغل و کمک به کسانی که تحت تأثیر اقدامات مهار COVID-19 قرار دارند ، اقدامی می کند. جزئیات برنامه پاسخگویی اقتصادی COVID-19 روز چهارشنبه 18 مارس منتشر شد.

20 مارس 2020

کانادا 82 میلیارد دلار ، بیش از سه درصد از تولید ناخالص داخلی خود ، برای اطمینان از کانادایی ها می تواند اجاره و خرید مواد غذایی را پرداخت کند ، و این که مشاغل می توانند همچنان به پرداخت کارمندان و قبض های خود بپردازند ، کمک خواهد کرد.

بیش از 27 میلیارد دلار از کل بودجه برای حمایت از کارگران و مشاغل کانادایی خواهد بود. علاوه بر این ، دولت تا 55 میلیارد دلار معافیت مالیاتی را تأمین می کند ، این امکان را به مشاغل و خانوارها می دهد تا مالیات خود را بعداً پرداخت کنند.

این اقدامات پس از یک میلیارد دلار صندوق پاسخ COVID-19 کانادا ، که از سیستم های مراقبت های بهداشتی استان ها و سرزمین ها پشتیبانی می کند ، دنبال می شوند.

بیش از 500 میلیارد دلار اعتبار و نقدینگی برای حمایت از مردم و اطمینان از فعالیت مشاغل موجود است.

شش موسسه بزرگ مالی در کانادا با مشتریان بانکداری مشاغل شخصی و کوچک همکاری می کنند تا راه حل های انعطاف پذیر را بصورت موردی ارائه دهند تا به مدیریت چالش های مالی ناشی از COVID-19 کمک کنند. آنها در تلاشند تا کانادایی ها را به دلیل تعطیلی مدرسه یا مهد کودک ، و کسانی که از COVID-19 رنج می برند ، از اختلال در مراقبت از کودک خودداری کنند. 

این پشتیبانی شامل تعویق پرداخت وام برای وام تا شش ماه و فرصت تسویه حساب برای سایر محصولات اعتباری است.

بیل مورنو ، وزیر دارایی ، در بیانیه ای گفت: “این زمان های خارق العاده ای هستند و ما باید اقدامات خارق العاده ای انجام دهیم.” “من با بخش مالی ، بانک کانادا ، همکاران استانی و سرزمینم و همتایانم در سراسر جهان همکاری می کنم تا در اقدامات مهم برای حمایت از اقتصاد کانادا و جهانی با هم هماهنگ باشم.”

پشتیبانی از کارگران ، صاحبان خانه ، خانواده ها

انعطاف پذیری بیشتری برای وام دهندگان مجاز خواهد بود تا پرداخت وام مسکن را برای صاحبان خانه که دچار مشکلات مالی مرتبط با همه گیر هستند ، معطوف کند. در حال حاضر به بیمه گرها دستور داده می شود تا وام دهندگان را به اجازه تعویق پرداخت بپردازند.

دولت همچنین به خانواده های دارای فرزند کمک های اضافی خواهد کرد و تقریباً 2 میلیارد دلار به پرداخت کمک هزینه کودک کانادا اضافه می کند

کارگرانی که باید در خانه بمانند و امکان دسترسی به مرخصی مرخصی ندارند ، ممکن است حداکثر تا 15 هفته بتوانند حداکثر 900 دلار در هفته را دریافت کنند. این معیار کارگران و افراد شاغل خود را که خود را بیمار ، قرنطینه می کنند ، در انزوائی خود قرار می دهند ، اما واجد شرایط دریافت بیمه اشتغال (EI) نیستند را در بر می گیرد. همچنین افرادی که از اعضای بیمار خانواده مانند والدین سالخورده و فرزندان مراقبت می کنند.

کارگرانی که با بیکاری روبرو هستند و واجد شرایط بیمه اشتغال نیستند (EI) ممکن است بتوانند از طریق آژانس درآمدی کانادا کمک هزینه اضطراری دریافت کنند. حداکثر 5 میلیارد دلار برای این اقدام اختصاص داده شده است.

کمک های تکمیلی به افراد و خانواده های با درآمد کم و متوسط ​​با “پرداخت تاپ ویژه” تحت اعتبار مالیات خوب و خدمات (GST) ارائه می شود. انتظار می رود این 5.5 میلیارد دلار به اقتصاد تزریق شود.

مدت انتظار یک هفته ای برای مزایای بیماری EI حداقل برای شش ماه از بین می رود ، برای کسانی که در قرنطینه هستند و یا به سمت انزوا کشیده شده اند. علاوه بر این ، نیاز به مجوز پزشکی برای دسترسی به مزایای بیماری EI برطرف می شود.

مهلت تشکیل مالیات از 30 آوریل تا 1 ژوئن تمدید شده است. مالیات دهندگان می توانند پرداخت مالیات بر درآمد را تا 31 اوت ، بدون بهره و بدون مجازات به تعویق بیندازند.

با توجه به تلاش برای مشاغل ، دولت همچنین برای 90 روز آینده یك یارانه دستمزد 10 درصدی مشاغل كوچك واجد شرایط را برای حداكثر 1275 دلار در هر كارمند و 25000 دلار برای هر كارفرما فراهم می كند. شرکت های واجد شرایط برای کسر مشاغل کوچک ، سازمان های غیر انتفاعی و خیرین از این معیار بهره مند می شوند. این تلاشی است برای کمک به کانادایی ها تا شغل خود را حفظ کنند.

پشتیبانی از گروه های آسیب پذیر

حداقل برداشت از صندوق های درآمد بازنشسته ثبت شده (RRIFs) به دلیل تأثیر شرایط بی ثبات بازار در پس انداز بازنشستگی سالمندان ، 25 درصد کاهش می یابد.

کسانی که وام های دانشجویی کانادا را بازپرداخت می کنند ، برای مدت شش ماه از پرداخت بدون بهره می گیرند.

دولت همچنین در تلاش برای تأمین نیازهای فوری جوامع ملل اول ، اینوئیت و متیس ، 305 میلیون دلار برای یک صندوق جدید حمایت از جامعه بومی مبتنی بر تمایزها تأمین می کند.

50 میلیون دلار دیگر برای دریافت کنندگان حفاظت بشر دوستانه و مراکز تجاوز جنسی در اختیار زنان قرار خواهد گرفت تا بتوانند در توانایی آنها در مدیریت و جلوگیری از شیوع بیماری در آنها کمک کنند. این بودجه همچنین چنین امکاناتی را در جوامع بومی پوشش می دهد.

همچنین کانادا 157.5 میلیون دلار دیگر برای پرداختن به بی خانمانی از طریق برنامه Reach Home فراهم خواهد کرد.

پشتیبانی از مشاغل

کانادا به کسب و کارها اجازه می دهد تا پرداخت مالیات بر درآمد را تا 31 آگوست ، بدون بهره و بدون مجازات ، تعویق کنند.

همچنین از طریق برنامه جدید دسترسی به اعتبار اعتبار تجاری ، به کسب و کارها نیز امکان دسترسی به اعتبار بیشتری داده می شود ، که پیش بینی می شود بیش از 10 میلیارد دلار حمایت اضافی برای مشاغل کوچک ، متوسط ​​و بزرگ کانادا ارائه دهد. اعتبار بیشتری نیز از طریق مزرعه Farm اعتبار کانادا در اختیار کشاورزان و بخش کشاورزی خواهد بود.

دولت همچنین وقتی از نظر منافع ملی برای برخورد با شرایط استثنایی با ارائه انعطاف پذیری در حد حساب کانادا ، از مشاغل کانادایی پشتیبانی خواهد کرد.

کانادا همچنین توانایی توسعه صادرات کانادا را در ارائه پشتیبانی از مشاغل داخلی بیشتر خواهد کرد.

آنها همچنین یک برنامه خرید وام مسکن بیمه شده را خریداری می کنند تا 50 میلیارد دلار استخر وام مسکن بیمه شده را خریداری کنند. این در نظر گرفته شده برای تأمین بودجه پایدار برای بانک ها و وام دهندگان وام است ، و همچنین حمایت از ادامه وام به مشاغل و مصرف کنندگان. دولت این اقدامات را با افزایش حدود 200 میلیارد دلار از شرکت وام مسکن و مسکن کانادا امکان پذیر خواهد کرد.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی