dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

کانادا بیش از 80 برنامه مهاجرت طبقه اقتصادی دارد

اخبار آمریکا کانادا اخبار سراسری کانادا کانادا بیش از 80 برنامه مهاجرت طبقه اقتصادی دارد

در سال 2020 ، کانادا از طریق بیش از 80 برنامه از 200000 مهاجر طبقه اقتصادی استقبال می کند.
 حتی اگر آنها نمرات برش اخیر Express Entry را برآورده نکنند ، چندین دلیل مهم وجود دارد که چرا نامزدها باید همچنان برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند.

29 ژانویه سال 2020

از ماه مه سال 2019 ، نامزدهای تحت سیستم Express ورود به کانادا برای به دست آوردن دعوت نامه درخواست (ITA) برای اقامت دائم ، نیاز به امتیاز جامع رتبه بندی بالاتر از 460 امتیاز دارند. در ماه های اخیر ، این حتی به حدود 470 یا بالاتر صعود کرده است.

تا آن زمان ، برش های امتیازات جامع رتبه بندی (CRS) بین 430 تا 450 امتیاز برای بخش بهتر دو سال پیدا کردند. قطع بالاتر CRS به این دلیل است که تعداد بیشتری از کاندیداها امتیاز معیارهای اضافی مانند داشتن تجربه کانادایی (به عنوان دانشجویان بین المللی سابق و کارگران خارجی موقت) و دریافت گواهی نامزدی استان را دریافت می کنند.

با وجود برش های بالاتر ، چهار دلیل وجود دارد که علاقه مندان برای ساختن یک زندگی در کانادا باید حتی اگر در حال حاضر دارای CRS بالاتر از 460 نباشند ، وارد استخر اکسپرس شوند .

چهار دلیل که نامزدها باید درخواست ورود به سیستم را وارد کنند حتی اگر آنها قطع فعلی CRS را برآورده نکنند

اول ، پیش بینی برش های CRS امکان پذیر نیست. در صورتي كه دولت فدرال كاهش CRS را كاهش دهد ، با ارسال درخواست ورود به سيستم اکسپرس اینتری خود به خود فرصت مي دهند كه ITA را دريافت كنند.

دوم ، از طریق برنامه نامزدی استانها (PNP) ، استان ها و سرزمین ها می توانند نامزدهای مهاجرتی را که درخواست های ورود به سیستم اکسپرس اینتری را ارائه کرده اند ، معرفی کنند (معروف به نام های “پیشرفته”). در عمل ، این بدان معنی است که نامزدهایی که از قطع فدرال CRS فاقد اعتبار هستند ، در صورت رعایت معیارهای انتخاب استان یا قلمرو ، ممکن است هنوز ITA را برای اقامت دائم بدست آورند.

سوم ، داوطلبان می توانند پس از ارائه درخواست ورود به سیستم ، روی بهبود نمره CRS خود کار کنند. آنها می توانند در جهت ارتقاء مهارت زبان انگلیسی یا فرانسوی خود ، دستیابی به تجربه کار بیشتر ، تحصیلات یا تجربه کار در کانادا قدم بردارند و به دنبال دریافت پیشنهاد شغلی کانادایی یا نامزدی استانی باشند.

چهارم ، نامزدهای مهاجرت باید با توجه به این واقعیت که کانادا اکنون مسیرهای مهاجرتی طبقه اقتصادی بیشتری را نسبت به هر زمان در تاریخ خود ارائه می دهد ،
فراتر از Express Entry باشند. اکسپرس ورود یکی از مؤلفه های مهم سیستم مهاجرت کانادا است که 42 درصد از پذیرش های کلاس اقتصادی این کشور را تشکیل می دهد.

از سوی دیگر، اکسپرس ورودی تنها مدیریت سه از مسیر کلاس اقتصادی کشور:
کلاس معاملات ماهر فدرال کانادا (FSTC) از برنامه مهاجرت کلاس تجربه کانادا ( CEC ) ، وبرنامه کارگر ماهر فدرال (FSWP) کانادا .

این بدان معناست که بیش از 80 مسیر کلاس اقتصادی اضافی برای علاقه مندان به انتقال به کانادا در دسترس است.

چرا کانادا بیش از 80 مسیر کلاس اقتصادی دارد

پیش از آغاز PNP در سال 1999 ، دولت فدرال تقریباً 90 درصد مهاجران طبقه اقتصادی کانادا را هر ساله انتخاب می کرد.

اکثر مهاجران تحت برنامه ماهر فدرال کارگر وارد شده اند که از سال 1967 وجود دارد ، در حالی که بقیه تحت برنامه فدرال کارآفرینان (معرفی شده در 1978 و در سال 2014 بسته شدند) وارد شدند ، برنامه خود اشتغالی فدرال (معرفی شده در 1978) و فدرال. برنامه سرمایه گذار مهاجر (معرفی شده در سال 1986 و در سال 2014 بسته شد).

10 درصد باقیمانده از مهاجران طبقه اقتصادی کانادا توسط کبک ، از طریق برنامه کارگر ماهر کبک ، و برنامه های کارآفرین ، خوداشتغالی و سرمایه گذار این استان انتخاب شدند – هر چهار مورد از آنها در دهه 1970 و 1980 راه اندازی شد و وجود دارد. این روز.

در اواخر دهه 1990 ، استانهای كوچك كانادا از طریق PNP اقدام به انتخاب مهاجران طبقه اقتصادی (“نامزد”) كردند.

PNP به این دلیل معرفی شد که استان های کوچکتر از لحاظ تاریخی برای جذب مهاجران تحت برنامه های کلاس اقتصادی فدرال تلاش کرده بودند. کم بودن میزان مهاجرت آنها به دلیل پایین بودن نرخ تولد ، جمعیت سالخوردگی و بالا رفتن تعداد افراد استان خود به استان های بزرگتر که می توانند فرصت های اقتصادی بیشتری پیدا کنند ، توانایی ارتقاء اقتصادی را در آنها ایجاد می کند.

PNP در ترغیب بیشتر مهاجران برای رفتن به استانها و مناطق کوچکتر کانادا موثر بوده است. امروز ، هر استان و قلمرو ، جریان های PNP خاص خود را اجرا می کند (بجز قلمرو نونووت ، که انتخاب نمی کند PNP را مدیریت کند ، و استان کبک که به دلیل وضعیت ویژه در کانادا ، سیستم مهاجرت خاص خود را از سال 1978 اداره می کند).

یک نشانه مهم موفقیت PNP این است که سهام ملی تازه وارد سه استان بزرگ کانادا – انتاریو ، کبک و بریتیش کلمبیا – از 85 درصد قبل از وجود PNP به حدود 70 درصد در امروز کاهش یافته است.

چگونه برنامه ها برای مهاجران آینده نگر و برای کانادا سود دارد

دولت فدرال و هر استان و قلمرو از اواخر دهه 1990 با معرفی ده ها مسیر کلاس اقتصادی اضافی ، یک قدم بزرگ به جلو برداشته و از این طریق گزینه های بیشتری را به نامزدهای مهاجرت داده می شود.

دولت فدرال از آن زمان برنامه Sked Trades Trades ، برنامه کلاس تجربه کانادا و همچنین میزبان برنامه های آزمایشی مانند برنامه مهاجرت آتلانتیک را معرفی کرده است .

استان ها و سرزمین ها خودشان جریانهای منحصر به فرد بسیاری را با همان منطق دولت فدرال راه اندازی کرده اند: با کارکردن ده ها مسیر مختلف ، کانادا به استخر بزرگتری از مهاجران بالقوه که می توانند مهارت های مختلفی را برای رشد و پیشرفت کشور ارائه دهند ، پذیرایی می کند. اقتصاد کشور

این واقعیت تأکید می کند که معیارهای انتخاب گسترده برنامه های مختلف کلاس اقتصادی کانادا ، فرصت های بسیاری را برای نامزدهای مهاجرت ایجاد می کند ، تا زمانی که آنها پارامترهای کلی سن فدرال و استان ، تحصیلات ، مهارت زبان و شرایط کاری را داشته باشند.

نامزدها باید نسبت به درخواست مهاجرت به کانادا دلگرم شوند

در سال 2020 ، کانادا به دنبال بیش از 80 برنامه خود از 110،000 مهاجران طبقه اقتصادی
استقبال می کند ، به علاوه 86000 مورد دیگر از طریق سه برنامه Express Enterry.

این به معنای همه است ، کاندیداها در واقع باید نسبت به درخواست مهاجرت به کانادا دلگرم تر شوند.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی برگشت