کانادا اخبار سراسری کانادا

کانادا علیرغم کرونا، برنامه های مهاجرت اسپانسری همسر را پذیرش میکند

دولت کانادا اعلام کرده است که آنها هنوز هم درخواست های حمایت مالی همسر و قانون مشترک را برای شرکای دیگری که هم در کانادا و هم در خارج از کشور هستند ، می پذیرند و پردازش می کنند.

7 آوریل 2020

این خبر خوب برای متقاضیان ، چه در داخل و چه در خارج از کانادا است ، که هنوز فرصتی برای ارائه برنامه های خود به مقامات مهاجرت کانادا ندارند.

در حالی که دولت کانادا همچنان به تدوین اقدامات COVID-19 می پردازد ، مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) برخی از نگرانی هایی که ممکن است زوجین در مورد حمایت مالی در طول بحران داشته باشند را برطرف کرده است.

مصرف برنامه های ناقص

IRCC اعلام کرده است که آنها همچنان به پذیرش و پردازش برنامه های جدید برای اقامت دائم ادامه می دهند و ممکن است برنامه های ناقصی را در طول همه گیری های کرونویروس بپذیرند. این به شما امکان می دهد تا یک تأخیر را به دلیل اینکه نمی توانید یک سند مورد نیاز را به دلیل اختلال در خدمات ناشی از COVID-19 بدست آورید ، به تأخیر بیاندازید.

اگر به زودی یک همسر جدید یا برنامه حمایت مالی را تشکیل می دهید و نمی توانید مدارک حمایتی لازم را تهیه کنید ، متقاضی باید توضیحی در مورد جزئیات تأخیرهای مربوط به COVID ارائه دهد.

برنامه های ناقص در 90 روز نگه داشته و بررسی می شوند. اگر درخواست هنوز در مدت 60 روز ناقص باشد ، به افسران IRCC دستور داده می شود که مدارک مفقود شده را با مهلت 90 روزه دیگر درخواست کنند.

جمع آوری کمک های اجتماعی ممکن است شما را برای حمایت مالی واجد شرایط نکند

به عنوان یک قاعده کلی ، متقاضیانی که دریافت آخرین کمک های اجتماعی را دارند ، ممکن است واجد شرایط برای حمایت از همسر یا شریک زندگی مشترک خود باشند. آیین نامه مهاجرت و حمایت از حفاظت بشر دوستانه ، کمک های اجتماعی را به صورت گسترده تعریف می کند ، بنابراین تعیین این مسئله مهم است که کدام یک شما را از حمایت مالی واجد شرایط نکند.

هدف این قانون ممنوعیت افرادی است که منبع اصلی یا تنها درآمد آنها مزایای “کمکهای اجتماعی” است. اگر اخیراً اخراج شده اید و به دنبال دولت برای دریافت کمک هستید ، بدانید که دریافت کمک ، به عنوان مثال ، مزایای بیمه اشتغال شما را به عنوان یک حامی مالی غیرقابل قبول نخواهد کرد.

مثالهای دیگری از مزایایی که ممکن است شما را برای حمایت مالی واجد شرایط نکنند ، شامل می شود:

  • مسکن یارانه ای
  • اعتبار مالیاتی
  • یارانه مراقبت از کودک
  • سایر مزایایی که به طور گسترده برای ساکنان یک استان یا قلمرو ، از جمله افرادی که شاغل هستند ، در دسترس خواهد بود

کانادا علیرغم کرونا، برنامه های مهاجرت اسپانسری همسر را پذیرش میکند

همسران و شرکای عرف از محدودیت های مسافرتی معاف هستند

در 18 مارس 2020 ، دولت کانادا اعلام کرده است که ورود اتباع خارجی به کانادا را به عنوان تلاشی برای کمک به جلوگیری از شیوع همه گیر کورنا ویروس منع می کند. این محدودیت سفر تا 30 ژوئن سال 2020 برقرار است.

به طور استثنایی ، اعضای خانواده فوری شهروندان کانادایی یا اقامت دائم کانادا از محدودیت سفر فوق معاف هستند.

همسران و هم شرکای عرفی خانواده فوری به حساب می آیند ، به این معنی که هنوز هم اجازه دارند از خارج از کشور وارد کانادا شوند. مسافران باید خود را به خطوط هوایی معرفی کنند و اسناد و مدارک حمایتی را با خود همراه کنند تا وضعیت اعضای خانواده فوری خود را در کانادا و رابطه آنها نشان دهند. اسناد پیشنهادی شامل موارد زیر می شوند:

  • گواهی ازدواج یا مدرک وضعیت حقوق مشترک
  • پاسپورت کانادایی یا کارت اقامت دائم
  • شناسنامه
  • اسناد دیگری که نشان دهنده ارتباط فوری خانواده است

نسخه های كاغذی و الكترونیكی اسناد فوق الذكر قابل قبول است.

این را بخاطر بسپارید که علی رغم توانایی شما برای مسافرت تحت معافیت فوق ، در صورت مسافرت هوایی ، لازم است قبل از اینکه اجازه سوار شدن در پرواز خود را بگیرید ، یک معاینه بهداشتی را انجام دهید که توسط شرکت های هواپیمایی انجام شود. علائم COVID-19 را نشان دهید.

توجه داشته باشید که اسناد مسافرتی استاندارد هنوز مورد نیاز است و بنابراین مسافران باید در صورت لزوم از ویزای توریستی یا مجوز سفر الکترونیکی اطمینان حاصل کنند.


segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023