dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

کانادا به پذیرش برنامه ها اقامت دائم و موقت و تطبیق فرایندها ادامه می دهد

اخبار آمریکا کانادا اخبار سراسری کانادا کانادا به پذیرش برنامه ها اقامت دائم و موقت و تطبیق فرایندها ادامه می دهد

کانادا در زمان تلاش جهانی برای مهار همه گیر کروناویروس (COVID-19) در تلاش برای جذب استعدادهای جهانی از سراسر جهان است.

20 مارس 2020

دولت های فدرال و استان های کانادا امروز بیش از 80 مسیر مهاجرت طبقه اقتصادی را اداره می کنند ، به علاوه مسیرهای بیشتری برای کسانی که زیر کلاس های خانواده یا دریافت کنندگان حفاظت بشر دوستانه می گیرند ، همچنین دانشجویان بین المللی ، کارگران خارجی و بازدید کنندگان.

در روزهای اخیر ، کانادا اقدامات ویژه ای را برای کمک به محدود کردن شیوع COVID-19 و همچنین کمک به علاقه مندان برای انتقال به کانادا به عنوان اقامت دائم یا اقامت موقت در کانادا اعلام کرده است.

با توجه به مهاجرت ، شهروندی کانادا (IRCC) ، افراد همچنان به ادامه ارسال پروفایل ورود به سیستم و برنامه های اقامت دائم خود خوش آمدید. همچنین نسبت به متقاضیان اقامت موقت حساسیت بیشتری نشان می دهد.

IRCC اظهار داشته است كه از درخواست های عدم رعایت خودداری نخواهد كرد و به ادامه كاربرد برنامه هایی كه در مراكز رسیدگی به پرونده در كانادا و سراسر جهان در حال پردازش هستند ادامه خواهد داد.

علاوه بر این ، هنگامی که زمان ارسال بیومتریک فرا رسیده است ، متقاضیان به جای 30 روز معمول ، 90 روز فرصت دارند تا این مرحله را انجام دهند.

زمان بیشتر برای برنامه های اقامت دائم

اگر یک کاندیدای ورود به اکسپرس اینتری که به درخواست اقامت دائم دعوت شده است قادر به ارائه درخواست تکمیل شده قبل از پایان 60 روز اختصاص خود نباشد ، آنها واجد شرایط هستند که توضیحی را به IRCC ارائه دهند که چرا آنها قادر به ارائه کلیه موارد مورد نیاز خود نیستند اسناد. IRCC اختیار دارد که برای متقاضیان تمدید 90 روزه برای جمع آوری و ارسال مدارک لازم فراهم کند.

دارندگان تأیید اقامت دائم همچنین می توانند برای آمدن به کانادا تمدید مهلت خود را اعلام کنند. آنها فقط باید از طریق فرم وب IRCC با IRCC ارتباط برقرار کنند . کانادا به پذیرش برنامه ها اقامت دائم و موقت و تطبیق فرایندها ادامه می دهد

برنامه های افزودنی در دسترس ساکنان موقت

ساکنان موقت در کانادا همچنین می توانند اقامت خود را در هنگام پاسخ به تاخیر کانادا تمدید کنند .

آنها می توانند درخواست فرمت خود را بصورت آنلاین در وب سایت IRCC ارسال کنند.  این امر در مورد افرادی که مایل به ماندن در کانادا برای تحصیل ، کار یا مجوزهای بازدید کننده هستند ، صدق می کند.

اگر فردی قبلاً درخواست الحاق خود را ارائه داده باشد ، وضعیت ضمنی را دریافت می کند و می تواند در هنگام بررسی درخواست خود در کانادا بماند.

چگونه می توانید در همین حال درخواست مهاجرت خود را تهیه کنید

داوطلبان علاقمند به ارسال مشخصات ورود به سیستم Express یا درخواست اقامت دائم خود ممکن است فعلاً تحت تأثیر برخی از اختلالات قرار گیرند. با این وجود نباید مانع از تهیه مدارک خود به بهترین شکل ممکن شود.

به عنوان مثال ، برخی از نامزدها ممکن است نتوانند نتایج آزمون زبان را سریع بدست آورند زیرا برخی از مراکز تست زبان دچار اختلالاتی هستند. با این حال ، داوطلبانی که منتظر نوشتن آزمونهای خود هستند می توانند از این فرصت استفاده کنند تا زمان بیشتری را برای آماده سازی برای آزمون زبان اختصاص دهند تا شانس خود را برای گرفتن نمره آزمون بالاتر افزایش دهند.

ایمن نمره آزمون قوی می تواند به نقاط بزرگ برای نامزدها اکسپرس ورودی را ترجمه کنید. داوطلبان همچنین می توانند از این زمان برای شروع جمع آوری بسیاری از سایر اسناد پشتیبان مورد نیاز برای ارسال مشخصات Express Entry یا برنامه استانی یا فدرال در آینده استفاده کنند.

کانادا در سه سال آینده از یک میلیون مهاجر استقبال می کند

همه گیر کروناویروس بدون شک چالشهایی را ایجاد می کند اما مهم نیست که چشم از تصویر بزرگ نکشید. کانادا از استعدادهای جهانی باز است و اخیراً برنامه مهاجرت 2020-2022 خود را اعلام کرده است که براساس آن ، پذیرش بیش از یک میلیون ساکن دائم جدید را طی سه سال آینده هدف قرار خواهد داد.

این طرح انعطاف پذیری زیادی را از جمله امکان استقبال از مهاجران حتی بیشتر از اهداف خود به IRCC فراهم می کند. به عنوان مثال ، کانادا می تواند تا سال 2022 از 390،000 مهاجر استقبال کند.

این نشان می دهد که دربهای کانادا ممکن است حتی پس از پرداختن به نگرانی های COVID-19 باز شود.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی برگشت