تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

کانادا در میان کشورهای برتر “امن و پایدار” برای دانشجویان است

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار تحصیلی کانادا کانادا در میان کشورهای برتر “امن و پایدار” برای دانشجویان است

نظرسنجی Navitas Insights کانادا را یکی از محبوب ترین مقاصد تحصیلی نشان می دهد

کانادا از جمله کشورهایی است که برای دانشجویان بین المللی “ایمن و پایدار” در نظر گرفته می شود و به دلیل مدیریت خوبی که در زمان همه گیر COVID-19 داشته است ، موقعیت خود را به عنوان کشوری برای مقصد “تحصیل” بیشتر بهبود داده است .

علاوه بر این ، در این نظرسنجی آمده است لزوماً همه کشورهایی که امن و پایدار هستند آنچنان پذیرش ندارند. با این حال ، کانادا یکی از برترین کشورهایی است که هر دو را دارد.

در حقیقت ، کانادا اقداماتی را انجام داده است تا دانشجویان بین المللی بتوانند به مقصد مورد نظر خود سفر کنند. دانشجویانی که مایل به سفر به کانادا هستند فقط لازم است در کالج یا دانشگاهی شرکت کنند که برنامه آماده پذیرش حضوری دانشجویان خارجی در کانادا باشند ، و مهم نیست دانشجو از کدام کشور به کانادا ورود پیدا کند .

اولین نظرسنجی در ماه مه سال 2020 انجام شد. یافته های حاصل از این نظرسنجی نشان داد که کانادا به عنوان یکی از کشورهایی ست که در کنار نیوزلند و استرالیا از دیگر کشورها پیشی گرفته است.

Navitas این تحقیق را در سپتامبر سال 2020 تکرار کرد. کانادا از ماه مه وضعیت کلی خود را بهبود بخشیده بود ، اما اکنون به جای کشورهای اقیانوسیه (نیوزلند و استرالیا) ، برای کسب مقام برتری (با انگلستان) رقابت می کند.

نحوه اخذ ویزای تحصیلی کانادا

اولین قدم برای تحصیل در کانادا این است که تصمیم بگیرید در کدام موسسه آموزشی تعیین شده (DLI) می خواهید تحصیل کنید و کدام رشته را می خواهید بخوانید.

پس از این باید اقدام به اخذ پذیرش کنید، و ممکن است نامه پذیرش از موسسات DLI دریافت کنید که برای مراحل بعد اقدام کنید.

سپس برای اخذ ویزای تحصیلی لازم است درخواست خود را به اداره مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) ارائه دهید.


در صورت تمایل ، می توانید اعضای خانواده خود را نیز در این برنامه قرار دهید تا آنها نیز در کانادا با شما باشند. همسر شما ممکن است بتواند اپن ورک پرمیت (ویزای کاری) دریافت کند ( با این ویزا می توانند در هنگام تحصیل برای هر کارفرمایی در کانادا کار کنند).

برای ارائه درخواست خود ، شما به نامه پذیرش DLI نیاز دارید و ثابت می کنید که پول کافی برای پرداخت شهریه خود (برای سال اول) دارید. همچنین لازم است ثابت کنید که سابقه کیفری ندارید و همچنین آزامایشان مدیکال کانادا را نیز پیش رو دارید.

اگر موسسه DLI شما در استان کبک باشد ، همچنین باید گواهی پذیرش کبک (CAQ یا گواهی پذیرش کبک) را دریافت کنید.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی