لاتاری آمریکا جابجایی

کار در آمریکا برای برندگان لاتاری

کار در ایالات متحده آمریکا

آیا جز برندگان لاتاری هستید و می خواهید در آمریکا کار کنید؟ اگر چنین است، باید با محیط کار آمریکا و قوانین خاص آن آشنا شوید. در اینجا مواردی که هنگام شروع کار در ایالات متحده ضروری است بدانید را مورد بررسی قرار داده ایم.

محتویات این مطلب:

[پنهان]

بازار کار آمریکا

سخت کوشی، نتایج دقیق، و رقابت صحیح شما را در بازار کار آمریکا بسیار جلو می برد.

با این حال، این بدون چالش نیست: حمایت از پایان کار، مرخصی استعلاجی با حقوق، و مرخصی والدین همیشه بخشی از قراردادهای کاری آمریکا نیست و امنیت شغلی نیز در کار نیست. به عنوان یک متقاضی در یک شرکت آمریکایی، باید آماده باشید و به خوبی کار خود را انجام دهید. مهم ترین چیز “منافع” است.

یک نفر در ایالات متحده چقدر درآمد دارد؟

مبلغی که در شغل خود در ایالات متحده به دست خواهید آورد تا حد زیادی به صنعت، عنوان شغل، ایالتی که در آن کار میکنید و سطح مهارت بستگی دارد. در اینجا میتوانید حداقل حقوق ساعتی در ایالت های مختلف آمریکا را ببینید.

باید به این نکته نیز توجه کنید که متأسفانه، میانگین حقوق هایی که درج میشود معنی زیادی ندارد زیرا تفاوت های حقوقی قابل توجهی در سراسر ایالات متحده وجود دارد. به نظر می‌رسد که تنها یک قانون کلی در کل اعمال می‌شود: هر چه سطح توانایی شما بالاتر باشد، حقوق شما بالاتر است.

آمار حقوق و دستمزد در ایالات متحده آمریکا

برای دسترسی به جدیدترین آمار لطفا به لینک های زیر مراجعه کنید:

حداقل دستمزد در ایالات متحده آمریکا

حداقل دستمزد قانونی در ایالت های مختلف ایالات متحده متفاوت است. بالاترین نرخ ها در حدود 15 دلار را می توان در کالیفرنیا، واشنگتن و واشنگتن دی سی یافت، در حالی که بسیاری از ایالت های دیگر حداقل دستمزد 7.25 دلاری را در سراسر ایالت اجرا می کنند.

کار در آمریکا برای برندگان لاتاری گرین کارت
منبع: dol.gov

کار در ایالات متحده: زندگی گران با حداقل دستمزد؟

بسیاری از مهاجران احتمالی ایالات متحده تعجب می کنند که چگونه در شهرهای گران ایالات متحده مانند نیویورک، لس آنجلس یا سانفرانسیسکو حداقل دستمزد زندگی آنها را تامین می کند. بر کسی پوشیده نیست که بسیاری از ساکنان شهرهای بزرگ به طور همزمان چندین شغل را انجام می دهند تا از عهده اجاره بهای گران قیمت و هزینه های زندگی برآیند.

با این حال، سیاست گذاران نیز نسبت به این مشکل کور نیستند، بنابراین حداقل دستمزدهای قانونی در کل اعمال نمی شود. به عنوان مثال، کارفرمایان در شهر نیویورک، با وجود حداقل دستمزد فدرال حدود 13 دلار، باید حداقل 15 دلار در ساعت پرداخت کنند. سانفرانسیسکو حداقل حقوق حدود 16 دلار دارد، در حالی که ایالت کالیفرنیا تنها حدود 15 دلار تعیین شده است.

اجازه کار برای ایالات متحده آمریکا

شما نمی توانید بدون ویزا در بازار کار آمریکا کار کنید. بنابراین، دریافت مجوز اقامت صحیح اولین و حیاتی ترین قدم برای شغل شما در ایالات متحده است.

اما برای برندگان لاتاری که از ابتدا گرین کارت (اقامت دائم) دریافت می کنند جای نگرانی نیست و میتوانند به راحتی کار کنند.

کدام ویزا به شما اجازه کار در آمریکا را می دهد؟

در ایالات متحده، دسته های مختلف ویزا به شما امکان می دهد کار کنید:

 • ویزای الکترونیکی – تجارت یا سرمایه گذاری در ایالات متحده توسط شرکت های خارجی
 • ویزای L – انتساب کارمند به یک شعبه ایالات متحده
 • ویزای H-1B – دانشگاهیان با پیشنهادهای شغلی در حرفه های پرتقاضا
 • گرین کارت – مجوز کار نامحدود در تمام صنایع، مشاغل و ایالت های ایالات متحده

در حالی که ویزای E-، L- یا H-1B باید توسط کارفرما درخواست شود، شما می توانید پس از طی کردن مراحلی گرین کارت دریافت کنید: در لاتاری گرین کارت ، دولت ایالات متحده 55000 ویزای مهاجرتی را اعطا می کند که: اگر برنده شوید، به شما حق نامحدودی برای زندگی و کار در ایالات متحده می دهد.

سایر ویزاهای کاری ایالات متحده شامل ویزای C-1/D برای اعضای خدمه، ویزای I برای خبرنگاران، ویزای O برای افراد دارای توانایی استثنایی در علم، هنر، آموزش، تجارت، ورزش یا رسانه و ویزای TN برای اتباع کانادا یا مکزیک است.

درباره ویزای کار آمریکا بیشتر بدانید

برای اطلاعات دقیق در مورد انواع ویزای کار آمریکا، مقاله ویزای آمریکا را بررسی کنید.

تفاوت ویزای کار و گرین کارت

در حالی که ویزای کار ایالات متحده موقت است و بنابراین برای اقامت دائم در ایالات متحده مناسب نیست، داشتن گرین کارت به شما اجازه نامحدودی برای زندگی و کار در ایالات متحده می دهد.

علاوه بر این، با گرین کارت، می توانید کارفرمای خود و هم ایالت ایالات متحده را برای زندگی و کار انتخاب کنید. بنابراین، به عنوان دارنده گرین کارت، نه به یک شرکت خاص وابسته هستید و نه به تمدید ویزا و تصمیمات مقامات.

کار با گرین کارت

اگر در زمان جستجوی کار خود در ایالات متحده از قبل دارای گرین کارت هستید، نسبت به سایر متقاضیان مزیت قابل توجهی خواهید داشت. هنگام استخدام مقیم دائم، نیازی به درخواست های گران قیمت و طولانی از طریق کارفرما (به عنوان مثال، دادخواست مهاجرت و گواهی کار) وجود ندارد.

کار در آمریکا بدون ویزای کار

کسانی که ویزای کار ندارند، به عنوان مثال، به دلیل اینکه به عنوان یکی از اعضای خانواده یک مهاجر در ایالات متحده آمریکا زندگی می کنند، معمولاً باید یک پروسه طولانی درخواست برای EAD (سند مجوز استخدام) را طی کنند.

از سال 2022، یک استثنا برای همسران دارندگان ویزای E یا L وجود دارد: برای اینکه بتوانند در ایالات متحده کار کنند، اکنون فقط به یک وضعیت اقامت قانونی بر اساس فرم ورود I-94 جدید نیاز دارند.

آنچه در اینجا مهم است یک کد جدید در فرم است: به اصطلاح کد COA. با شناسه E-1S، E-2S، E-3S یا L-2S در فرم I-94، همسر به طور خودکار دارای مجوز کار برای مدت اعتبار مجوز اقامت خود است.

چگونه در آمریکا کار پیدا کنیم؟

متداول ترین روش استفاده از سایت های کاریابی است، در زیر بهترین سایت های کاریابی لیست شده اند:

 1. Careerbuilder
 2. Glassdoor
 3. Indeed
 4. Job2Careers
 5. Monster
 6. Nexxt
 7. Resume-library
 8. Snagajob
 9. US.jobs
 10. ZipRecruiter
 11. LinkedIn

مسیر شغلی جدید در ایالات متحده آمریکا، درست مانند بسیاری از کشورها، از طریق یک برنامه کتبی (معمولا دیجیتال) منتهی می شود. فرآیند درخواست شامل چندین مرحله است:

 1. شفاف سازی مجوز کار (در حالت ایده آل، کار با گرین کارت راحت تر است)
 2. یک آگهی استخدام پیدا کنید
 3. رزومه خود را ارسال کنید
 4. پیگیری و مدیریت تماس
 5. مصاحبه شغلی
 6. تایید شغل

مشاغل در ایالات متحده آمریکا: یافتن بهترین موقعیت ها

فرض کنید به صنعت خاصی متعهد نیستید. در این صورت، بهتر است رشد بخش‌های مختلف اقتصادی آمریکا را زیر نظر داشته باشید تا شغلی با درآمد خوب و پایدار را برای خود در ایالات متحده تضمین کنید.

بازارهای موسوم به تایمز (ارتباطات، فناوری اطلاعات، چند رسانه ای، سرگرمی و خدمات امنیتی) هنوز در حال رونق هستند. رشد قوی و کارفرمایان مطلوب را می توان در زمینه های زیر یافت، به عنوان مثال:

 • توسعه فناوری اطلاعات و نرم افزار – IT & Software Development
 • مهندسی محیط زیست – Environmental engineering
 • مهندسی مکانیک – Mechanical engineering
 • بانکداری – Banking
 • کنترل کردن – Controlling
 • حسابداری – Accounting
 • مالیات – Taxation
 • بیمه – Insurance
 • حسابرسی – Auditing

کدام حرفه ها در ایالات متحده مورد تقاضا هستند؟

آموزش و خدمات اجتماعی، و همچنین پزشکی، بخش های شغلی برتر دائمی در ایالات متحده هستند. با این حال، بهترین مورد دائم شاغل بودن، همچنان بخش خدمات است.

طبق آمار اداره آمار کار ایالات متحده، بیشترین مشاغل مورد تقاضا در ایالات متحده در سال 2022 عبارتند از:

 • دستیاران پرستاری
 • آشپزی
 • پیشخدمت، Bartender، و مدیران در صنعت خدمات غذایی
 • توسعه دهندگان، تحلیلگران و آزمایش کنندگان نرم افزار
 • پرستاران ریجستر شده و مدیران خدمات پزشکی
 • کارمندان حمل و نقل، انبار و حمل مواد و رانندگان
 • مدیر کل – General managers
 • تحلیلگران بازار
 • متخصصان بازاریابی
 • پرسنل امنیتی

کمبود کارگران ماهر در ایالات متحده شروع به فراگیر شدن کرده است و رویای خوب قدیمی آمریکایی را دوباره به واقعیت تبدیل می کند. برخی از شرکت ها آنقدر از یافتن کارمندان خوب ناامید هستند که متقاضیان را با پاداش ها و امکانات جذاب جذب می کنند. بنابراین قبل از پذیرفتن یک پیشنهاد شغلی جدید از درخواست “مزایای” سخاوتمندانه دریغ نکنید.

قراردادهای کاری در ایالات متحده آمریکا

بارزترین ویژگی قراردادهای کاری آمریکایی این است که اغلب اصلا وجود ندارند. به طور دقیق تر، فرم کتبی در ایالات متحده اجباری نیست. در عوض، طرح کلی کار و مزایای آن اغلب به عنوان یک پیشنهاد ارسال می شود و سپس توسط کارمند پذیرفته می شود.

پرداخت حقوق و دستمزد در ایالات متحده آمریکا

حقوق ها در ایالات متحده معمولا به صورت ماهانه پرداخت نمی شود، بلکه هفتگی یا دو هفته یکبار پرداخت می شود. پرداخت را می توان از طریق چک حقوقی یا با انتقال بانکی انجام داد.

مالیات و بیمه هنگام کار در ایالات متحده

مالیات ها و بیمه تامین اجتماعی ( از جمله سهم بازنشستگی ) به طور کلی از حقوق در ایالات متحده کسر می شود.

امنیت شغلی در ایالات متحده آمریکا

هیچ حمایت قانونی در برابر اخراج در ایالات متحده وجود ندارد، به همین دلیل است که امنیت شغلی شما صرفاً یک موضوع مذاکره ای است یعنی نباید انتظار امنیت شغلی در آمریکا داشته باشید.

با این حال، نباید این ذهنیت «استخدام و اخراج» را برای خود ایجاد کنید ، زیرا شرکت‌های آمریکایی علاقه خاصی به حفظ کارکنان واجد شرایط برای طولانی مدت دارند.

حمایت از زایمان در ایالات متحده آمریکا

در برخی از ایالت های ایالات متحده، هیچ حمایت قانونی از بارداری وجود ندارد. بنابراین، به عنوان یک کارمند با برنامه های واقعی خانوادگی، ابتدا باید مقررات دولتی را در محل کار خود یاد بگیرید و سپس با کارفرمای خود مذاکره کنید.

ایالت های آمریکا با قوانین نسبتاً خوب برای حمایت از زایمان دارند. برخی ایالت شامل هاوایی، نیوجرسی، کانکتیکات، نیوجرسی، اورگان، رود آیلند، نیویورک، واشنگتن، دی سی و کالیفرنیا میشوند (که حتی مرخصی پدر نیز دارد!).

اگر در ایالتی با قوانین مرخصی زایمان ناقص است یا وجود ندارد (مثلاً آلاباما، می سی سی پی یا آریزونا) زندگی می کنید، به عنوان یک مادر ممکن است بسته به شرکت، در بهترین حالت مجاز به استفاده از 12 هفته مرخصی بدون حقوق باشید. در بدترین حالت، ممکن است مجبور شوید در تمام دوران بارداری کار کنید یا استعفا دهید.

درباره مرخصی زایمان در ایالات متحده در قانون مرخصی خانوادگی و پزشکی 1993 (FMLA) بیشتر بیاموزید.

تعداد روزهای تعطیل در ایالات متحده آمریکا

تعداد دقیق روزهای تعطیل در شرکت های آمریکایی تا حد زیادی به شرکت، مدت خدمت و مهارت های مذاکره کارمند بستگی دارد. به طور متوسط، کارکنان تمام وقت، ده روز مرخصی در سال دریافت می کنند.

با این حال، نشانه هایی از تغییر روند در بازار آمریکا وجود دارد. به‌ویژه، شرکت‌ها و سازمان‌های فن‌آوری مشهور با کمبود نیروی کار ماهر اخیراً در روزهای تعطیل سخاوتمندانه عمل کرده‌اند.

مزایای قراردادهای کاری ایالات متحده

عدم حمایت در برابر اخراج یا حقوق کم را می توان با مزایایی به اصطلاح جبران کرد. اینها امتیازات اضافی است که کارفرما و کارمند در یک سیستم مدولار با هم قرار می دهند تا زمانی که هر دو طرف از شرایط قرارداد راضی باشند.

مزایای احتمالی قراردادهای کاری آمریکا عبارتند از:

 • بیمه درمانی از طریق کارفرما
 • طرح های بازنشستگی
 • روزهای تعطیل بیشتر (و/یا پول بیشتر).
 • ترتیبات دفتر خانه
 • دوره های آموزشی
 • دوره های بهداشتی
 • ساعات های کاری قابل انعطاف
 • مرخصی والدین با حقوق
 • حقوق در زمان بیماری / روزهای مرخصی پزشکی
 • تقسیم سود، جوایز، گزینه های سهام

پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی جزء تعهدات کارفرما بوده و مورد مذاکره نیست.

ساعات کار و اضافه کاری در ایالات متحده آمریکا

شما معمولاً 40 ساعت در هفته در ایالات متحده به صورت تمام وقت کار می کنید. نحوه رسیدگی به اضافه کاری باید توسط وزارت کار (DOS) در قانون استانداردهای کار منصفانه (FLSA) مشخص شده باشد:

 • اضافه کاری باید جبران شود (ممکن است استثنائاتی اعمال شود).
 • تعداد ساعات اضافه کاری مجاز توسط قانون تنظیم نمی شود.
 • هیچ غرامت خاصی برای کار در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات طبق قانون پیش بینی نشده است.
 • اضافه کاری باید در روز پرداخت برای دوره ای که در آن کار شده است، جبران شود.

با این حال، اینها فقط حداقل الزامات برای کارفرمایان آمریکایی است. بنابراین فضای زیادی برای بهبود در مذاکرات مزایای شما وجود دارد. بسته به اندازه شرکت و ایالت آمریکا، قوانین فردی را می توان اضافه یا حذف کرد (در مورد شرکت های کوچک).

وظایف کارمندان در ایالات متحده آمریکا

به عنوان یک کارمند در ایالات متحده، باید به موقع سر کار حاضر شوید و وظایف کاری خود را با منابع موجود انجام دهید. علاوه بر این، وظایف کارکنان در ایالات متحده شامل موارد زیر است:

 • دقت در انجام وظایف خود و ساعات کار
 • صداقت در برخورد با کارفرما (دزدی نکردن، دروغ نگفتن)
 • کسر وقفه ها از زمان کار محاسبه شده
 • رفتار محرمانه با داده ها و اسناد داخلی شرکت
 • رعایت مقررات ایمنی
 • رعایت مقررات ضد تبعیض

در شرکت‌های بزرگ‌تر، کارکنان اغلب می‌توانند به اصطلاح «آیین‌نامه رفتار» را پیدا کنند که برای اطمینان از یک فضای کاری صلح‌آمیز است. لطفا این سند را به طور کامل مطالعه کنید.

فرهنگ کار در ایالات متحده آمریکا

فرهنگ در شرکت های آمریکایی بسته به صنعت و شغل می تواند بسیار متفاوت باشد، اما همه شرکت های آمریکایی یک چیز مشترک دارند: اعتقاد به موفقیت!

هنگام کار در ایالات متحده، شما با نتایج سنجیده می شوید و باید بتوانید حقایق و ارقام واضح را روی میز قرار دهید.

جلسات در زمین گلف یا موارد خلاقانه دیگر برای رسیدن به اهدافشان غیر معمول نیست.

بسیاری از شرکت ها این شعار را اتخاذ کرده اند: “سخت کار کن، سخت بازی کن! – Work hard, play hard!

10 نکته برای کار در ایالات متحده آمریکا

قوانین زیر برای کار در ایالات متحده شما را از مشکلات بسیاری نجات می دهد:

 1. جوک های بد و غیراخلاقی نسازید – صرف نظر از زمینه! اتهامات آزار جنسی در هر گوشه ای در کمین است.
 2. از دانستن همه چیز خودداری کنید، حتی اگر همکاران و روسا در اشتباه باشند. حتی صداقت بی امان و پرحرفی شدید هم بی ادبانه تلقی می شود.
 3. قوانین شرکت در مورد استفاده از کامپیوتر، اینترنت، تلفن و ایمیل را رعایت کنید.
 4. سیگار نکشید (یا فقط در مکان های مشخص شده انجام دهید)، و در ساعات کاری مشروب نخورید.
 5. آموزش تنوع را کامل کنید تا روش های مناسب برای رفتار با اقلیت ها را بیاموزید و سهواً علیه کسی تبعیض قائل نشوید.
 6. کمتر حرف بزن، بیشتر انجام بده! همیشه هدف یا چشم انداز را در ذهن داشته باشید!
 7. امتیازات یا نمادهای وضعیت را آشکارا نمایش ندهید.
 8. خود را مستقل آموزش دهید تا همیشه در زمینه کاری خود به روز باشید.
 9. “سلام، چطوری؟” مکالمات کوتاه و معمولی مکالمات جذاب تر خارج از ساعات کاری انجام می شود.
 10. به جای “نه!” همیشه یک “شاید!” یا یک “نکته خوب، و همچنین …”

کد لباس در دفاتر آمریکا

در ایالات متحده، شما باید با لباس ساده و تمیز (یا با لباسی فرم) در محل کار حاضر شوید. اگر مطمئن نیستید، از سرپرست یا بخش مربوطه خود بپرسید که چه چیزی در شرکت شما مناسب است.

آیا برای اولین روز کاری خود در ایالات متحده آمریکا آماده هستید؟

معلومه که شما آماده هستید! اگر ذهنیت آمریکایی را درونی نکرده بودید، در این وب سایت قرار نمی گرفتید: هر چیزی ممکن است! مثبت فکر کن!

هنگام کار در ایالات متحده، همیشه هدف خود را حفظ کنید و چشم انداز خود را دنبال کنید. آن وقت شما به طور غریزی تصمیمات درستی خواهید گرفت!

segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023