dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

کارفرمایان کانادایی برای کار با افراد تازه وارد جایزه می گیرند

اخبار آمریکا کانادا اخبار سراسری کانادا کارفرمایان کانادایی برای کار با افراد تازه وارد جایزه می گیرند

اداره مهاجرت کانادا برندگان جوایز کارفرمای 2020 IRCC برای کار تازه وارد را در 11 مارس اعلام کرد.

13 مارس 2020

مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) مشاغل کانادایی را که تلاش های چشمگیری برای کمک به تازه واردان برای ادغام در بازار کار انجام داده اند ، می شناسد. این جوایز از سال 2015 همه ساله اهدا می شود.

وزیر مهاجرت کانادا ، مارکو مندیچینو ، چهار برنده را برای سال 2020 اعلام کرد:

Glen Haven Manor— New Glasgow، Nova Scotia

یکی از بزرگترین مراکز مراقبت طولانی مدت در نوا اسکوشیا ، گلن هاون مانور ، اولین کسی بود که بخشی از پروژه تحرک اقتصادی مسیرهای پیاده روی (EMPP) بود که برای کمک به متقاضیان حفاظت بشر دوستانه برای یافتن شغل در کانادا طراحی شده است.

اخیراً ، گلن هون 15 دستیار مراقبت مداوم از کنیا و اردن را از طریق EMPP استخدام کرد. این مرکز همچنین با شرکای جامعه همکاری می کند تا یک برنامه استخدام ، آموزش و نگهداری را برای دستیاران مراقبت مداوم تازه وارد که می توانند توسط سایر سازمانهای مراقبت استفاده شوند ، رسمی کنند.

KPMG در کانادا – تورنتو ، انتاریو

KPMG در 40 مکان در سراسر کشور خدمات حسابرسی ، مالیاتی و مشاوره ای ارائه می دهد. این سازمان تلاش کرده است تا صلاحیت بین فرهنگی رهبران و استخدام کنندگان خود را توسعه دهد.

آنها استعدادهای بین المللی را به خدمت می گیرند و بیش از 250 کارمند بین المللی را از سراسر جهان استخدام کرده اند. “تیم تحرک جهانی” آنها از تازه واردانی که برای پیوستن به KPMG به کانادا می آیند پشتیبانی می کند.

KPMG از طریق برنامه مشاوره شورای اشتغال مهاجران منطقه تورنتو ، 306 نفر از مربیان خود را ارائه داده است و بیش از 580 تازه وارد را راهنمایی کرده است.

MUFG Fund Services Ltd.— Halifax، Nova Scotia

محل Halifax گروه مالی میتسوبیشی UFJ با ارائه اطلاعات گسترده ،هماهنگی مسکن موقت و تأمین نیازهای اساسی برای اطمینان از کارمندان جدید هنگام ورود به کانادا ، از تازه واردان پشتیبانی می کند. مهاجران سپس با خدمات محلی تسویه حساب توسط IRCC در تماس می شوند.

این شرکت تضمین می کند که تاریخ های مهم فرهنگی به رسمیت شناخته شده و جشن گرفته می شوند.

MFUG یک کارفرمای تعیین شده تحت عنوان پایلوت مهاجرت آتلانتیک است و همچنین یک مرکز آموزشی تأیید شده برای حسابداران حرفه ای منشور است. آنها به کاندیداها کمک می کنند که واجد شرایط به عنوان تحلیلگران مالی منصوب شوند. آنها همچنین در انتقال و معرفی نامهای خود به منشورهای شناخته شده کانادایی یا شروع مراحل تعیین صفر از ابتدا به تازه واردان پشتیبانی می کنند.

بعلاوه ، MFUG برای تازه واردان مشاوره ، گروههای حمایتی و فرصت های شبکه سازی را ارائه می دهد.

آنها از ژانویه سال 2019 27 نفر از کارمندان تازه وارد استان و 19 فارغ التحصیل بین المللی جدید را استخدام کرده اند. میزان نگهداری در بین این 46 کارمند جدید 91 درصد است.

خشک کن های سفید و لباسشویی های هات سفید – Campbell River، BC

White Hat Drycleaners متعلق به Ai Guo Zhang است که خود یک مهاجر کانادایی است.

هفت نفر از 10 کارمند وی نیز تازه وارد هستند. وی چندین نفر از افراد آسیب پذیر را که توسط یک ارائه دهنده خدمات محلی در شهرک سازی معرفی شده اند ، استخدام کرده است و اولین تجربه کار خود را در کار در کانادا و آموزش های شغلی به آنها ارائه می دهد.

علاوه بر ایجاد شغل برای مهاجران ، ژانگ از خانواده های جدیدی نیز برای دستیابی به اهداف حل و فصل خود پشتیبانی می کند.

مهاجران گاهی اوقات برای ادغام در بازار کار مشکل دارند. در صدور این جوایز ، IRCC مشاغلی را پیدا می کند که مایل اضافی می روند و می توانند محیط هایی را ایجاد کنند که مهاجران بتوانند از آن رونق بگیرند.

مندیچینو در بیانیه رسانه ای گفت: “من از تلاشهای برجسته این سازمانها برای اطمینان از اینکه کارکنان تازه واردشان احساس خوشبختی می کنند و از پشتیبانی لازم برای تحقق پتانسیلهای خود در کانادا خوشحال هستم ، بسیار خوشحالم.”

“حل و فصل و یکپارچگی یک خیابان دو طرفه است ، و این کارفرمایان تشخیص می دهند که آنها برای کمک به تازه واردان به حداکثر رساندن پتانسیل خود و کمک به اقتصاد و جامعه کانادا از یک راه معنی دار نقش دارند.”


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی برگشت