تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

مهاجرت از طریق روش کارآفرینی استان مانیتوبا


سرمایه گذاری مانیتوبا کانادا

در خصوص شرایط لازم، امتیازات و هر چیزی که لازمه بدونید در ادامه توضیح داده شده است

Manitoba Immigration and Economic Opportunities

جریان سرمایه گذار تجارت (BIS) به Manitoba اجازه می دهد تا سرمایه گذاران شغلی و کارآفرینان واجد شرایط از سراسر جهان را که قصد و توانایی شروع یا خرید مشاغل در Manitoba را دارند ، استخدام و معرفی کند.

دو مسیر وجود دارد:

BIS تجدید شده تضمین می کند که همه نامزدهای کسب و کار در مشاغلی که برای Manitoba شغل ایجاد می کنند و به اقتصاد Manitoba مشارکت می کنند ، سرمایه گذاری کنند.

توجه : تمام ارزش های دلار به دلار کانادا (CAD) است.


مسیر کارآفرین

مسیر کارآفرین تجدید شده جایگزین جریان MPNP-B قبلی می شود. این امر به Manitoba اجازه می دهد تا افراد شایسته ای را از سراسر دنیا استخدام و معرفی کند که قصد و توانایی حرکت به Manitoba و تأسیس ، خرید یک تجارت یا شریک شدن در یک تجارت موجود را در 24 ماه اول ورود به کانادا در یک کار موقتی داشته باشند. اجازه متقاضیان دیگر ملزم به ارائه واریز 100000 دلار به دولت منیتوبا نیستند.


جریان سرمایه گذار تجارت مسیر کارآفرینی

ملاکحداقل ملزومات
تجربه کسب و کار
حداقل سه سال سابقه کار تمام وقت در پنج سال گذشته یا به عنوان یک صاحب مشاغل فعال یا مشغول به کار در نقش مدیریت ارشد یک تجارت موفق.به صاحبان مشاغل نسبت به مدیران ارشد امتیاز بالاتری داده می شود.صاحبان مشاغل برای کسب امتیاز باید حداقل 33/1٪ 3 مالکیت داشته باشند.
مهارت رسمی زبانحداقل CLB / NCLC 5
تحصیلاتحداقل معادل گواهی دبیرستان کانادا
سنبدون حداقل یا حداکثر سن؛ با این حال ، امتیازات رتبه بندی به نامزدهای 25 تا 49 ساله اختصاص می یابد.
سرمایه گذاری در تجارتحداقل سرمایه گذاری 250،000 دلار برای مشاغل مستقر در منطقه پایتخت مانیتوبا است .حداقل سرمایه گذاری 150،000 دلار است اگر مشاغل خارج از منطقه پایتخت مانیتوبا واقع شده باشد.سرمایه گذاری تجاری باید در یک تجارت واجد شرایط انجام شود ، همانطور که توسط MPNP تعریف شده است.تجارت پیشنهادی باید حداقل یک شغل را برای یک شهروند کانادایی یا یک اقامت دائم در Manitoba ایجاد کند یا حفظ کند (به استثنای صاحبان مشاغل و یا نزدیکان آنها).
بازدید از تحقیقات تجاریبرنامه کسب و کار مورد نیاز است و جزئی جدایی ناپذیر از برنامه است.یک بازدید از تحقیقات تجاری به متقاضی اجازه می دهد تا تحقیقات گسترده ای درباره سرمایه گذاری یا پیشنهاد تجاری آینده خود انجام دهد. بازدید از تحقیقات تجاری باید بیش از یک سال قبل از ارسال EOI شما انجام شود.
تطبیق پذیریامتیازات به شما اختصاص می یابد اگر:همسر شما CLB / NCLC 5 یا بالاتر دارد.شما یا همسرتان CLB / NCLC 5 یا بالاتر به زبان رسمی دوم دارید.شما یا همسر و یا شریک زندگی عادی خود یک خانواده نزدیک دارید که بیش از یک سال در مانیتوبا اقامت دارید.فرزند شما در یک مؤسسه آموزشی معتبر Manitoba ثبت نام کرده و حداقل شش ماه قبل از تاریخ ارسال EOI به طور تمام وقت آموزش های دانشگاهی ، حرفه ای یا حرفه ای را بطور تمام وقت دنبال می کند. و / یاشما یا همسر همراه یا شریک زندگی عادی خود ، حداقل یک سال است که یک برنامه تحصیل تمام وقت را در یک موسسه بعد از متوسطه در مانیتوبا انجام داده اید. شما یا همسر همراهتان یا شریک زندگی عادی باید این کار را بعد از 17 سالگی و با اجازه تحصیل معتبر انجام داده باشید.
یا
شما یا همسر همراهتان یا شریک عرفی حداقل شش ماه اشتغال کامل به طور مداوم در Manitoba را پشت سر گذاشته اید. نامه مرجع کارفرما و کپی مجوز کار باید تهیه شود.
ارزش خالصحداقل 500000 دلارارزش خالص شخصی شما توسط یک شرکت ثالث تأیید شده توسط MPNP تأیید خواهد شد. گزارش تأیید صحت ، همراه با درخواست ، باید ظرف 120 روز از دریافت LAA شما به MPNP ارسال شود.
توافق نامه عملکرد تجاریپس از تأیید یک درخواست ، موافقتنامه عملکرد تجاری (BPA) قبل از اینکه MPNP صادر کند ، یک نامه حمایت از درخواست مجوز کار را برای شما صادر می کند.

شما همچنین باید واجد شرایط برای درخواست MPP باشید .

اینجا را کلیک کنید تا یاد بگیرید که چگونه علاقه خود را برای درخواست در مسیر کارآفرین ابراز کنید.

سرمایه گذار مزرعه

مسیر تازه سرمایه گذار مزرعه (FIP) جایگزین طرح قبلی استخدام استراتژیک مزرعه می شود. Pathway برای افرادی است که تجربه تجاری اثبات شده در مزرعه ، سرمایه کافی در دسترس برای سرمایه گذاری دارند و قصد دارند یک عملیات مزرعه را در Manitoba روستایی مستقر و اداره کنند.

پیش بینی می شود متقاضیان موفق FIP یک تجارت مزرعه در Manitoba روستایی تولید محصولات اولیه سازگار با صنعت مزرعه فعلی استان ایجاد کنند. نوع عملکرد و سرمایه گذاری باید با آمار استان مرتبط باشد و مربوط به صنعت مزرعه مانیتوبا باشد. عملیات تجاری و تجاری که محصولات اولیه را تولید نمی کند ممکن است در مسیر کارآفرین واجد شرایط باشد.


جریان سرمایه گذار تجارت – مسیر سرمایه گذار مزرعه

ملاکحداقل ملزومات
تجربه تجارت در مزرعهحداقل سه سال مالکیت مزرعه و تجربه کار با اسناد قابل تأیید پشتیبانی می شود.
مهارت رسمی زبانFarm Investment Pathway (FIP) توانایی های زبان را در هر دو زبان رسمی کانادا به رسمیت می شناسد ، یک مهارت سازگاری مهم است که باعث می شود توانایی شما در ایجاد اقتصادی در Manitoba روستایی تسریع شود.اگر از شما برای شرکت در مصاحبه FIP دعوت شده باشید ، از شما خواسته می شود که این مصاحبه را به زبان فرانسوی یا انگلیسی انجام دهید.
سرمایه گذاری در تجارت در مزرعهحداقل 300000 دلار از شما انتظار می رود در Manitoba روستایی یک تجارت کشاورزی ایجاد کنید.سرمایه گذاری های تجاری در مزرعه باید در دارایی ملموس واجد شرایط باشد که توسط MPNP تعریف شده است.یک برنامه تجاری در مزرعه مورد نیاز است و جزئی جدایی ناپذیر از برنامه است.سرمایه گذاری در یک تجارت مزرعه که عمدتاً به منظور دستیابی به درآمد سرمایه گذاری منفعل یا اهداف سوداگرانه انجام می شود ، واجد شرایط نیستند.
بازدید از تحقیقات تجاری در مزرعهشما باید یک بازدید از تحقیقات تجاری در مزرعه به Manitoba انجام دهید.
فعالیتهای تجاری مزرعهیک نهاد تجاری در مزرعه باید فعالیت های تجاری مداوم و مکرر را در Manitoba روستایی انجام دهد.شما ملزم به زندگی در مزرعه هستید و به طور مداوم از طریق Manitoba در مدیریت مشاغل مزرعه شرکت خواهید کرد.تجارت مزرعه باید در تولید فعال اولیه کشاورزی باشد و از نظر اقتصادی مناسب باشد.MPNP شما را ملزم به انجام فعالیتهای تجاری با مزایای مزرعه در Manitoba می کند. فعالیت های خالص سودا یا استفاده از مدیران مزرعه شخص ثالث تحت MPNP واجد شرایط نیستند.
سازگاری تأسیس اقتصادیشما باید سازگاری خود را نشان دهید ، به طور خاص با مهارت های عملی کشاورزی ، دانش فنی و تجربه در شیوه های کشاورزی مبتنی بر فناوری که مستقیماً به صنعت اصلی تولید مزرعه اصلی Manitoba منتقل شود.
ارزش خالصحداقل 500000 دلارMPNP ممکن است درخواست تأیید اطلاعات خالص و مالی شما توسط یک ارائه دهنده خدمات شخص ثالث تعیین شده را درخواست کند .در صورت درخواست ، گزارش تأیید به همراه درخواست شما باید ظرف 120 روز پس از دریافت دعوتنامه شما برای درخواست ، به MPNP ارسال شود.


شما همچنین باید واجد شرایط برای درخواست MPP باشید .

برای یادگیری نحوه ابراز علاقه خود به درخواست در مزرعه سرمایه گذار مزرعه ، اینجا را کلیک کنید.

تأیید ارزش خالص و منبع بودجه

متقاضیان مکلفند تأییدیه کامل درمورد ارزش خالص و منبع منابع مالی صادر شده توسط یکی از تأیید کنندگان شخص ثالث منیتوبا را با فرم و اسناد درخواستی کامل ارائه دهند.

جریان سرمایه گذار تجارت

جریان سرمایه گذار تجارت (BIS) به Manitoba اجازه می دهد تا سرمایه گذاران و کارآفرینان واجد شرایط از سراسر جهان را که قصد و توانایی شروع یا خرید مشاغل در Manitoba را دارند ، استخدام و معرفی کند.

دو مسیر وجود دارد:

BIS تجدید شده تضمین می کند که همه نامزدهای کسب و کار در مشاغلی که برای Manitoba شغل ایجاد می کنند و به اقتصاد Manitoba مشارکت می کنند ، سرمایه گذاری کنند.

توجه : تمام ارزش های دلار به دلار کانادا (CAD) است.


مسیر کارآفرین

مسیر کارآفرین تجدید شده جایگزین جریان قبلی MPNP-B می شود. این امر به Manitoba اجازه می دهد تا افراد شایسته ای را از سراسر دنیا استخدام و معرفی کند که قصد و توانایی حرکت به Manitoba و تأسیس ، خرید یک تجارت یا شریک شدن در یک تجارت موجود را در 24 ماه اول ورود به کانادا در یک کار موقتی داشته باشند. اجازه متقاضیان دیگر ملزم به ارائه واریز 100000 دلار به دولت منیتوبا نیستند.

جریان سرمایه گذار تجارت – مسیر کارآفرین

همچنین باید واجد شرایط درخواست MPP شوید .

اینجا را کلیک کنید تا یاد بگیرید که چگونه علاقه خود را برای درخواست در مسیر کارآفرین ابراز کنید.


سرمایه گذار مزرعه

مسیر سرمایه گذاری مجدد مزرعه مزرعه (FIP) جایگزین طرح قبلی استخدام استراتژیک مزرعه می شود. Pathway برای افراد دارای تجربه تجاری اثبات شده در مزرعه ، سرمایه کافی در دسترس برای سرمایه گذاری ، و افرادی که قصد دارند یک عملیات مزرعه را در Manitoba روستایی ایجاد و اداره کنند.

پیش بینی می شود متقاضیان موفق FIP اقدام به ایجاد مشاغل مزرعه در Manitoba روستایی با تولید محصولات اولیه سازگار با صنعت مزرعه فعلی استان کنند. نوع عملکرد و سرمایه گذاری باید با آمار استان ارتباط داشته باشد و مربوط به صنعت مزرعه Manitoba باشد. عملیات تجاری و تجاری که محصولات اولیه را تولید نمی کند ممکن است در مسیر کارآفرین واجد شرایط باشد.

جریان سرمایه گذار تجارت – مسیر سرمایه گذار مزرعه

همچنین باید واجد شرایط درخواست MPP شوید .

برای یادگیری نحوه ابراز علاقه خود به درخواست در مزرعه سرمایه گذار مزرعه اینجا را کلیک کنید.


تأیید ارزش خالص و منبع بودجه

متقاضیان موظفند تأییدیه كامل درمورد ارزش خالص و منبع منابع مالی صادر شده توسط یكی از تأیید كنندگان شخص ثالث منیتوبا را با فرم ها و مدارك مربوط به درخواست خود ارائه كنند.

تأییدکننده های تعیین شده برای شخص ثالث برای MPNP عبارتند از:گرانت تورنتون LLP

94 Winnipeg، MB
R3P 0Z3

 • تلفن: + 1-204-272-4738MNP LLP

242 Hargrave
Suite 1200
Winnipeg، MB
R3C 0T8

• تلفن:

+ 1-204-336-6106

• نمابر:

+ 1-204-783-8329

• تلفن رایگان:

+ 1-877-500-0795منیتوبا  در مرکز کانادا و در شرق آن استان انتاریو(تورنتو) و در غرب آن ساسکاچوان و در جنوب آن آمریکا (داکوتای شمالی و مینسوتا) واقع شده است.مساحت آن 649.950کیلومترمربع می باشد.جمعیت آن طبق آخرین سرشماری برابر 1.208.268نفراست. دارای آب و هوای چهارفصل و تعداد بیشماری دریاچه و رود می باشد. مزارع کشاورزی در قسمت جنوبی و غربی گسترده شده است. اقتصاد آن بسیار پویا و بر پایه کشاورزی، حمل و نقل، تولید، معدن، جنگل، انرژی و توریسم می باشد.
منیتوبا در کل کانادا بیشترین هوای صاف را دارا است.مرکز منیتوبا ، وینیپگ برابر هشتمین شهر بزرگ کانادا است. 4 دانشگاه از مجموع 5دانشگاه معتبر منیتوبا در این شهر واقع شده اند، که دارای باشگاه های ورزشی و فرهنگی حرفه ای هستند.

برنامه کارآفرینی منیتوبا که قبلا MPNP-B نامیده میشد در سال 2018 به Entrepreneur Pathway تغییر نام یافت. برنامه کارآفرینی منیتوبا برای بیشتر افراد صاحب مشاغل مانند مدیران شرکتها یا دارندگان پروانه کسب مناسب است. متقاضیان می بایست طی 2سال اول ورود و بعد از کسب ویزای کار نسبت به راه اندازی یک کسب وکار موفق یا سرمایه گذاری در بک بیزینس اقدام نمایند. مهم ترین تفاوت نسبت به سال گذشته برداشته شدن الزام به وثیقه گذاری 100 هزار دلاری است که حذف شده است.

این برنامه دارای دو زیر مجموعه است که مهاجر جهت ارائه ویزای کار می پذیرد:

الف) شرایط برنامه کارآفرینی منیتوبا Entrepreneur Pathway
1- متقاضی می بایست حداقل دارای 3 سال سابقه کاری در 5 سال گذشته در بیزینس خود یا مدیریت ارشد یک بیزینس را داشته باشد.
داشتن پروانه کسب یا بیش از 33 درصد سهام شرکت امتیاز خوبی خواهد داشت. 
2- دارا بودن مدرک زبان انگلیسی آیلتس جنرال 5 یا معادل فرانسه آن.
3- متقاضی مالک دارایی به مبلغ حداقل 500 هزار دلار کانادا که توسط موسسات واسط تایید شده است، باشد.
4- دارای بودن مدرک تحصیلی دیپلم به بالا.
5- دارا بودن سن قانونی برای اثبات مدیریت.بازه سنی خارج از رده نیز با رعایت امتیاز حد نصاب مورد قبول است.
6- سرمایه گذاری در خرید یک بیزینس به مبلغ 250 هزار دلار در وینیپگ (مرکز مینتوبا) یا 150 هزار دلار در اطراف و استخدام یک فرد مقیم کانادا بغیر از متقاضی و افراد فامیل او.
بیزینس باید دارای شرایط مشخص ومورد تایید اداره مهاجرت منیتوبا باشد
7- ارائه بیزینس پلن با مشخصات کامل طرح توجیحی
8-بازدید از استان منیتوبا و انجام سفر تحقیقاتی این سفر حداکثر باید یک سال قبل از ارسال پرونده باشد.
9- کسب امتیاز انطباق پذیری از موارد ذیل:
–    همسر متقاضی دارای آیلتس 5 باشد
–    متقاضی یا همسر او دارای مدرک زبان فرانسه معادل CLB5 باشد.
–    دارای فامیل درجه یک در منیتوبا باشید که حداقل یکسال مقیم منیتوبا است.
–    دارای فرزند مشغول به تحصیل در منیتوبا باشد که حداقل 6 ماه از تحصیل او کذشته باشد.
–    متقاضی یا همسر او بعد از سن 17 سالگی در منیتوبا تحصیل کرده باشند.
–    متقاضی یا همسر او دارای سابقه کار 6 ماهه در منیتوبا باشند.

ب) شرایط برنامه کشاورزی منیتوبا Farm Investor Pathway
در روش کشاورزی منیتوبا FIP متقاضی باید تجربه مدیریت کشاورزی ودارایی ملکی مکفی وتمایل به تاسیس یا مدیریت یک مزرعه در منیتوبا را داشته باشد. بیزینس متقاضی باید در سطح نیاز استان و مورد تایید باشد.
1- متقاضی می بایست حداقل دارای 3 سال سابقه مدیریت ومالکیت یک مزرعه را در کشور خود داشته باشد.
2- دارا بودن توانایی صحبت به زبان انگلیسی یا فرانسه در زمان مصاحبه با آفیسر باشد.
3- متقاضی مالک دارایی به مبلغ 500 هزار دلار کانادا که توسط موسسات واسط تایید شده است، باشد.
4- سرمایه گذاری در خرید یک بیزینس به مبلغ 300 هزار دلار در اطراف منیتوبا انجام دهد.
بیزینس باید دارای شرایط مشخص ومورد تایید اداره مهاجرت منیتوبا باشد ، متقاضی ملزم به زندگی در محل مزرعه و مدیریت روزانه امور کشاورزی است.
5- ارائه بیزینس پلن با مشخصات کامل طرح توجیحی
6-بازدید از استان منیتوبا و انجام سفر تحقیقاتی


 
متقاضیان برنامه سرمایه گذاری استان Manitoba می بایست کارهای زیر را انجام دهند.
*     مصاحبه با افسر مهاجرت منیتوبا MPNP (حتما باید ویزای شینگن داشته باشید)
*     سرمایه گذاری و خرید بیزینس طبق معیارهای تعیین شده  اداره مهاجرت
*     اقامت در منیتوبا
*     ارائه مدرک زبان با حداقل 4 CLB  – برای محاسبه نمره آیلتس خود طبق CLBکلیک کنید
 

متقاضیانی که واجد شرایط برنامه سرمایه گذاری مهاجرت به منیتوبا نیستند به شرح زیر می باشند:

 • درخواستی رسیدگی نشده برای حفاظت بشر دوستانه به کانادا داشته باشند.
 • به صورت غیر قانونی در کانادا حضور دارند.
 • ممنوع الورود به کانادا باشند.
 • درخواستی در حال بررسی برای برنامه استانی دیگری در کانادا داشته باشند.
 • در 12 ماه گذشته درخواست متقاضی برای گروه سرمایه گذاری منیتوبا رد شده باشد.
 • در 24 ماه گذشته درخواست متقاضی برای گروه سرمایه گذاری منیتوبا به علت تقلب و یا دروغ پردازی رد شده باشد.

کارمندان بخش مهاجرت استان منیتوبا MPNP درخواست های متقاضیان را بر اساس معیارهای واجد شرایط شدن و فاکتور های گزینش ارزیابی می کند. متقاضیان می بایست این موضوع را درک کنند که داشتن حداقل میزان واجد شرایط شدن هیچ تضمینی برای گزینش درخواست آنها نخواهد بود و ارجهیت با افرادی است که پتانسیل بیشتری در این زمینه داشته باشند. لذا ما به عنوان وکیل رسمی مهاجرت در کانادا سعی داریم تا حداکثر امتیاز را برای شما کسب کنیم.

سابقه مالکیت یا مدیریت ارشد متقاضی
متقاضی می بایست حداقل 3 سال سابقه کاری تمام وقت در 5 سال گذشته به عنوان مالک یا مدیر ارشد داشته باشد. عنوان شغلی، محل کار، مسئولیت ها و مهارت های شغلی متقاضی می بایست به وضوح در رزومه و فرم های ارائه شده به وکلا توضیح داده شود. درخواست متقاضی طبق سابقه مالکیت و مدیریت و یا سابقه مدیریت ارشد ( یا هردوی آن ها ) بررسی خواهد شد. اگر درخواست متقاضی مبتنی بر سابقه کاری به عنوان مدیر ارشد باشد ، می بایست مسئولیت های فرد در زمینه های زیر باشد:

 • مدیریت پروژه/عملیات ها/تولید
 • مدیریت کار
 • خرید
 • بازاریابی
 • مالی
 • حسابداری
 • نیروی انسانی
 • مدیریت فناوری اطلاعات
 • کنترل کیفیت

به علاوه متقاضی می بایست با ارائه سند و مدرک نشان دهد که درآمدهایش متناسب با درآمد مدیران ارشد در کشور خود می باشد.


نحوه امتیازبندی استان منیتوبا:


1-  سن (حداکثر 15 امتیاز)

سن متقاضی اصلیامتیاز کسب شده
کمتر از 21 سال0
21 الی 24 سال5
25 الی 29 سال10
30 الی 44 سال15
45 الی 49 سال10
50 الی 54 سال5
بیش از 54 سال سن0


2-  سهم از مدیریت یا مالکیت شغل خود: (حداکثر 15 امتیاز)

سهم از مدیریت یا مالکیت شغل خودامتیاز کسب شده
مالک یا مدیر بیش از 50 درصد شغل خود15
مالک یا مدیر بیش از بین 20 تا 50 درصد شغل خود12
مدیر شرکت10

نکته:
–          حتما باید در طی 5 سال گذشته 3 سال سابقه مدیریت یا شغل خود را داشته باشید.
–          اگر دارای چندین شغل هستید، مهمترین آن در نظر گرفته خواهد شد.
–          اگر همسر شما در شرکت شما سهیم است، سهم ایشان برای شما محاسبه می شود.
–          اگر کمتر از 20% سهام شرکت را دارید باید سابقه مدیریت داشته باشید.


3-  تجربه کاری: (حداکثر 15 امتیاز)

سابقه مدیریتامتیاز کسب شده
بیش از 10 سال15
بین 6 تا 10 سال10
بین 3 تا 6 سال5


4- دارایی ثابت (حداکثر 15 امتیاز)

سابقه مدیریتامتیاز کسب شده
500 هزار دلار کانادا8
500 هزار تا 1 میلیون دلار کانادا10
1 میلیون تا 1.5 میلیون دلار کانادا12
1.5 میلیون تا 2  میلیون دلار کانادا13
2.5 میلیون تا 2 میلیون دلار کانادا14
بیش از 2.5 میلیون دلار کاناد15


5-  دانش زبان انگلیسی یا فرانسه (حداکثر 20 امتیاز)

دانش زبانسطح دانش CLBامتیاز کسب شده
در حد ابتداییکمتر از 40
در حد متوسطبین 4 تا 615
در حد عالیبیش از 620

برای کسب امتیاز متقاضی باید دارای مدرک زبان باشد، یکی از موارد زیر قابل قبول خواهد بود:
– مدرک زبان انگلیسی آیلتس IELTS
– مدرک زبان انگلیسی CELPIP
– مدرک زبان فرانسه TEF


6-  فاکتورهای انطباق (حداکثر 20 امتیاز)

فاکتورهای انطباق پذیریامتیاز کسب شده
بازدید 5 روزه کاری از منیتوبا و تحقیق در زمینه زندگی و کار15 امتیاز
دارا بودن فامیل نزدیک که بیش از یکسال در منیتوبا هست5 امتیاز
فرزند متقاضی از 6 ماه گذشته در منیتوبا به صورت تمام وقت مشغول تحصیل بوده است5 امتیاز
همسر متقاضی دارای مدرک زبان با CLB5 به بالا باشد10 امتیاز
متقاضی یا همسر وی سابقه تحصیل به مدت یکسال در منیتوبا بعد از سن 17 سالگی داشته باشد
یا
متقاضی یا همسر وی به مدت 6 ماه تمام وقت در منیتوبا مشغول به کار بوده باشد و از کارفرما نامه با ویزای کار داشته باشد
5 امتیاز

 
* بازدید از منیتوبا نباید بیش از یکسال از ارائه تقاضا باشد.
* فامیل نزدیک در منیتوبا یعنی: فرد دارای کارت اقامت PR یا سیتی زن که با ارائه مدارک کار، زندگی، مالیات نسان دهد بیش از یکسال در منیتوبا زندگی کرده است. این فرد می تواند جزو برادر/خواهر، عمو/عمه/خاله/دایی، خواهر زاده/برادرزاده، پدر یا مادر بزرگ، پسر یا دختر عمو یا دایی یا خاله   باشد.
* اگر تمام موارد بالا را هم داشته باشید،از کل این بخش فقط 20 امتیاز قابل کسب است،

شما باید حداقل 60 امتیاز از این موارد بالا کسب کنید،

ایجاد بیزینس در منیتوبا با مبلغ 250 هزار دلار(در وینیپگ) یا 150 هزار دلار(اطراف وینیپگ):
شما نیاز به ارائه مدارک کافی طبق استاندارد های کانادا دارید تا بتوانید بیزینس خود را مدیریت کنید، برای این کار باید شما نشان دهید که یک فرد کانادایی را استخدام نموده اید.
برای سرمایه گذاری در منیتوبا باید حداقل 250 هزار دلار کانادا سرمایه گذاری کنید که موارد زیر را باید رعایت کنید:

1-   حداقل سرمایه گذاری باید به صورت مشخص مبلغ 250 هزار دلار کانادا را تامین کند.
2- اگر در یک بیزینس در حال کار سرمایه گذاری می کنید، حداقل باید 33.33% آن را مدیریت کنید یا  1میلیون دلار در آن سرمایه گذاری کنید.
3-   سرمایه گذاری در موارد شخصی مانند: خرید خانه شخصی، ماشین شخصی و … قابل قبول نیست.
4- سرمایه گذاری منتج به کسب سود های بانکی قابل قبول نیست.
 
دولت منیتوبا از شما تجربه کافی، سرمایه لازم به مقدار اعلام شده در بیزینس پلن Business Plan، و شخص مجری انجام این کسب و کار در منیتوبا را می خواهد. این موارد باید به صورت کامل با جزئیات ارائه شود.

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی