تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

جریان پیشنهاد کارفرمای انتاریو همزمان با روز افتتاحیه بسته شد

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار انتاریو جریان پیشنهاد کارفرمای انتاریو همزمان با روز افتتاحیه بسته شد

جریان پیشنهاد کارفرمای انتاریو

به روز رسانی: پیشنهاد کار شغلی کارفرمایان: جریان کارگران خارجی اکنون بسته شده است.

کارفرما پیشنهاد کار: کارگران خارجی جریان مجاز ثبتنام تنها چند ساعت پس از باز شدن است.

انتاریو می گوید که ثبت نام برای جریان اکنون تا اطلاع ثانوی بسته شده است.

داستان اصلی که در تاریخ 20 ژوئیه 2020 در 18:12 GMT منتشر شد:

انتاریو پذیرش برنامه های مربوط به پیشنهاد کار شغلی کارفرما: کارگر خارجی را از فردا ، 21 ژوئیه آغاز می کند.

برنامه استانی مهاجرت انتاریو OINP که در انتظار هجوم کاربران برای دسترسی به پورتال بود . اکنون آنها می گویند ممکن است کاربرانی که در صف هستند اولویت قرار بگیرند و اگر این اتفاق بیفتد خطای فنی نیست. سیستم پس از تحقق، به طور خودکار مانع از ثبت نام های بیشتر می شود.

افرادی که متقاضی این جریان هستند باید مستقیماً از صفحه وب دولت به پورتال الکترونیکی OINP دسترسی پیدا کنند . روی دکمه ای که می گوید “ارسال یک برنامه” کلیک کنید. OINP توصیه می کند برای ارسال برنامه از تلفن همراه استفاده نکنید. طبق این صفحه وب دولت حدود 3 ساعت طول می کشد.

اوایل سال جاری جریان کارگر خارجی برای یک روز افتتاح شده بود . به دلیل مشکلات فنی مکث مختصری وجود داشت اما در همان روز ، 3 مارس ، پنجره استفاده شده در باز و بسته شد.

برای واجد شرایط بودن این مسیر برای اقامت دائم ، داوطلبان نیاز به پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای در انتاریو دارند. جریان متخصص خارجی برای نامزدهایی که در انتاریو و خارج از کشور زندگی می کنند در دسترس است.

تغییرات مهم در فرم ها

OINP می گوید متقاضیان باید آخرین نسخه فرم کارفرما را ارسال کنند ، حتی اگر فرم گفته شود که باید ظرف شش ماه از تاریخ امضا ارسال شود. در غیر این صورت ، برنامه به صورت ناقص برگردانده می شود.

این تغییر پاسخی است به شرایط اقتصادی و شغلی فعلی که ناشی از شیوع کرونا ویروس است.

اما اگر متقاضیان بتوانند به موقع ثبت نام کنند ، 14 روز فرصت دارند تا درخواست خود را تکمیل و ارسال کنند. از این زمان می توان برای بارگذاری فرم به روز کارفرما استفاده کرد.

OINP همچنین بخش “اطلاعات مربوط به رعایت مقررات” B را در فرم کارفرما اصلاح کرده است. اکنون این موضوع نشان می دهد که آیا مشاغل کارفرما در حال حاضر مطابق قانون استاندارد استخدام انتاریو و قانون بهداشت و ایمنی حرفه ای انتاریو مطابقت دارد یا خیر.

صفحه وب OINP : “به كارفرمای خود بخاطر اجتناب از تأخیرهای غیرضروری در پردازش درخواست خود ، اطلاعات مندرج در فرم كارفرما را با دقت بررسی كنید تا به دقت پاسخ دهد.”

در صورت بروز مشکلات فنی چه باید کرد

در صورت بروز مشکلات فنی یا برنامه های تحت تأثیر نگهداری سیستم ، OINP می گوید با آنها مستقیماً از طریق آدرس ایمیل تماس بگیرید: ontarionominee@ontario.ca ، و شامل یک تصویر صفحه ، با نشان دادن مهر و زمان و تاریخ به همراه جزئیات مربوط به چگونگی بروز خطا .

اعلام کردند : سیستم e-Filing در 20 ژوئیه از ساعت 5 بعد از ظهر EST تا 21 ژوئیه تحت تعمیر و نگهداری خواهد بود. اما اکنون تا اطلاع ثانوی این برنامه بسته است .

OINP در این مدت ثبت نام برنامه را قبول نمی کند. هرکسی که برنامه وی تحت تأثیر نگهداری سیستم باشد باید با آدرس OINP با آدرس ایمیل بالا تماس بگیرد.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی