تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

ثبت نام جاب آفر انتاریو کانادا برای دانشجویان بین المللی

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار انتاریو ثبت نام جاب آفر انتاریو کانادا برای دانشجویان بین المللی

ثبت نام برای جاب آفر استان انتاریو کانادا

بررس اجمالی پیشنهاد شغلی کارفرمایان OINP: جریان دانشجویان بین المللی :

بازگشایی برنامه: OINP Employer Job Offer: International Students Stream

* روز چهارشنبه ۱۹ آگوست ساعت ۹ صبح به وقت تورنتو

– مختص کسانی که در استان انتاریو تحصیل کرده اند و میتوانند از یک شرکت در این استان جاب آفر دریافت نمایند.

این جاب آفر باید:

1. فول تایم باشد
2. دائمی باشد
3. در ناک 0 A B باشد

و همچنین شرکتی که از آن جاب آفر دریافت می‌شود باید:

1. در استان انتاریو باشد
2. حداقل ۳ سال کار کرده باشد
3. اگر در محدوده GTA است، باید حداقل ۵ کارمند Payroll که PR یا سیتیزن کاناداست داشته باشد و اگر خارج از GTA است، این تعداد میتواند به ۳ کارمند محدود شود
4. اگر در محدوده GTA است باید حداقل ۱ میلیون دلار Revenue نشان دهد و اگر خارج از محدوده GTA است، این عدد میتواند به ۵۰۰ هزار دلار محدود شود

* این برنامه بسیار پرطرفدار بوده و به سرعت پر میشود. لذا اگر مشخصات فوق را دارید هر چه سریعتر برای آن اقدام نمایید.

توضیحات کامل این برنامه

برنامه انتاریو برای 25 دقیقه برای دانشجویان بین المللی با پیشنهادهای شغلی که به دنبال نامزدهای استانی برای اقامت دائم هستند باز میشود.

این منابع می گویند پیشنهاد کار شغلی کارفرمایان: جریان بین المللی دانشجویی بین ساعت 10 صبح تا 10:25 صبح EST افتتاح و بسته شد.

انتاریو می گوید که ثبت نام برای جریان اکنون تا اطلاع ثانوی بسته شده است.

داستان اصلی که در تاریخ 18 اوت 2020 در ساعت 19:22 GMT منتشر شد:

انتاریو کاندیدای مهاجر برنامه (OINP) برنامه های کاربردی دانشجویان بین المللی: پیشنهاد کار کارفرما در 19 اوت باز میکند. جریان برنامه های کاربردی برای پذیرش نیروی کار خارجی و یا  فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد  است. OINP هشدار می دهد که لینک ثبت نام جریان کارگران خارجی فعال خواهد بود اما فقط برای اهداف فنی و آزمایش است. هر برنامه دیگر که ارسال شود از طریق این لینک از سیستم حذف می شود.

برنامه های OINP می گوید ، درخواست های دانش آموختگان دانشجویی بین المللی در ساعات کاری بین 9 صبح EST و 5 بعد از ظهر EST “در بعضی از نقاط” باز خواهد شد. پس از پر کردن فرم ثبت نام ، سیستم بطور خودکار خاموش می شود. و OINP انتظار ندارد تغییری در برنامه داشته باشد.

OINP در بیانیه رسانه ای می گوید: “به دلیل تعداد قابل توجهی از کاربران که انتظار می رود به سیستم دسترسی پیدا کنند ، ممکن است با یک حجم بالا از پیام ها روبرو شوید یا در صف اولویت قرار گیرید .” “اگر این اتفاق بیفتد ، یک خطای فنی نیست و نیازی به تماس با برنامه ندارید.”

نحوه ثبت نام برای پیشنهاد کار شغلی کارفرمایان: جریان دانشجویان بین المللی انتاریو

OINP می گوید ، متقاضیان علاقه مند باید مستقیماً از طرق صفحه پیشنهاد کار شغلی کارفرمایان بین المللی OINP ، وارد پورتال الکترونیکی OINP شوند. روی دکمه ای که می گوید “ارسال یک برنامه” کلیک کنید. OINP توصیه می کند از دسترسی بهتر از سیستم استفاده کنید.

فرم کارفرمای جدید لازم است

فرم کارفرمای جدید معرفی شده در دوره دریافت درخواست قبلی نیز برای دانشجویان بین المللی ثبت نام در فردا لازم است. جدیدترین نسخه فرم کارفرما باید تکمیل و تاریخ آن در تاریخ 19 اوت یا بعد از آن در تاریخ 19 آگوست ، به دست آمده باشد ، در غیر این صورت درخواست به عنوان “ناقص” برگردانده می شود.

فرم کارفرما نشان می دهد که باید ظرف شش ماه از تاریخ امضا ارسال شود ، اما OINP می گوید که فرم باید حاوی جدیدترین اطلاعات باشد. کسانی که فردا با موفقیت ثبت نام کنند 14 روز فرصت دارند تا درخواست تکمیل شده خود را ارسال کنند و می توانند از این زمان برای بارگذاری فرم کارفرمای به روز خود استفاده کنند.

بخش “اطلاعات مربوط به رعایت مقررات” B از فرم کارفرمای اصلاح شده است تا نشان دهد آیا تجارت کارفرما در حال حاضر مطابق با استانداردهای اشتغال استان و استانداردهای بهداشت و ایمنی شغلی است یا خیر.

OINP در نسخه می گوید: “کارفرمای خود را با دقت اطلاعات ذکر شده در فرم کارفرما بررسی کنید تا به دقت پاسخ دهد تا از تأخیرهای غیرضروری در پردازش درخواست شما جلوگیری کند.”

OINP می گوید هر کسی که هنگام ثبت نام با مشکلات فنی روبرو است ، باید مستقیماً با آنها از طریق ontarionominee@ontario.ca تماس بگیرد و شامل موارد زیر باشد:

  • تصویر صفحه ای که نشانگر تمبر زمان و تاریخ است. و
  • جزئیات در مورد چگونگی بروز خطا.

از هر کسی که مهلت درخواست وی تحت تأثیر نگهداری برنامه ریزی شده باشد ، خواسته می شود از طریق همان آدرس ایمیل با OINP تماس بگیرد. تعمیر و نگهداری از امشب 18 اوت ساعت 5 بعد از ظهر EST تا فردا برنامه ریزی شده است. این استان هیچ وقت پایان به نگهداری برنامه ریزی شده نمی دهد.

چه کسی واجد شرایط پیشنهاد کار شغلی انتاریو: جریان دانشجویی بین المللی است؟

همانطور که از نام این پرونده پیداست ، نامزدهای واجد شرایط نیاز به پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای واجد شرایط در انتاریو دارند. گرچه نامزد لزوماً نیازی به حضور در انتاریو ندارد ، اما در صورت درخواست در کانادا ، باید وضعیت قانونی داشته باشد. OINP برنامه هایی را از افرادی که در وضعیت ضمنی قرار دارند قبول می کند .

پیشنهاد کار باید در یک حرفه ماهر طبق طبقه بندی ملی مشاغل کانادا طبقه بندی شده به عنوان نوع 0 ، A یا B باشد.

از بین سایر الزامات ، متقاضیان باید طی دو سال گذشته از یک مدرک تحصیلی تمام وقت یا مدرک دیپلم در کانادا فارغ التحصیل شده باشند. بیش از نیمی از تحصیلات آنها باید در حالی که بطور قانونی در کانادا ساکن بودند ، به پایان رسیده باشد.

آنها همچنین باید قصد اقامت در انتاریو را نشان دهند و روابط خود را با استان نشان دهند که می تواند شامل تجربه قبلی یا روابط اجتماعی در میان دیگران باشد.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی