dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

پلتفرم رایگان آموزش الکترونیک Elsevier برای هدایت مسیر پژوهشی

مشترک کشورها تحصیلات پلتفرم رایگان آموزش الکترونیک Elsevier برای هدایت مسیر پژوهشی

 مسیر حرکت پژوهش خود را با Researcher Academy هدایت کنید.

پلتفرم کاملا رایگان آموزش الکترونیک Elsevier برای هدایت مسیر پژوهشی شما

ماژول‌های رایگان آموزش الکترونیکی تهیه شده توسط متخصصان بین‌المللی؛ دریافت مدرک پس از به پایان رساندن دوره‌ها به عنوان یک پلتفرم کاملا رایگان آموزش الکترونیکی، Researcher Academy، با هدف محقق ساختن ظرفیت بالقوه پژوهشگرانی طراحی شده که در ابتدا یا میانه مسیر کاری خود هستند. با استفاده از این ابزار شما فرا خواهید گرفت که چگونه منابع مالی برای تامین هزینه پژوهش‌های خود را بیابید و داده‌های پژوهش را مدیریت کنید.

مهارت‌های نوشتاری خود را ارتقاء بخشید و یک مقاله پژوهشی در ژورنالی با ایمپکت فاکتور بالا منتشر کنید. همچنین فرا‌ خواهید گرفت که چگونه یک مقاله را داوری کنید و چگونه به نظرات داوران ژورنال‌ها پاسخ دهید. به علاوه به این مساله پی خواهید برد که چگونه اطلاع‌رسانی در مورد کارتان میزان تاثیر پژوهشتان را بالا می‌برد و به شما کمک می‌کند تا سایر پژوهشگران در مقالاتشان از مقاله و پژوهش شما نقل قول کنند.

ما به شما درباره برنامه‌ریزی راهبردی کارتان آموزش خواهیم داد تا در جستجو برای کار، هم در بخش صنعت و هم در بخش دانشگاهی موفق شوید و با زندگی پر از مشغله یک پژوهشگر کنار بیایید. در Researcher Academy  آخرین اخبار پژوهشی و به‌روزترین مشاوره و راهنمایی دست اندرکاران در زمینه‌های مختلف در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شما در حوزه تحصیلی خود یک متخصص هستید. ما بقیه راه را به شما نشان خواهیم داد.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی برگشت