کانادا اخبار کبک

arrima کبک خود را تا 16 دسامبر 2019 فرصت دارند

اولین دوره ارسال دعوت نامه برای متقاضیان مهاجرت به کبک در سیستم arrima کبک کاندیداهایی که تاکنون پروفایل Arrima ایجاد نکرده اند تا 16 دسامبر 2019 فرصت دارند

arrima کبک

وزارت مهاجرت کبک میگوید از الان تا 16 ژانویه 2020 دوره های متعددی برگزار خواهد شد.

کبک اولین دوره ارسال دعوت نامه برای کاندیداهایی که در برنامه Skilled Worker ثبت نام کرده اند و همچنین در سیستم Arrima نیز پروفایلی ایجاد کرده و علاقه مندیشان را اعلام کرده اند شروع کرده است.

کاندیداهای دعوت شده 4 جولای ایمیل دریافت کرده اند.

افرادی که دعوتنامه دریافت کرده اند 60 روز فرصت دارند تا مدارک کاملشان را به Quebec Selection Certificate ارائه نمایند.

سیستم Arrima در سپتامبر 2018 آغاز شد تا (Quebec Skilled Worker Program (QSWP را مدیریت کند.

کاندیداها از Arrima استفاده میکنند تا یک پروفایل Expression of Interest ایجاد کنند و سپس آن را در QSWP ثبت کنند.

دولت کبک اعلام کرده افرادی در اولویت هستند که یک پیشنهاد کار معتبر از یک کارفرما در کبک دارند و یا یکی از شرایط زیر را دارند:

• در 16 ژوئن 2019 درخواستشان برای Quebec Selection Certificate منقضی شده است، و هنگامی که درخواست داده اند به صورت موقت در کبک ساکن بوده اند.
• در 16 ژوئن 2019 درخواستشان برای Quebec Selection Certificate منقضی شده است و در آن زمان در کبک مشغول کار یا تحصیل بوده اند.
16 ژوئن 2019 زمانی است که قوانین مهاجرتی جدید کبک تصویب شد و باعث لغو شدن 16,000 درخواست QSWP شد. درخواست های لغو شده همه در اولویت Arrima قرار گرفته اند، برنامه ای که متمرکز بر تامین نیازهای بازار کار کبک است.

کاندیداهایی که شرایط بالا را دارند و تحت تاثیر تغییرات قانون قرار گرفته اند و تاکنون پروفایل Arrima ایجاد نکرده اند تا 16 دسامبر 2019 فرصت دارند تا پروفایلشان را ایجاد کنند.


segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023