ویزا و مهاجرت اطلاعات ویزا و مهاجرت آمریکا

پرسشنامه عمومی هزینه های ایالات متحده آمریکا

DHS برای اجرای عدم پذیرش در مورد اتهامات عمومی در مرحله نهایی قانون WASHINGTON  شهروندی و خدمات مهاجرتی آمریکا (USCIS) عدم پذیرش قانون نهایی شارژ عمومی (“قانون نهایی”) را در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در سراسر کشور ، از جمله در ایلینویز ، اجرا خواهد کرد. یک پیروزی قضایی
دیگر که حکم را در آن ایالت برداشته است.

با توجه به تصمیم دیوان عالی ایالات متحده در 21 فوریه 2020 مبنی بر باقی ماندن حكم سراسر كشور ، جلوگیری از اجرای حكم نهایی كه توسط دادگاه منطقه ای آمریكا برای منطقه شمالی ایلینویز صادر شده است ، USCIS اکنون قانون نهایی را درمورد همه برنامه ها و دادخواستهای ارسال شده به كار خواهد برد ( یا به صورت الکترونیکی ارسال شود) در تاریخ 24 فوریه یا بعد از آن ، بعد از 24 فوریه 2020. برای برنامه ها و درخواست های ارسال شده توسط پیک تجاری (به عنوان مثال ، UPS / FedEx / DHL) ، تاریخ پستی همان تاریخ منعکس شده در دریافت پیک است.   

The Final Rule، که در تاریخ 14 اوت 2019 منتشر شد و در ابتدا قرار است در تاریخ 15 اکتبر 2019 شروع به کار کند ، چگونگی تعیین وزارت امنیت داخلی را تعیین می کند که آیا یک خارجی غیرمجاز است یا غیرمجاز برای تنظیم وضعیت با یک قانونمند است. اقامت دائم در ایالات متحده به دلیل اینکه خارجی در هر زمان ممکن است در آینده به موجب بند 212 (الف) (4) قانون مهاجرت و ملیت به اتهام عمومی تبدیل شود.

قانون پایانی همچنین به اختیارات USCIS برای صدور اوراق بهادار عمومی در زمینه برنامه های مربوط به تعدیل وضعیت ، می پردازد. سرانجام ، قانون نهایی شامل الزامی است که بیگانگان به دنبال تمدید اقامت غیر مهاجران یا تغییر وضعیت غیر مهاجرین نشان می دهند که آنها از زمان دریافت وضعیت غیر مهاجرتی که به دنبال گسترش یا تغییر وضعیت هستند ، مزایای عمومی را در آستانه تعیین شده دریافت نکرده اند.

اطلاعات بیشتر در وب سایت USCIS ، از جمله به روزرسانی دفترچه راهنمای سیاست USCIS ، در دسترس است  .

وزارت امور خارجه آمریكا پرسشنامه ای را برای متقاضیان ویزا درمورد چگونگی تعیین خودكفایی مالی منتشر می كند. مهمترین نکات در این پرسشنامه عبارتند از:

  • با توجه به داشتن یا دریافت بیمه درمانی در مدت 30 روز از ورود خود به ایالات متحده.
  • بر اهمیت تکمیل و ارسال اظهارنامه مالیاتی و تأثیر منفی عدم ارسال اظهارنامه مالیاتی تأکید کنید.
  • اهمیت داشتن یک پیشنهاد شغلی معتبر حتی قبل از ورود به آمریکا.
  • بدهی اشخاص را در محاسبات مربوط به تعیین بار مالی و الزام به متقاضیان ویزا جهت ارائه اطلاعات در مورد بدهی های خود درج کنید.
  • کلیه متقاضیان ویزا اعم از مهاجر و غیر مهاجر موظفند این فرم جدید (DS-5540) را از روز دوشنبه تکمیل و ارسال نمایند.
    • دادگاههای فدرال شکایات خود را علیه این فرم علیه وزارت امور خارجه شکایت کرده اند و ممکن است دستور داده شود تا استفاده از این فرم تا پنجشنبه آینده موقتاً به حالت تعلیق درآید ، اما به نظر می رسد دیوان عالی در دیوان عالی ایالات متحده است. در نهایت خارجی می تواند درخواست خود را انجام دهد و فرم درخواست ویزا را تکمیل کند.
    برای مشاهده این فرم جدید از این لینک استفاده کنید.

segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023