تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان – سوالات متداول

وی والت آمریکا کانادا ویزا و مهاجرت سوالات متداول مهاجرت کانادا ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان – سوالات متداول

سوالات متداول اخذ ویزای تحصیلی کانادا بدون ایلتس

A. IELTS آزمایشی است که به منظور ارزیابی دقیق مهارت یک نامزد در زبان انگلیسی طراحی شده است. این نمرات یک ضرورت است زیرا آنها اجازه می دهند دانشگاه ها تشخیص دهند که آیا یک نامزد آینده نگر می تواند از ادامه دوره های درسی شرکت کند و آیا می تواند با محیطی سازگار شود که انگلیسی روش اصلی تعامل در همه ابعاد زندگی روزمره خود باشد.

الف. بسته به دانشگاه مورد نظر خود ، می توانید هرکدام از آزمون های زیر را به عنوان اثبات تسلط خود در زبان انگلیسی انجام دهید:
TOEFL – تست زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی
CanTEST – آزمون کانادایی انگلیسی برای محققان و کارآموزان
CAEL – زبان انگلیسی دانشگاهی کانادا
PTE – آزمون زبان انگلیسی پیرسون

خیر ، اینطور نیست. با این حال ، باید بدانید که قبولی در آزمون آیلتس تحصیل در خارج از کشور را برای شما به طور قابل توجهی دشوار نخواهد کرد زیرا این امر محدودیت دانشگاه هایی را که می توانید انتخاب کنید ، محدود خواهد کرد. معافیت های ذکر شده در بالا در مقاله وجود دارد که به شما امکان می دهد در صورت تمایل به تحصیل در کانادا ، از آزمون آیلتس رد شوید.

بله ، برخی دانشگاه ها مانند دانشگاه ساسکاچوان برنامه هایی اختصاصی را ارائه می دهند که به منظور اطمینان از دستیابی دانشجویان بین المللی به سطح بالای مهارت در زبان انگلیسی ارائه می شود. شما می توانید قبل از انتقال به برنامه های منتخب خود برای تحصیل تمام وقت در این دوره ها شرکت کنید.

اگر متقاضی تحصیل در مناطقی از كانادا مانند كبك كه زبان اصلی فرانسه است ، از شما خواسته می شود كه به جای آن ، زبان فرانسه را نشان دهید. شما می توانید به وب سایتهای دانشگاههای مؤسسات مربوطه مراجعه کنید تا دریابید که در چه آزمون هایی شرکت خواهید کرد.


بیشتر بخوانید:

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی