تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

آیا برای اقامت آمریکا از طریق لاتاری به وکیل نیاز است ؟


آیا برای ویزای لاتاری آمریکا نیاز به وکیل داریم

مردم به پردازش برنامه های مهاجرتی از طریق وکلا عادت دارند زیرا این روند پیچیده به نظر می رسد و وکلا “متخصصان آموزش دیده” هستند – درست است؟ بنابراین می توانید شانس خود را با استفاده از یک وکیل در هنگام برنده شدن در قرعه کشی DV بهبود بخشید – درست است؟

خب ، در موارد قرعه کشی DV ، پاسخ تقریباً همیشه خیر. اجازه دهید توضیح دهیم.

من در قرعه کشی DV برنده شدم – آیا یک وکیل نیاز دارم ؟

هنگام صحبت درباره قرعه کشی DV ، اغلب اصطلاحات CP یا AoS را می شنوید – پردازش کنسولی در مقابل تنظیم وضعیت. اکثریت قریب به اتفاق برندگان قرعه کشی DV پرونده های خود را در خارج از ایالات متحده (که CP یا پردازش کنسولی است) پردازش می کنند ، اما تعدادی از برندگان لاتاری نیز هستند که قبلاً در ایالات متحده آمریکا به نوعی ویزای موقتی مشغول هستند. این افراد گزینه تنظیم وضعیت AoS خود را دارند.

تفاوت بین پردازش کنسولی (CP) و تنظیم وضعیت (AoS) مطالعه کرده باشید. بنابراین توضیح دهید که چرا فکر می کنم در هر یک از این موارد نباید از وکیل استفاده کنید.

موارد CP – پردازش در سفارت آمریکا در خارج از ایالات متحده

بزرگترین دلیل عدم استفاده از وکیل – زیرا فرم ها و مراحل بسیار ساده هستند. DS260 درخواست ویزا است و افراد در سراسر جهان توانسته اند این را با مهارت محدود انگلیسی و غیره تکمیل کنند. راستش ، برای پر کردن فرم ها نیازی به وکالت نیست.

شاید یک وکیل دادگستری بتواند کمک کند پرونده سریعتر انجام شود یا پرونده من احتمال تأیید بیشتر شود؟ 
نه مطلقاً نه! پرونده ها طبق دستور از پیش تعیین شده (شماره پرونده) پردازش می شوند و سپس توسط KCC برنامه ریزی می شوند. شما در لندن / پاریس / نایروبی وکالت دارید یا در KCC هیچ ارتباطی ندارید. هیچ یک.

بنابراین – اگر می توانید مستندات ساده را پر کنید ، و در صورت تحقق الزامات و غیره ، نیازی به وکالت ندارید. اگر در پر کردن فرم های خود دروغ گفته اید یا به یک ازدواج جعلی دامن زده اید ، پس بله – داشتن وکیل ایده خوبی است – برای دفاع از شما درمورد اتهامات کلاهبرداری در مهاجرت.

موارد AoS – پردازش در یک دفتر ایالات متحده

خب ، درست است که موارد AoS برای پردازش کمی پیچیده تر است. فرم ها کمی پیچیده تر هستند (دشوار نیستند ، فقط کمی دقیق تر) و روند آن دلهره آورتر است. همچنین ، بسیاری از افرادی که در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا هستند ممکن است از وکیل برای دریافت ویزای خود استفاده کنند. بنابراین – استخدام وكیل برای دریافت كمك متخصصی است.

با این حال ، اکثریت قریب به اتفاق وکلا در امور مهاجرت در ایالات متحده آمریکا هرگز شاهد یک پرونده مبتنی بر قرعه کشی DV نبوده اند. هرگز. چطور ممکنه؟

خب بیایید ریاضی انجام دهیم.

سالانه حدود 1 میلیون مهاجر جدید وجود دارد. از این تعداد ، 50،000 مورد DV است. از 50،000 مورد ، AoS در حدود 2000 مورد از این موارد است – یعنی حدود 0.2٪ از کل. اکثر این افراد بدون وکیل رسیدگی می شوند ، بنابراین حدس می زنم که وکلا سالانه 100 تا 200 پرونده درگیر هستند – شاید 3000 پرونده در طول 20+ سالی که قرعه کشی DV اجرا شده است. وکلا انجمن مهاجرت به آمریکا  ( AILA ) در حدود 12000 عضو، پس از آن آشکار است که اکثریت از وکلا گاه یک مورد DV را دیده اند. بنابراین – اگر می خواهید برای مواردی که خود میتوانید انجام دهید در هر ساعت 300 دلار به وکیل بپردازید ، این انتخاب شماست ، اما نظر ما روش های بهتری برای خرج کردن پول وجود دارد.

در اکثر موارد DV ، ما می دانیم که یک وکیل در کجا درگیر بوده است ، آنها نه تنها زمان پردازش را بهبود نیافته اند بلکه در واقع اوضاع را بدتر کرده اند. عدم دانش خاص DV به این معنی است که آنها چیزهایی از قبیل خط مشی اولیه تشکیل پرونده یا الزامات DV یا اهمیت پیروی از جدول زمانی DV را درک نمی کنند.

به طور جدی. اگر قصد استخدام وكیل را برای كمك به پرونده خود دارید ، لطفاً به بیرون بروید و یك سطل آب سرد را روی سر خود بریزید و پولی را كه پس انداز می کنید برای امور خیریه ارسال كنید.

– وبسایت ما و دیگر منابع عالی در اینترنت همه چیزهایی که برای رسیدگی به پرونده خود نیاز دارید قرار داده اند، پول خود را هدر ندهید.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی