تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

پدر و مادر شما کانادایی باشند چگونه تابعیت کسب کنید

وی والت آمریکا کانادا ویزا و مهاجرت اطلاعات ویزا و مهاجرت کانادا پدر و مادر شما کانادایی باشند چگونه تابعیت کسب کنید

کسب شهروندی کانادا

اگر پدر و مادر کانادایی دارید می توانید به شما امکان تبدیل شدن به شهروند کانادایی را بدهد ، اگر یک پدر و مادر کانادایی داشته باشید می تواند تابعیت کانادا را به شما ارائه دهد ، اگرچه این روند رسمی نیست.

یکی از ساده ترین و بسیار غافلگیرکننده ترین شیوه هایی که می توان در آن تابعیت کانادا به دست آورد ، درمورد آن دسته از افرادی اعمال می شود که خوشبختانه حداقل یک پدر و مادر کانادایی دارند. در بسیاری از موارد ، و غالبا بدون دانستن آن ، چنین افرادی قبلاً به دلیل تابعیت والدین خود ممکن است شهروند کانادایی باشند.

این فرایند می تواند به متقاضیان کمک کند تا شرایط اقامت دائم را دور بزنند

شناخت این واقعیت و صلاحیت مزایایی که در بر دارد ، از طریق برنامه ای تحت عنوان “اثبات شهروندی” انجام می شود. در این برنامه ، فرد باید نشان دهد كه والدینی دارد كه تابعیت كانادا است. این بدان معنی است که حتی اگر آنها در خارج از کانادا به دنیا آمده باشند و هرگز در کانادا پا نگذارند ، این فرد می تواند یک شهروند کانادایی باشد. در چنین سناریوها ، روند دستیابی به اقامت دائم ، که معمولاً پیش نیاز شهروندی است و می تواند چالش های بسیاری را ایجاد کند ، کنار می رود.

این فرآیند مسیری آسان و تسریع شده را طی می کند که از طریق آن فرد می تواند از مزایای تابعیت کانادا استفاده کند. این وضعیتی نیست که به راحتی اعطا می شود و بنابراین ، این موارد معمولاً برای اطمینان از صلاحیت بررسی و ارائه اسناد و مدارک حمایتی مورد نیاز از نزدیک مورد بررسی قرار می گیرند.

کانادا هنگام بررسی برنامه عوامل مختلفی را در نظر می گیرد

داشتن والدینی که تابعیت کانادا را دارند ، تضمین نمی کند که فرد واجد شرایط بودن برای درخواست اثبات شهروندی ، به عنوان عواملی مانند فرایندی که از طریق آن تابعیت به دست آورد و همچنین هنگامی که والدین (شهروندان) شهروند کانادایی شده اند ، نقش داشته باشند. تعیین صلاحیت این برنامه.

از آنجا که در صورت عدم ارائه مدارک مناسب ، روند درخواست می تواند مشکل ساز باشد ، شهروندان کانادایی معمولاً با جستجوی راهنمایی های حرفه ای در چارچوب این برنامه به بهترین وجه خدمات ارائه می دهند. IRCC هنوز هیچ اختلالی در پردازش این برنامه ها اعلام نکرده است. از این رو متقاضیان واجد شرایط برای تشویق هر چه سریعتر این روند تشویق می شوند.

نکاتی برای ارسال یک برنامه موفق

تأیید صلاحیت : همانطور که در بالا ذکر شد ، تفاوت های ظریف زیادی وجود دارد زیرا این امر مربوط به چه کسی واجد شرایط این برنامه است و چه کسی باید گزینه های دیگر را دنبال کند تعیین قطعی اینکه متقاضی واجد شرایط بودن برای اثبات تابعیت است ، ضروری است و می تواند از امیدهای دروغین ، وقت تلف شده و هدر رفتن هزینه های درخواست خودداری کند.

به دست آوردن اسناد صحیح : جمع آوری و ارسال مستندات صحیح ، با فرمت مناسب ، برای هر برنامه ای که وضعیت کانادا را صادر کند ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اسناد بسیاری وجود دارد که می توانند اثبات صلاحیت این فرایند خاص را نشان دهند ، اما IRCC دستورالعمل هایی را برای اسناد خاص مورد نیاز ارائه می دهد. برای اطمینان از یک برنامه موفق باید از این دستورالعمل ها رعایت شود. اسناد اصلی شامل شناسنامه و اثبات اینکه یکی از والدین در زمان تولد متقاضی شهروند کانادایی بوده است.

ارسال برنامه به روش صحیح : برنامه های مختلف روش های مختلف تسلیم را ارائه می دهند که متقاضی باید در صورت اجرای صحیح روند آن را رعایت کند. برخی از برنامه ها ممکن است در مرز ارسال شوند ، در حالی که برخی دیگر باید بصورت آنلاین یا از طریق پست ارسال شوند. دانستن چگونگی و کجا برای ارسال برنامه شما مهم است برای اطمینان از اجرای صحیح روند.

اگر متقاضی در رابطه با درخواست شک و تردید داشته باشد، به نفع اوست که با وکلای واجد شرایط و صالح مهاجرت کانادا مشورت کندتا اطمینان حاصل کند که این روند تا حد ممکن روان و بدون مشکل است.

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی