dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

واقعیت ویدیویی که دانشجویان در فرودگاه کانادا دیپورت شده اند

اخبار آمریکا کانادا اخبار تحصیلی کانادا واقعیت ویدیویی که دانشجویان در فرودگاه کانادا دیپورت شده اند

واقعیت ویدیویی که دانشجویان در فرودگاه کانادا

در حالی که این ویدئو نشان می دهد ده ها دانش آموز در انتظار داخل فروگاه هستند ، ادعای همراه با این کلیپ ها نادرست است.

02 ژانویه ، 2020 18:22

واقعیت ویدیویی که دانشجویان در فرودگاه کانادا دیپورت شده اند

تریشا سنگوپتا
هندوستان تایمز ، دهلی نو

تصویر گروهی از دانش آموزان را که منتظر فرودگاه هستند ، نشان می دهد.
تصویر گروهی از دانش آموزان را که منتظر فرودگاه هستند ، نشان می دهد. (tw)

ویدئویی که ادعا می کند دانشجویان کانادایی اخراج شده از دانشجویان هندی به دلیل ارائه نتایج جعلی بین المللی تست زبان انگلیسی (IELTS) در حال اخراج هستند و چندین نفر در FB ، tw و واتساپ با همان ادعا ویدیو را به اشتراک می گذارند. در حالی که این ویدئو نشان می دهد ده ها دانش آموز در انتظار در فرودگاه هستند ، و ادعای همراه با این کلیپ ها نادرست است.

“این امروز در پیرسون بین المللی است. هنگامی که نتایج IELTS جعلی پیدا شد ، یک دسته از دانشجویان هندی به آنجا اخراج شدند. تصور کنید که هندی ها دانش آموزان را به صورت جعلی به خارج از کشور می فرستند. “

کانادا اخیراً شاهد افزایش دانشجویان بین المللی بوده است که در آن تعداد زیادی از دانشجویان از هندوستان می روند. براساس این منابع ، در فرودگاه بین المللی تورنتو پیرسون (YYZ) تبعید گسترده دانشجویان هندی وجود داشته است.

دانش آموزان هندی به دلیل ارائه نمرات ظاهرا جعلی آیلتس طبق گفته مقامات گزارش داده شده بودند زیرا آنها نمی توانند در موسسات آموزشی به زبان انگلیسی صحبت کنند ، بخوانند و بنویسند ، همانطور که لازم بود ، قبلاً نیز در 8 دسامبر توسط The Star گزارش شده بود که کالج نیاگارا نگرانی ها را نسبت به خود نشان می دهد. مهارت زبان انگلیسی دانش آموزان هندی و به بیش از 400 دانشجو دستور داد تا امتحانات آیلتس را پس بگیرند.

طبق استاندارد ، کالج نیاگارا سال گذشته 4100 دانشجوی بین المللی را ثبت نام کرده بود که از این تعداد 2900 دانشجو اهل هند و صدها دانشجو در تلاش بودند تا به صورت دانشگاهی به زبان انگلیسی کنار بیایند. کالج آن را “بحران در دانشگاه” خوانده است.

در ادامه این گزارش آمده است: “در سال 2016 ، یک تحقیق مخفی توسط خبرنگار رادیو SBS پنجابی ، شمسر کینت ، مأمورین آموزش و پرورش را به فروش رساند که نمرات آزمون زبان انگلیسی را با قیمتی بالغ بر 18،000 دلار پیدا کردند. بعلاوه کالج نیاگارا برای سال تحصیلی 2018 حدود 14000 درخواست از هند دریافت کرد.

معاون رئیس جمهور آکادمی کالج نیاگارا استیو هادسون گفت: این کالج هیچ وسیله ای برای بررسی اعتبار و مشروعیت نتایج آزمون آیلتس که در کشور دیگری انجام می شود وجود ندارد و کارکنان کالج با مصاحبه با هزاران تن از دانشجویان پنجابی که در سال 2018 استفاده شده اند مصاحبه نکرده اند. بسیاری از شبهات ناشی از مشروعیت آیلتس ناشی از مؤسسات هندی ، دانشجویانی که برای تحصیل به کانادا می آیند ، کاملاً یا حتی جزئی از مهارت های زبان انگلیسی مجهز نیستند.

بروزرسانی شده: 31 دسامبر 2019: 7:00 بعد از ظهر GMT

با این حال ، AP News این ادعا را به عنوان خبرهای دروغین در رسانه های اجتماعی منتشر کرده است. در این گزارش آمده است: هیچ صحت و سقم این خبر وجود ندارد.

بروزرسانی: 1 ژانویه 2020: ساعت 11:00 GMT

آژانس خدمات مرزی کانادا نیز صحت داستان را انکار کرده و آن را به عنوان یک عنوان و ادعای دروغین مشخص کرده است ، دانش آموزان منتظر پردازش مجوز تحصیل در واقع بودند.

CBSA می تواند تأیید کند که محتوای و عنوان یک ویدیوی منتشر شده در رسانه های اجتماعی نادرست است. این ویدئو منطقه انتظار سرریز در TorontoPearson را نشان می دهد ، جایی که دانشجویان بین المللی در انتظار پردازش مجوز مطالعه هستند. افراد منتظر اخراج نیستند.

چندین ادعای دیگر با ادعای نادرست وجود دارد.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی برگشت