مهاجرت کاری کانادا ویزای کار کانادا

هزینه مهاجرت کاری به کانادا

هزینه مهاجرت کاری به کانادا

افزایش های جدید در هزینه های درخواست مهاجرت در کانادا برای برنامه های کلاس اقتصادی در تاریخ 30 آوریل 2020 به اجرا درآمد.


هزینه ویزای کاری کانادا

آخرین بروزرسانی در 1 مه سال 2020

هزینه متقاضیان برای متقاضیان اصلی ، همسر و شرکای حقوق عمومی 50 درصد افزایش یافته است ، به علاوه فرزندان وابسته برای همه جدا از برنامه های مراقب. این افزایشها هم طبقه کارگر ماهر و هم مشاغل را شامل می شود.

دولت فدرال کانادا می گوید افزایش این هزینه به منظور انتقال بخشی از بار مالی برای مهاجرت از پرداخت کننده مالیات کانادا به متقاضیان مهاجرت که از این برنامه ها بهره مند می شوند طراحی شده است.

در این آیین نامه آمده است: “این آیین نامه با هدف كاهش بار یارانه های پرداختی برای مالیات دهنده برای مدیریت و تحویل برنامه ها و خدمات مقیم دائمی است.” 

“این کار با انتقال بیشتر هزینه هزینه بر روی کاربرانی که بیشترین بهره را از این سرویس می گیرند ، حاصل می شود.”


هزینه برنامه کلاس اقتصادی کانادا افزایش می یابد

قبل از 30 آوریلدر و بعد از 30 آوریل
متقاضیان اصلی کلاس تجارت اقتصادی (از جمله خوداشتغالی ، ویزا مبتدی ، سرمایه گذار کبک ، کارآفرین کبک ، و خود اشتغالی کبک)1،050 دلار1،575 دلار
متقاضیان اصلی کلاس اقتصادی (غیر مشاغل ، از جمله کلاس تجربه در کانادا ، کارگر ماهر فدرال ، برنامه نامزدی استانی مهاجرت آتلانتیک ، برنامه مهاجرت روستایی و شمالی ، پایلوت مهاجرت به مواد غذایی و برنامه پایلوت کبک)550 دلار825 دلار
همسران یا شرکای عرفی همه کلاسهای اقتصادی550 دلار825 دلار
فرزندان وابسته از همه کلاسهای اقتصادی150 دلار225 دلار
حق هزینه اقامت دائم490 دلار500 دلار

بیشترین افزایش ، از 1.050 دلار به 1.575 دلار ، برای متقاضیان اصلی برنامه های تجاری از جمله برنامه های فدرال خود اشتغالی و استارت آپ ویزا ، به علاوه برنامه های مهاجر مهاجرت کبک ، کارآفرین کبک و برنامه های خود اشتغالی کبک است.

متقاضیان اصلی برنامه های غیر تجاری کلاس اقتصادی ، هزینه های خود را از 550 دلار به 825 دلار افزایش می دهند. برنامه هایی که در اینجا آمده اند عبارتند از: کلاس تجربه کانادا ، کارگر ماهر فدرال ، نامزد استانی ، مهاجرت آتلانتیک ، مهاجرت روستایی و شمالی ، مهاجرت به مواد غذایی و کارل ماهر در کبک.

همسران و شریک عرف در کلیه برنامه های کلاس اقتصادی ، هزینه های خود را از 550 دلار به 825 دلار افزایش می دهند ، در حالی که هزینه فرزندان وابسته از 150 دلار به 225 دلار افزایش می یابد.

سرانجام ، حق هزینه حق اقامت دائم از 490 دلار به 500 دلار با 2 درصد افزایش می یابد.


طبق اعلام دولت فدرال ، افزایش هزینه ها با هدف رفع “عدم تعادل قابل توجه … بین هزینه ارائه خدمات به متقاضیان مقیم دائم و هزینه های پرداخت شده توسط آنها”.

اصلاحیه آیین نامه می گوید ، هزینه های برنامه جدید “هزینه های واقعی مدیریت و ارائه برنامه های اقامت دائم را بهتر نشان می دهد.

در آینده ، دولت فدرال کانادا در نظر دارد در راستای افزایش شاخص بهای مصرف کننده (CPI) ، هر دو سال یک بار هزینه های درخواست را افزایش دهد. این بدان معناست که در آوریل 2022 افزایش جدید اعمال می شود.

دولت فدرال کانادا می گوید افزایش هزینه ها منافع خالص 76.9 میلیون دلار در طی 10 سال آینده را برای مالیات دهندگان در پی خواهد داشت.

با افزایش هزینه های اقامت دائم درآمدی حاصل می شود که برای جبران هزینه های بهتر مهاجرت استفاده می شود و بدین ترتیب بار مالیات دهندگان کانادایی را کاهش می دهد. “


برای مهاجرت به کانادا به چه میزان پول نیاز دارید؟

کانادا هزینه ویزا روابط عمومی برای متقاضی اصلی در حال حاضر است  550 $ (متقاضی اصلی) + راست هدایت روابط عمومی fee- CAD $ 490 CAD.  همسر / شریک زندگی مشترک یا هزینه اعضای خانواده- CAD 550 دلار + حق PR 490 دلار رایگان. فرزندان (زیر 22 سال) – 150 دلار کانادا.

چگونه می توانم برای کار به کانادا بروم؟

به طور کلی، شما نیاز به یک اعمال کار مجوز از مهاجرت،و شهروندی کانادا (IRCC) و یا یک کانادا دفتر ویزا قبل از شما آمده کانادا . برای این مجوزهای کاری : قبل از درخواست ، باید از یک کارفرمای کانادایی پیشنهاد شغلی بگیرید.

چگونه می توانم به طور قانونی به کانادا مهاجرت کنم؟

در اینجا بهترین راه برای مهاجرت به کانادا در سال 2019 آورده شده است!

  1. شماره 1 – ورود سریع. Express Entry یک سیستم از برنامه های مهاجرتی است که به کارگران ماهر کمک می کند تا به عنوان ساکن دائم به کانادا حرکت کنند. …
  2. شماره 2 – برنامه های انتخاباتی استانها (PNPs) …
  3. شماره 3 – دانشجوی بین المللی شوید. …
  4. شماره 4 – برنامه آزمایشی مهاجرت آتلانتیک (AIP)

آیا گرفتن مجوز کار در کانادا آسان است؟

در بیشتر موارد ، آنها می توانند در کانادا کار کنند . آنها برای کار در کشور به مجوز کار احتیاج دارند . با این حال ، آنها باید بطور جداگانه درخواست مجوز کار کنند . در بعضی موارد ، آنها همچنین می توانند برای اجازه کار آزاد درخواست کنند که به آنها امکان می دهد برای هر شغلی با هر کارفرمایی درخواست کنند.


segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023