dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

آیا ثبت نام لاتاری آمریکا هزینه دارد ؟


هزینه ثبت نام لاتاری آمریکا چقدر است

ثبت نام در برنامه لاتاری DV سالانه رایگان است (هیچ هزینه ای وجود ندارد). متقاضیان لاتاری آمریکا DV باید تمام شرایط لازم برای لاتاری DV و ویزای مهاجرتی ایالات متحده را داشته باشند تا بتوانند آن را دریافت کنند. برای شرکت در قرعه کشی DV ، باید متولد یکی از کشورهایی باشید که توسط وزارت خارجه مجاز اعلام شده است.

آیا شرکت در لاتاری گرین کارت آمریکا رایگان است؟

هیچ هزینه ای برای ثبتنام در لاتاری آمریکا از متقاضیان دریافت نمی شود. این قانون سالانه ویزای اقامت دائم را برای افرادی از کشورهای دارای نرخ مهاجرت پایین به ایالات متحده فراهم می کند. متقاضیان ویزای لاتاری با قرعه کشی تصادفی رایانه ای انتخاب می شوند. همچنین وزارت امور خارجه ویزای لاتاری (تنوع) را بین شش منطقه جغرافیایی توزیع می کند و هیچ کشوری نمی تواند بیش از هفت درصد DV های موجود را در هر سال دریافت کند.

چگونه می توانیم برای لاتاری رایگان ثبت نام کنیم؟

بسیاری از سایت ها و دفاتر فریبنده هزینه هایی را از افراد دریافت می کنند یا به دروغ ادعا می کنند که شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا را افزایش می دهند ، اما در واقع تنها راه درخواست برای وارد شدن به قرعه کشی تکمیل فرم ورود در سایت وزارت امور خارجه به صورت رایگان است.

شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا چقدر است؟

بر اساس تجزیه و تحلیل های بلند مدت داخلی ما ، شانس گرفتن گرین کارت در حال حاضر حدود 1:25 تا 1:75 (بسته به منطقه ای که در آن زندگی می کنید) است-برای اروپایی ها ، اخیراً حدود 1:45. این بدان معناست که تقریباً از هر 45 شرکت کننده در واقع یک نفر گرین کارت می گیرد.

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی برگشت