dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

نیوبرانزویک کانادا به دنبال مهاجران بیشتر است

اخبار آمریکا کانادا اخبار نیوبرانزویک نیوبرانزویک کانادا به دنبال مهاجران بیشتر است

استان دریایی دو زبانه به دنبال افزایش مهاجرت به 10،000 تازه وارد در هر سال است.

7 فوریه 2020

به گزارش کانادا پرس ، نخست وزیر بلین هیگز در طی سخنرانی سالانه “ایالت استان” سالخوردگی جمعیت و کمبود بازار کار را افزایش داد.

نخست وزیر به استراتژی رشد جمعیت استان که تابستان گذشته منتشر شد ، اشاره کرد که می گوید نزدیک به 120،000 شغل در یک دهه آینده در نیوبرانزویک در دسترس خواهد بود.

استراتژی رشد همچنین می گوید که نیوبرانزویک تعداد مهاجران اقتصادی ساکن در نیوبرانزویک را هر سال تا سال 2024 به 7 هزار و 500 نفر افزایش می دهد. هر سال به دنبال دریافت 10،000 فشار می بود.

وی گفت: این استان به منظور ترویج مهاجرت نیوبرانزویک به استعدادهای خارجی و سرمایه گذاران ، دفاتر جدیدی را در هند و اروپا افتتاح می کند.

مهاجرت به نیوبرانزویک از طریق اکسپرس ورود

اتباع خارجی که می خواهند مهارت ها ، تحصیلات و تجربه کاری خود را به نیوبرانزویک برسانند ، ممکن است واجد شرایط ورود به نیوبرانزویک اکسپرس باشند.

این جریان مهاجرت استانی است که با سیستم اکسپرس ورود دولت فدرال، که مدیریت برنامه های کاربردی از طریق سه برنامه های مهاجرتی تراز وسط قرار دارد.
 برنامه فدرال مهاجرت ،  برنامه ماهر معاملات فدرال ، و کانادا تجربه کلاس .

برای واجد شرایط بودن در جریان ورودی New Brunswick Express ، داوطلبان ابتدا باید مشخصات Express Entry را ایجاد کنند ، در آنجا بر اساس تجربه کار ، تحصیلات ، سن و مهارت زبانشان ، یک سیستم جامع رتبه بندی (CRS) به آنها داده می شود.

اگر افرادی در استخر فدرال نامزد استانی را از جریان اکسپرس اینتری New Brunswick دریافت کنند ، 600 امتیاز اضافی CRS دریافت می کنند. این به طور مؤثر تضمین می کند که داوطلب دعوت به درخواست (ITA)
را در یک قرعه کشی ورود به سیستم فدرال.

هنگامی که نامزدها در استخر اکسپرس وارد می شوند و می توانند شرایط خاصی برای شرایط خاص استان را برآورده کنند ، می توانند با درگاه New Brunswick یک ابراز علاقه (EOI) ایجاد کنند .

به مناسبت ، نیوبرانزویک در پاسخ به نیازهای بازار کار ، نامزدها را مستقیماً از استخر ورودی اکسپرس دعوت می کند.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی برگشت