dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

استان نوا اسکوشیا کانادا نیروی متخصص می پذیرد

اخبار آمریکا کانادا اخبار نوا اسکوشیا استان نوا اسکوشیا کانادا نیروی متخصص می پذیرد

مهاجرت به استان نوا اسکوشیا کانادا

استان نوا اسکوشیا هم روشی دارد به نام اکسپرس انتری که در دسته بندی B آن در صورتی که تخصص شما در لیست مورد نیاز باشد، نیازی به جاب آفر نخواهید داشت همانند روش محبوب ساسکاچوان Occupation In-Demand که رسیدن به امتیاز مورد نظر بسیار راحت تر از فدرال می باشد و همچنین نیاز به جاب آفر ندارد، استان نوا اسکوشیا کانادا هم روشی دارد به نام Nova Scotia Demand: Express Entry که در Category B آن در صورتی که تخصص شما در لیست مورد نیاز باشد، نیازی به جاب آفر نخواهید داشت.

شرایط کامل را میتوانید از طریق سایت رسمی استان در لینک زیر مطالعه بفرمایید. همچنین از طریق همین لینک میتوانید متوجه شوید که چه زمانی سایت برای ارسال مدارک از این روش باز می باشد

نوا اسکوشیا لیست جدیدی از مشاغل “فرصت” هدف خود را برای تقاضای نوا اسکوشیا منتشر کرده است: جریان ورود مهاجرت به کانادا ، بخشی از برنامه  نامزدهای نوا اسکوشیا (NSNP). از بین 16 مشاغل موجود در لیست به روز شده ، هشت مورد جدید هستند که هشت باقی مانده نیز در لیست قبلی قرار داشته اند.

این استان اظهار داشت: وقتی جریان در هفته های آتی بازگشایی شود ، حداکثر 250 درخواست برای گروه B جریان پذیرفته می شوند ، که داوطلبان باید حداقل یک سال سابقه کار در یک حرفه هدف را داشته باشند. پیشنهاد کار مورد نیاز نمی باشد برای این دسته است.

هیچ نشانه ای وجود ندارد که رده A ، که برای آن داوطلبان باید یک پیشنهاد شغلی دائم تمام وقت از یک کارفرمای نوا اسکوشیا داشته باشند ، برای چرخه درخواست آینده باز شود.

این جریان NSNP از اواخر سال 2015 باز نشده است. زیرا این گزینه به نامزدهایی در استخر ورودی ورودی راهی برای درخواست گواهی نامزدی استانی به صورت مقدماتی و درجه اول ارائه می دهد و به دلیل اینکه نوا اسکوشیا یک مقصد مهاجرتی به طور فزاینده ای است. ، به احتمال زیاد میزان مصرف آتی محبوب است.

کاندیداهای ورود به اکسپرس که مایل به درخواست گروه B نوا اسکوشیا هستند تقاضا: ورود اکسپرس باید:

– داشتن حداقل یک سال سابقه کار ماهرانه تمام وقت (یا معادل پاره وقت) در یکی از 16 شغل “فرصت” مورد توجه نوا اسکوشیا ، در شش سال گذشته.

– اعتبار یکی از چهار آژانس ارزیابی اعتبار سنجی تعیین شده ، اعتبار تحصیلات خارجی خود را در کانادا ارزیابی ، تأیید اعتبار کرده و به آن معادل ارزش دهید.

– نشان دادن ، با استفاده از یک آزمون زبان استاندارد ، قابل قبول برای دولتهای کانادا و نوا اسکوشیا ، حداقل یک مهارت متوسط ​​واسطه متوسط ​​به زبان انگلیسی یا فرانسوی (معیار زبان کانادایی: 7). و

– حداقل 67 امتیاز در مورد تقاضای نوا اسکوشیا بدست آورید: شبکه امتیاز ورودی اکسپرس. امتیازات بر اساس مهارت زبان ، سن ، تجربه کار ، آموزش و سازگاری اعطا می شود. و

– دارای مشخصات ثبت شده در سیستم ورود به سیستم مهاجرت و شهروندی کانادا.


مشاغل مورد نیاز نوا اسکوشیا کانادا

لیست شغل زیر نشان دهنده حرفه هایی است که ممکن است در استان نوا اسکوشیا فرصت های شغلی وجود داشته باشد. مشاغل با طبقه بندی ملی مشاغل (NOC) طبقه بندی می شوند. NOC کمک می کند تا تعیین کند که آیا شغلی با مهارت های تعیین شده برای مشاغل ماهر و نیمه ماهر تعیین می کند یا خیر ، آیا صلاحیت و تجربه نامزد مطابق با شرایط کار است.

در درخواست خود از NSOI در زیر این دسته باید نشان دهید که:

  • اقدامات شرح داده شده در بیانیه های اصلی برای شغل را که در توضیحات شغلی NOC آمده است انجام داد. و
  • تعداد قابل توجهی از وظایف اصلی ، از جمله کلیه وظایف اساسی ، شغلی را که در توضیحات شغلی NOC آمده است ، انجام داده است.

این لیست در معرض تغییر است.

عنوان شغلناکسطح مهارت
حسابرسان مالی و حسابداران1111A
سایر افسران مالی1114A
مشاغل حرفه ای در تبلیغات ، بازاریابی و روابط عمومی1123A
دستیاران اداری1241B
حسابداران و کارمندان مربوطه1311B
مهندسان عمران2131A
تحلیلگران و مشاوران سیستمهای اطلاعاتی2171A
برنامه نویسان رایانه و توسعه رسانه های تعاملی2174A
تکنسین های شبکه رایانه ای2281B
تکنسین های پشتیبانی کاربر2282B
ثبت نام پرستاران و پرستاران روانپزشکی3012A
مجوز پرستاران عملی3233B
کالج و سایر مدرسان حرفه ای4021A
مشاغل Paralegal و مرتبط4211B
کارگران خدمات اجتماعی و اجتماعی4212B
نمایندگان فروش مالی6235B
مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی برگشت