اطلاعات ویزا و مهاجرت کانادا اطلاعات کاربردی مهاجرت کانادا

نکات مهمی که باید برای مهاجرت به کانادا بدانید

نکات مهم برای مهاجرت به کانادا

برای مهاجرت به کانادا از برنامه های مختلف مخصوصا برنامه های اکسپرس اینتری و نیروی متخصص استانی بایستی به نکات مهمی توجه کنید که در این مطلب به چند نمونه از اون ها اشاره کردیم. توجه و رعایت این موارد می تونه در موفقیت پروندتون بسیار موثر باشه مخصوصا اگر خودتون قصد دارید بدون کمک وکیل یا مشاور مهاجرت رسمی کارای پروندتون رو پیش ببرید:

– همیشه حقیقت را بیان کنید و در پرونده اطلاعات نادرست ارایه ندید. اداره مهاجرت کانادا از راه های مختلفی می تونه درستی اطلاعاتی که در پرونده ارایه کردید را بررسی کنه مخصوصا سوابق کاری و نامه های بانکی!

– کد شغلی یا همون ناک خودتون را درست و با دقت بسیار و در نظر گرفتن همه جزییات انتخاب کنید. فراموش نکنید که در برنامه های استانی مانند ساسکچوان بالاترین دلیل ریجکتی متقاضیان عدم انتخاب ناک شغلی مناسبه

– برای اثبات پرونده خود مدرک رسمی ارایه کنید. وظیفه اثبات درستی اطلاعات پرونده شما با خودتونه! مثلا برای اثبات درستی نامه سابقه کار و اطلاعات اون حتما چندین مدرک تکمیلی رسمی ارایه کنید کنید.

– جزییات برنامه ای که قصد دارید از طریق اون اپلای کنید را بارها و بارها با دقت بخونید. به یک بار خوندن بسنده نکنید چون ممکنه با یک اشتباه ساده تلاش خودتون را به هدر بدید و ریجکت بشید. از مدارک لازم و چگونگی سابمیت اونها به اداره مهاجرت اطلاع کامل داشته باشید.

– اگر دچار شک و تردید در پرونده هستید حتما از افراد متخصص مانند وکلا و مشاورین رسمی مهاجرت کانادا که در برنامه انتخابی شما تجربه و تخصص دارند کمک بگیرید. هیچگاه در مهاجرت و روی پرونده خودتون ریسک نکنید!

– اگر توانایی اثبات قسمت هایی از پرونده خودتون را با مدارک ندارید و یا احساس می کنید ممکنه بخش هایی از مدارک شما مبهم باشه حتما به همراه پروندتون یک توضیح نامه (LOE) هم ارسال کنید و هر جایی لازمه را توضیح بدید و شفاف سازی کنید.

– در فرم های اداره مهاجرت در برنامه انتخابی خود اطلاعات کامل رو ارایه کنید و هر جایی در فرم ها جای ارایه اطلاعات کامل نبود، روی یک صفحه سفید اطلاعات رو بنویسید (در Word) و به فرم پیوست کنید.

– پس از سابمیت پرونده کلیه پروفایل های شبکه های اجتماعی یا کاری خود را با پرونده خود هماهنگ کنید.

– هر تغییری که در شرایط شما حاصل میشه را به اداره مهاجرت اطلاع بدید.

segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023