تحصیلات ویزای تحصیل در مدارس کانادا

نکاتی که باید درمورد مدارس شبانه روزی کانادا بدانید

مدارس شبانه روزی کانادا علاوه بر کیفیت بالای آموزشی و مدارک معتبر تحصیلی، محیطی امن را برای دانش آموزان پدید آورده اند که فرد در آن علاوه بر فراگیری علم، مهارت های یک زندگی استاندارد را نیز فرا می‌گیرد.

امکان سکونت شبانه در مدارس مدارس شبانه روزی کانادا باعث می شود تا خانواده ها بتوانند با خیال راحت فرزندان خود را برای ساختن آینده ای روشن به کانادا بفرستند.
مهاجرپذیر بودن کانادا و هموار شدن راه برای ادامه تحصیل در دانشگاه های کانادا، از دیگر دلایل انتخاب مدارس شبانه روزی این کشور است.

مدارس شبانه روزی کانادا

مهم ترین مزایای تحصیل در مدارس شبانه روزی کشور کانادا عبارت است از:

  • ارتقا روحیه زندگی گروهی و اجتماعی
  • افزایش سطح سازگای و تطابق با محیط
  • استفاده از امکانات به روز آموزشی متناسب با تکنولوزژی برتر دنیا
  • فراگیری و تقویت سطح زبان انگلیسی یا فرانسه
  • امکان ورود به برترین دانشگاه های کشور کانادا
  • امکان اخذ ویزا برای والدین
  • امکان استفاده از کمک هزینه های تحصیلی در صورت اخذ نمرات مطلوب
  • امکان اخذ اقامت دائم کانادا پس از چند سال

شرایط سنی برای ورود به کانادا ملاک عمل قرار می گیرد و دانش آموزان نباید کمتر از 10 سال و بیشتر از 19 سال سن داشته باشند.

معمولا برای تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا نیازی به مدرک زبان نخواهد بود. شروع ترم نخست تحصیلی تقریبا از سپتامبر تا ژانویه می باشد و ترم دوم سال نیز از فوریه تا ژوئن طول میکشد.دانش آموزان در طول سال تحصیلی در مدرسه می مانند و فعالیت می نمایند.

هزینه ها بسته به نوع مدرسه، شهر و خدماتی که این مدارس ارائه می دهند بین 25 تا 45 هزار (دلار کانادا) در سال متغیر است که بسیاری از هزینه ها را دربر می‌گیرد.

در مدارس شبانه روزی کانادا علاوه بر آموزش درسی، ورزش و تفریح نیز جزو برنامه های آنهاست و هر محصل می‌تواند برنامه هنری و ورزشی مورد علاقه خود را دنبال کند.

محصلان در این نوع مدارس برنامه مشخصی برای 5 روز از هفته دارند،زمان خواب و بیدار شدن مشخصی دارند و موظف اند در زمان های تعیین شده برای فراگرفتن درس سر کلاس حاضر شوند ضمناً سه وعده غذایی و میان وعده نیز برای دانش آموزان فراهم است.

والدین از طریق گزارش های دقیق مدرسه به طور کامل در جریان روند تحصیلی و زندگی فرزندشان قرار می گیرند و از شرایط سلامتی و جسمی و نحوه زندگی فرزند خود اطمینان حاصل می کنند.

بعد از فارغ‌التحصیلی نیز دانش آموزان می توانند با کمک مشاورین مدرسه، مناسب ترین رشته و دانشگاه را انتخاب کنند و به صورت مستقیم وارد دانشگاه شوند.


segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023