منو درباره ما تماس با ما اخبار

نحوه پیکاپ پاسپورت یا دریافت ویزا کانادا

نویسنده: OMiD

پیکاپ پاسپورت یا ویزا چیست؟

برای اخذ ویزای کانادا باید انگشت نگاری انجام دهید. برای انجام این مرحله باید به کشورهای همسایه سفر کنید. خب پس از این مرحله و بررسی مدارک توسط سفارت، پاسخی به شما ابلاغ خواهد شد. این پاسخ به همان ایمیلی که شما در سایت کانادا ثبت کرده اید ارسال می شود.

در صورتی که پاسخ سفارت به درخواست شما مثبت باشد، در کمتر از یک ماه باید برای اخذ ویزای خود اقدام کنید. در این حالت شما دو راه پیش رو خواهید داشت.

  1. راه اول این است که با در دست داشتن مدارک به صورت حضوری به وک مراجعه کنید تا ویزای خود را اخذ کنید در این حالت همان روز مشکلی نباشد ویزا را در پاسپورت لیبل میزنند و تحویل مدهند اگر مشکلی باشد که اعمال میکنند و ممکن است بیشتر زمان ببرد (زمان را نیز در حالت عادی اعلام می کنند که چقدر باید صبر کنید).
  2. راه دوم این است که از سرویس پیکاپ پاسپورت کانادا استفاده کنید. با این سرویس می توانید در منزل خود بمانید و با عقد یک قرارداد اجازه حقوقی اخذ ویزای خود توسط شرکتی معتبر را صادر کنید. به این ترتیب سفارت ویزا را در گذرنامه شما درج می کند و به راحتی آن را تحویل می گیرید.

دقت داشته باشید که با استفاده از این سرویس هم در وقت هم در هزینه صرفه جویی خواهید کرد. با صرفه جویی در این دو مهم هزینه های سفر شما به شدت کاهش می یابد و در نتیجه می توانید به راحتی سفرتان را آغاز کنید. هزینه پیکاپ ویزا بسیار کمتر از هزینه سفر به یکی از کشورهای همسایه است.


لینک کوتاه: برای اشتراک گذاری کلیک نمایید

برای گزارش یک اشتباه یا مشکل در این مطلب کلیک کنید