تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

نتایج دراو های مهاجرت بریتیش کلمبیا کانادا از اول تا کنون


دراو های مهاجرت بریتیش کلمبیا کانادا

بطور دوره ای ، بالاترین امتیاز ثبت نام کنندگان در هر دسته را دعوت می کنند، سپس متقاضیان موفقی را برای درخواست اقامت دائم برای مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) معرفی می کنند.

دعوت نامه برای درخواست

این صفحه تعداد دعوت نامه های صادر شده را نشان می دهد. اطلاعات مربوط به دعوت نامه های ارسال شده و تاریخ صدور آنها منتشر می شود. لطفاً جدیدترین اطلاعات را بارها و بارها بررسی کنید. برای اطلاع از اینکه آیا دعوت نامه ای برای درخواست دریافت کرده اید ، لطفاً وارد  پروفایل آنلاین BCPNP شوید  .  

راهنما:

SI – نیرو متخصص
SI – فارغ التحصیل بین المللی
SI – سطح ورود و نیرو نیمه ماهر
EEBC – نیرو ماهر
EEBC – فارغ التحصیل بین المللی

اکسپرس اینتری و کارآفرینی بریتیش کلمبیا

نتایج BC PNP اکسپرس اینتری و کارآفرینی بریتیش کلمبیا

جهت مشاهده نتایج اکسپرس اینتری و کارآفرینی بریتیش کلمبیا لطفا به این لینک مراجعه کنید.

اطلاعات کلی

تعداد و دفعات دعوت برای درخواست بر اساس تخصیص نامزدهای سالانه از دولت فدرال کانادا (IRCC) و توانایی ما برای پردازش به موقع برنامه ها است. 

تحت  پایلوت BC PNP  Tech ، ما دعوت های هفتگی را برای ثبت نام کنندگان واجد شرایط با پیشنهادهای شغلی معتبر در مشاغل کلیدی فناوری صادر می کنیم. نقشه های پایلوت Tech مربوط به این دعوت ها می شود. اگر شغل شما در لیست مشاغل کلیدی فن آوری قرار ندارد ، ممکن است هنوز واجد شرایط درخواست باشید. ما همچنان بر اساس تخصیص سالانه و ظرفیت پردازش برنامه ، برای افراد واجد شرایط در بسیاری از مشاغل مختلف ، به طور منظم قرعه کشی می کنیم.

آخرین بار پردازش را مشاهده کنید .

اطلاعات برنامه

برای کسب اطلاعات تکمیلی درمورد برنامه های بریتیش کلمبیا ، لطفاً به لینک های زیر مراجعه کنید:

توجه: این وب سایت فقط یک سطح عالی از برنامه را ارائه می دهد. لطفاً برای جدیدترین و کاملترین اطلاعات ، به راهنماهای برنامه مراجعه کنید. برای اطمینان از اینکه آخرین نسخه را دارید ، اغلب دوباره بررسی کنید.


بیشتر بخوانید:

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی