تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

زمان اعلام نتایج ثبت نام لاتاری آمریکا و آموزش نحوه بررسی


زمان اعلام نتایج ثبت نام لاتاری

اگر در لاتاری گرین کارت ثبت نام کرده اید و میخواهید نتیجه ثبت نام را ببنید اما نمیدانید چگونه؟! نگران نباشید در این مطلب ما به شما کمک خواهیم کرد.


نتایج ثبت نام لاتاری آمریکا

توجه داشته باشید که باید خود نتیجه لاتاری آمریکا را از طریق لینکی که در ادامه قرار داده ایم بررسی کنید ، زیرا ایالات متحده حتی در صورت برنده شدن هیچ اعلانی برای شما ارسال نمی کنند.

مثال: اگر قبل از نوامبر 2020 درخواست دهید ، می توانید وضعیت شرکت خود را در مه 2021 بررسی کنید (نکته: تاریخ دقیق هر سال متفاوت است).


سایت بررسی نتایج لاتاری آمریکا

از طریق این لینک ESC میتوانید نتایج لاتاری را بررسی کنید (با وارد کردن کد تایید Confirmation Number که هنگام ثبت نام دریافت کرده اید و تاریخ تولد و نام خانوادگی).

نتایج لاتاری 2024 اعلام شد و از هم اکنون میتوانید از طریق لینک بالا چک کنید.


زمان اعلام نتایج ثبت نام لاتاری 2025

در حال حاظر نتیجه ثبت نام سال قبل در سایت قابل مشاهده است ،‌همچنین گفته شده نتایج لاتاری 2025 در 6 می 2024 اعلام خواهد شد (این امکان نیز است که تغییر کند ، در صورت تغییر در این صفحه اعلام خواهیم کرد)، باید شماره تأیید Confirmation Number خود را حداقل تا 30 سپتامبر 2024 نگه دارید.

 
 

زمان اعلام نتایج لاتاری:

 
 

نحوه بررسی نتایج لاتاری آمریکا

اطمینان حاصل کنید که شماره تأییدی را که هنگام ارسال قسمت قرعه کشی به شما اعطا شده است ، نگه دارید ، زیرا برای چک کردن وضعیت خود به آن نیاز خواهید داشت. اگر آن را گم کرده باشید ، اگر آدرس ایمیل مورد استفاده برای ثبت نام در قرعه کشی و اطلاعات شخصی را که هویت شما را تأیید می کند داشته باشید ، در وب سایت Entrant Status Check ممکن است بتوانید کد تایید را بازیابی کنید (البته در هنگان ثبت نام ذکر کرده اند که امکان بازیابی نیست ، اما به هرجهت گزینه بازیابی را نیز قرار داده اند اما 90 درصد موارد جدیدا عمل نکرده است). از وزارت امور خارجه نخواهید که شماره تأیید شما را به روش دیگری به شما بدهد - آنها قادر نخواهند بود.

شماره تأیید خود را (که یک شماره 16 رقمی است با شروع سال قرعه کشی DV که برای آن درخواست داده اید ، مانند 2021 یا 2022) ، نام خانوادگی ، سال تولد خود را وارد کنید. با تایپ کردن نویسه های نشان داده شده در جعبه ، احراز هویت کنید.

اطلاعات لازم را وارد کنید

1. شماره تأیید:
در کادر شماره تایید / confirmation number که هنگام ثبت نام به شما داده شده است را وارد کنید

2. نام خانوادگی / خانوادگی:
نام خانوادگی را که در فرم ثبت نام وارد کرده اید را در کادر وارد کنید (علائم نگارشی فراموش نشود، مطابق با چیزی که پس از ثبت نام دریافت کرده اید باشد)

3. سال تولد:
سال تولد را مطابق با سالی که در فرم ثبت نام وارد کرده اید اکنون در کادر وارد کنید.

4. احراز هویت:
حروف و اعدادی را که در تصویر می بینید دقیقا همان را در کادر وارد کنید


ویدیو آموزش نحوه بررسی نتایج لاتاری آمریکا

در این ویدیو نیز میتواند آموزش نحوه بررسی را مشاهده کنید.


برنده شدن در لاتار آمریکا

اگر برنده شده باشید نتیجه مطابق با تصویر زیر خواهد بود و باید مراحل پس از برنده شدن در لاتاری را طی کنید.


اطلاع از قبولی در لاتاری

در صورت قبولی در لاتاری، نامه ای مشابه نامه زیر در صفحه ظاهر خواهد شد. این نامه به صورت اینترنتی صادر شده و دارای مشخصات انحصاری و اختصاصی زیر میباشد:

  1. اطلاعات ثبت شده متقاضی در هنگام ثبت نام مانند نام و نام خانوادگی و آدرس
  2. کیس نامبر انحصاری فرد برنده شده
  3. محل مصاحبه که در سفارت ایالات متحده در “آنکارا”، “ابوظبی” و یا “ایروان” می باشد.


ردی در لاتاری آمریکا

اگر برنده نشده باشید نیز نتیجه مطابق با تصویر زیر است (در صورت برنده نشدن نگران نباشید در سال بعد نیز اگر واجد شرایط باشید میتوانید شرکت کنید ، البته شرکت در لاتاری منعی ندارد و برندگان سالهای قبل نیز می توانند شرکت کنند).

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.
Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.


طعمه کلاهبرداری های لاتاری آمریکا نشوید

بررسی وضعیت از طریق سایت رسمی تنها راهی است که می تواند بفهمد شما پس از ثبت نام در لاتاری آمریکا انتخاب شده اید. دولت ایالات متحده برای شما ایمیل نمی فرستد.

بسیاری از افراد بی وجدان به متقاضیان DV قول داده اند که در صورت پرداخت هزینه می توانند آنها را برنده کنند و یا دیگر موارد. دیگر کلاهبرداران ایمیل هایی را که خود را جای دولت ایالات متحده قرار داده اند ارسال می کنند و گویا شما را جز برندگان اعلام می کنند که در قرعه کشی DV برنده شده اید و بعد هزینه های مهاجرات را اعلام می کنند

اینها همه کلاهبرداری است که برای بدست آوردن اطلاعات شخصی شما و پول است.

امیدواریم جز برنده های خوش شانس آینده باشید و همینطور قوانین تغییر پیدا کند تمام برنده ها سال های آینده و سال های قبل به آمریکا ورود پیدا کنند و به خواسته های خود (به شرطی که به شما و دیگران آسیب نزد) برسید.


بیشتر بخوانید:

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی