dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسری همسر تسریع پیدا میکند

اخبار آمریکا کانادا اخبار سراسری کانادا مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسری همسر تسریع پیدا میکند

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

کانادا در تلاش است هر ماه بین اکتبر و دسامبر سال 2020 ، 6000 درخواست اسپانسری همسر را پردازش و نهایی کند.

این خبر مهم به تازگی توسط مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) اعلام شده است.

IRCC برای کاهش زمان انتظار و پردازش سریعتر برنامه ها ، تعداد کارکنانی را که برنامه های اسپانسری همسر را بررسی می کنند 66 درصد افزایش داده است.

علاوه بر این ، IRCC قصد دارد با استفاده از فن آوری جدید ، برنامه هایی که آفلاین سابمیت شدند را دیجیتالی کند. این امر برای اجازه دادن به کارمندان IRCC است که پرونده ها را از نقاط مختلف دنیا سریعتر بررسی کنند.

همچنین اداره مهاجرت و شهروندی کانادا IRCC گفت اقدامات بیومتریک تسهیل کننده را اجرا خواهد کرد ، اما مشخصات خاصی ارائه نداد.

در هفته های آینده ، IRCC به منظور اجرای مصاحبه با متقاضیان از راه دور پایلوتی را آزمایشی می کند.

این اقدامات با هدف تسریع ، اولویت بندی و نهایی کردن حدود 6000 درخواست اسپانسری همسر در هر ماه تا پایان سال 2020 انجام می شود.

در مجموع ، نتیجه این خواهد بود که تا پایان امسال برای 49000 درخواست تصمیم گیری می کنند.

IRCC خاطرنشان كرد كه همه گیری ویروس کرونا باعث ایجاد عدم اطمینان برای شهروندان کانادایی و ساکنان دائمی که به دنبال اسپانسری از همسر خود هستند ، شده است. این کار همچنان به دنبال راه های ابتکاری و دلسوزانه برای گردهم آوردن خانواده ها خواهد بود.

بررسی درخواست اسپانسری همسر تحت تأثیر همه گیری ویروس کرونا قرار گرفته است ، که منجر به اعتراضات اخیرشد.

وزیر مهاجرت کانادا ، مارکو مندیچینو ، چالش هایی را که باعث ایجاد کندتر پیش رفتن بررسی پرونده های خانوادگی شده است را تشخیص داده و اظهار داشت:

متوجه ایم که چند ماه گذشته برای کسانی که در این دوران سخت از عزیزانشان دور بوده اند آسان نبوده است. به همین دلیل است که ما تا حد ممکن برنامه های اسپانسری همسر را تسریع می بخشیم. دولت ما همچنان به یافتن راه های جدید برای حفظ خانواده ها ادامه خواهد داد.

طبق برنامه سطح مهاجرت 2020-2022 ، کانادا سهمیه مهاجرت از طریق اسپانسری اسپانسری همسر/شریک عرفی را 70،000 اعلام کرده است تا جز 341،000 پذیرش مهاجر مورد نظر در سال 2020 باشند. این طرح و این اهداف قبل از شروع بیماری COVID-19 تعیین شده است.


بیشتر بخوانید:

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی برگشت