آمریکا مکزیک

راه های مهاجرت به مکزیک و انواع ویزای مکزیک

راهنمای مهاجرت مکزیک ، کاملترین راهنمای مهاجرت به مکزیک

مکزیک دارای یک سیاست جامع مهاجرت قانونی است که بر مکزیکی ها و اتباع خارجی تأثیر می گذارد

این راهنما نمای کلی از سیستم مهاجرت مکزیک را ارائه می دهد و ویزاهای اصلی و گزینه های گشودنی را برای افرادی که به دنبال مسافرت مکزیک برای اوقات فراغت ، تجارت ، بازنشستگی ، زندگی و کار هستند و همچنین افرادی که به دنبال اقامت دائم در مکزیک یا شهروندی مکزیک هستند ، تشریح می کند.

در این صفحه میخوانید :

 • سیاست مهاجرت مکزیک چیست؟
 • انواع ویزا ؟
 • ویزاهای غیر مهاجرتی چیست؟
 • ویزاهای مهاجرتی (اقامت) چیست؟
 • نمونه هایی از افرادی که متقاضی ویزای اقامت هستند ممکن است تابعیت مکزیک اعطا شود؟
 • کدام ویزای مکزیکی برای من مناسب است؟
 • مشاوره مهاجرت مکزیک
 • وکلا مهاجرت مکزیک

سیاست مهاجرت

سیاست مهاجرت مکزیک چیست؟

قانون عمومی جمعیت مکزیک حقوق و تعهدات خارجیان و همچنین وضعیت های مختلف مرتبط با مهاجرت خارجی را تعیین می کند.

انواع ویزا

انواع ویزا های مکزیک

دو نوع اجازه مهاجرت وجود دارد: افراد غیر مهاجر و مهاجر:

 • مجوزهای غیر مهاجرتی برای افرادی است که قصد دارند برای یک هدف خاص به مکزیک مراجعه کنند و سپس عزیمت کنند.
 • مجوزهای مهاجرت برای افرادی است که مایل به اخذ اقامت دائم طولانی مدت در مکزیک هستند.

درخواست ویزای مکزیک

شما می توانید ویزای (های) خود را بصورت حضوری درخواست دهید ، یا ممکن است یک نماینده برای مشاوره به شما استخدام کنید ، از طرف خود درخواست را تهیه کرده و تمام مدارک را انجام دهید.

تجدید مجوز اقامت مکزیک

اگر هم اکنون مجوز اقامت مکزیک را در اختیار دارید ، می توانید اطلاعات مربوط به تمدید کارت اقامت مکزیک خود را از اینجا بیابید .

لطفا توجه داشته باشید

اطلاعات در این صفحه به عنوان خلاصه ای از اصول اساسی و مراحل مهاجرت در مکزیک در نظر گرفته شده است برای اطلاعات دقیق با یک وکیل مهاجرت تماس بگیرید یا کتاب راهنمای مهاجرت مکزیک را بارگیری کنید

غیرمهاجرتی

ویزاهای غیر مهاجرتی مکزیک چیست؟

طبقه بندی های مختلفی از بازدید کنندگان غیر مهاجر به مکزیک وجود دارد – اصلی ترین آنها در زیر ذکر شده است.

Visitante – مجوز بازدید کننده برای بازدیدهای کوتاه مدت

Visitante معمولا گردشگران و بازدید کنندگان کسب و برای سفر کوتاه مدت به مکزیک از شش ماه کمتر ، این ویزا برایشان در نظر گرفته شده است. برای سفرهای طولانی تر از شش ماه ، ویزای غیر مهاجر دیگری یا مهاجرت باید در نظر گرفته شود – برای جزئیات بیشتر در مورد بخش های زیر مراجعه کنید.

اجازه بازدید کنندگان صادر شده است زمانی که شما در مکزیک (داخلی از طریق زمینی یا هوایی) با تکمیل یک سند چند فرضی (Migratoria (FMM: این فرم ها توسط خطوط هوایی صادر شده، و همچنین در بنادر در دسترس هستند ورود اجازه بازدید کننده حداکثر تا 180 روز معتبر است و قابل تمدید یا تجدید نیست. پس از انقضای آن باید کشور را ترک کنید . هزینه ای در حدود 25 دلار برای این مجوز در نظر گرفته شده است که معمولاً در صورت پرواز شما (تحت مالیات و هزینه) در قیمت گنجانده می شود. اگر از طریق جاده یا کشتی وارد شوید ، مجبورید جداگانه هزینه این مجوز را بپردازید.

ویزا د رزیدنت موقت – ویزا اقامت موقت مکزیک

مکزیک ویزا اقامت موقت را برای افرادی که مایل به زندگی در مکزیک بیش از 6 ماه و بیشتر از 4 سال در نظر گرفته شده اند ارائه می دهد . ویزای اقامت موقت یک مجوز قابل تمدید ، طولانی مدت (بیش از شش ماه) است که وضعیت اقامت موقت غیر مهاجر را به دارنده آن می دهد. ویزا به مدت یک سال صادر می شود و پس از آن می تواند برای 1 ، 2 یا 3 سال دیگر تمدید شود. این ویزا به طور اختیاری می تواند مجوزهای کاری را صادر کند ، و اجازه ورود نامحدود به مکزیک را می دهد و از آن خارج می شود.

دسته بندی های مختلفی وجود دارد که ویزاهای اقامت موقت از طریق آنها اعطا می شود و اینها مربوط به فعالیت هایی است که قصد دارید در مکزیک انجام دهید. طبق شرایط ویزا اقامت موقت ، شما مجاز به بسته به طبقه بندی ویزا فقط فعالیت های خاص و مملو از سودآور یا بدون سود را انجام می دهید.

معیار اصلی که مقامات مکزیک برای صدور ویزای اقامت موقت به آن نیاز دارند این است که متقاضی اثبات کند که آنها بودجه کافی برای زمان حضور خود در مکزیک و / یا درآمد ثابت ثابت دارند. الزامات مالی در پزو های مکزیک مستقر است و معیارهای مالی  پس از وضع قانون جدید مهاجرت که در سال 2012 تصویب شد و رسمیت یافت .

برنامه های مربوط به اجازه اقامت موقت مکزیک

جز چند استثناء ، ویزا اقامت موقت نمی تواند در مکزیک برای شما صادر شود. شما باید درخواست آن را در یک کنسولگری مکزیک در خارج از مکزیک ارائه دهید. این یک تغییر در قوانین قبل از سال 2012 است ، در جایی که اگر شخص (بازدید کنندگان) معیارها را برآورده می کند ، قبلاً می توانست اجازه بازدید کنندگان را برای اجازه اقامت مبادله کند.  این مقاله توضیح می دهد چه کسی می تواند متقاضی اقامت در مکزیک باشد.

هنگامی که از خارج از کشور درخواست می کنید ، مجوز موقت (کارت) توسط کنسولگری های خارجی صادر نمی شود. درعوض ، آنها درخواست را پردازش و تأیید می كنند و ویزا (برچسب) را در گذرنامه شما قرار می دهند. وقتی وارد مکزیک می شوید باید در مدت 30 روز از ورود به اداره مهاجرت محلی خود مراجعه کنید و روشی را برای تعویض ویزای اقامت موقت خود (تمبر گذرنامه) برای اجازه اقامت موقت (کارت پلاستیکی) انجام دهید.

پس از درخواست و اعطای مجوز ، می توانید مجوز اقامت موقت را تا چهار سال نگه دارید ، و پس از این قابل تمدید نیست: در پایان دوره چهار ساله باید مجوز اقامت موقت را برای یک مجوز اقامت دائم مبادله کنید ، یا کشور را ترک کنید.

اطلاعات دقیق در مورد ویزاهای اقامت موقت مکزیک

* فقط برای دارندگان گذرنامه از کشورهای خاص. برای جزئیات بیشتر به الزامات ورود مکزیک
مراجعه کنید .

مهاجرت داائم

ویزاهای مهاجرت دائم مکزیک

ویزاهای اقامت دائم به اتباع خارجی که قصد زندگی در مکزیک را برای مدت طولانی (بیش از شش ماه) دارند صادر می شود و قصد دارند بطور دائم (نامحدود) در مکزیک مستقر شوند.

Visa de Residente Permanente – ویزای اقامت دائم

ویزای اقامت دائم برای افرادی که به دنبال اقامت دائم در مکزیک هستند ، و یا افرادی که ممکن است به دنبال تابعیت مکزیکی نهایی باشند ، در نظر گرفته شده است. برای اینکه بعداً مقیم دائمی شوید ، لازم نیست ابتدا یک مقیم موقت باشید ، مشروط بر اینکه یکی از سایر الزامات مورد نیاز برای اقامت دائم را برآورده کنید.

برای متقاضیان دریافت ویزای اقامت دائم ، متقاضیان باید:

 • ارتباطات خانوادگی نزدیکی در مکزیک ، یا
 • برای وضعیت بازنشستگی اقدام کنید و ثابت کنید که درآمد ماهانه کافی (یا دارایی قابل توجهی) برای حمایت از خود دارید ، یا
 • دارای 4 سال متوالی وضعیت منظم به عنوان اقامت موقت در مکزیک باشید ، یا
 • دارای 2 سال متوالی وضعیت منظم اقامت در مکزیک باشید به عنوان کسی که اقامت موقت از طریق ازدواج با شهروند مکزیکی یا مقیم دائم خارجی دارد ،  یا
 • با سیستم امتیاز * یا ، حداقل نمره را کسب کنید
 • اقامت به دلایل بشردوستانه یا از طریق سازمان ملل .

اگر هدف شما به دنبال اقامت طولانی مدت در مکزیک و یا تبدیل شدن به شهروندی مکزیک است ، باید درخواست ویزای اقامت دائم دهید.

پس از دریافت وضعیت مهاجرت ، کارت پلاستیکی دریافت خواهید کرد که به نظر می رسد مانند گواهینامه رانندگی یا کارت ملی باشد. این کارت به شما امکان می دهد که از مرزهای مکزیک عبور کنید ، گویی که شما یک تبعه مکزیکی هستید.

* سیستم مبتنی بر امتیاز لازم نیست

قانون مهاجرت 2012 به عنوان یکی از مسیری که ممکن است افراد خارجی برای جستجوی اقامت در مکزیک از آن استفاده کنند ، از یک سیستم مبتنی بر امتیاز استفاده می کند. از ژانویه سال 2020 ، جزئیات سیستم امتیازات هنوز توسط دولت اعلام نشده است.

اطلاعات دقیق در مورد ویزاهای اقامت دائم

برنامه های مربوط به مجوزهای اقامت دائم

با چند استثناء ، ویزا اقامت دائم نمی تواند در مکزیک برای شما صادر شود. شما باید درخواست آن را در یک کنسولگری مکزیک در خارج از مکزیک کنید. این یک تغییر در قوانین قبل از سال 2012 است ، در جایی که اگر شخص (بازدید کنندگان) معیارها را برآورده می کند ، قبلاً می توانست اجازه بازدید کنندگان را برای اجازه اقامت مبادله کند.  این مقاله توضیح می دهد چه کسی می تواند متقاضی اقامت در مکزیک باشد.

نمونه:

نمونه هایی از انواع افرادی که ممکن است برای ویزای اقامت درخواست کنند:

بازنشستگان / درآمد مستقل

اگر می خواهید در “فعالیتهای غیرانتفاعی” شرکت کنید (یعنی قصد ندارید در مکزیک درآمد کسب کنید) و از خارج از کشور بودجه دریافت می کنید (از مستمری یا سرمایه گذاری های دیگر یا منابع درآمد) می توانید درخواست ویزای اقامت دائم دهید. اگر درآمد و دارایی های شما معیارهای مالی را برآورده می کند . اطلاعات بیشتر در مورد بازنشستگی در مکزیک را در مورد Mexperience بخوانید.

سرمایه گذاران

در صورت تمایل به سرمایه گذاری سرمایه خود در مکزیک ، می توانید مجوز اقامت دریافت کنید. سرمایه گذاری شما می تواند به صنعت یا خدمات باشد و باید با حداقل مبلغ تعیین شده برابر باشد – آخرین سطوح سرمایه گذاری مورد نیاز برای این ویزا را جداگانه بررسی کنید. ضرب و روش های سرمایه گذاری فعلی برای این برنامه از طریق این مسیر به تفصیل در کتاب راهنمای مهاجرت مکزیک که در بالا معرفی کردیم ارائه شده است .

متخصصین

اگر شما یک متخصص واجد شرایط هستید ، می توانید گواهینامه های خود را که توسط کنسول مکزیک در کشور خود تأیید شده است داشته باشید و برای ویزای مهاجرت برای زندگی در مکزیک و درخواست اقامت در اینجا اقدام کنید.

حرفه های فنی یا علمی

اگر یک تکنسین یا دانشمند واجد شرایط باشید ، مکزیک دسته ای از ویزا را برای شما فراهم می کند که می تواند با حمایت مالی یک شرکت خارجی در مکزیک زندگی و کار کند (این می تواند شرکتی باشد که شما در آن هستید). این شرکت باید در تمام مدت درآمد و هزینه های شما در مکزیک باشد. درباره کار در مکزیک بیشتر بدانید .

شخص برجسته

برای درخواست این ویزا ، متقاضی باید شخصی با اعتبار ملی یا بین المللی شناخته شده باشد یا شخص برجسته دیگری مانند دانشمند ، محقق ، انسان شناس ، هنرمند ، ورزشکار یا روزنامه نگار باشد. هر پرونده به صورت جداگانه در نظر گرفته می شود و ورود به اختیار وزارت کشور است.

موقعیت های دیگری از جمله دانشجویان و افرادی که خانواده در مکزیک دارند .  برای لیست کامل انواع و جزئیات ویزا به کتاب راهنمای مهاجرت مکزیک در بالا معرفی شد مراجعه کنید  .

آیا به من تابعیت مکزیک اعطا می شود؟

یک فرایند خاص برای درخواست و کسب شهروندی مکزیک وجود دارد (که به آن “طبیعت پذیری” نیز گفته می شود). به عنوان حداقل ها ، شما باید برای اقامت دائم درخواست کرده باشید و به شما اعطا شده باشد ، اگر چه استثنائات این قاعده بسته به شرایط مختلف ممکن است اعمال شود:
به عنوان مثال ، ازدواج با یک تبعه مکزیکی ،
برای مثال ، ممکن است با دوره واجد شرایطی کوتاهتر ، انجام شود

اگر زیر 18 تا 60 سال سن داشته باشید ، از شما خواسته می شود امتحانی را که باید بگذرانید ، انجام دهید تا بتوانید تابعیت / شهروندی را بدست آورید.

اطلاعات دقیق در مورد شهروندی مکزیک

برای کسب اطلاعات دقیق در مورد به دست آوردن تابعیت مکزیک ، از جمله اطلاعات مربوط به امتحان مورد نظر برای قبولی ، با یک وکیل مهاجرت تماس بگیرید یا  کتاب راهنمای مهاجرت مکزیک را بارگیری کنید .

ویزای مناسب

کدام ویزای مکزیک برای من مناسب است؟

در اینجا چند نمونه از موقعیت ها و نوع ویزای مورد نظر برای درخواست ویزا آورده شده است:

بازدید کننده موقت / مقیم موقت

هنگامی که نمی خواهید به دنبال اقامت دائم در مکزیک باشید

برای تعطیلات ، سفرهای گاه به گاه یا مسافرتهای کوتاه مدت به مکزیک: به سادگی مجوز بازدید کنندگان ویزا را که از طریق هواپیمایی که با آن سفر می کنید یا در بندر ورودی فرم  پر کرده و مجوز را دریافت میکنید ، اما متاسفانه برای شهروندان ایرانی اکنون این امکان نیست و نیاز به اخذ ویزا قبل از ورود دارید جز اینکه ویزا و یا اقمت کشوری مثل کانادا را شخص دارا باشد.

کار داوطلبانه در مکزیک: اگر قصد دارید داوطلبانه در اینجا در مکزیک داوطلب شوید کار کنید ، مقاله مربوط به  داوطلبانه در مکزیک را  برای جزئیات بیشتر درباره ویزای مورد نیاز بخوانید.

در مورد مکانهای موقت کار در مکزیک: اگر قصد دارید در مدت زمان معینی در مکزیک زندگی و کار کنید و قصد دارید بعد از آن به کشور وطن خود برگردید ، ویزا اقامت موقت ، تا 4 سال اعتبار دارد ، بهترین گزینه برای شماست. اگر به مدت طولانی تر بمانید ، می توانید پس از 4 سال اقامت متوالی در مکزیک ، مبادله ویزای موقت برای ویزای دائم را انجام دهید .

برای فعالیت های دیگر: شما باید متناسب با فعالیت خود درخواست ویزای موقت موقت ارائه دهید (به عنوان مثال دانشجو ، روزنامه نگار ، دانشمند ، حرفه ای و غیره)

اطلاعات دقیق در مورد ویزاهای اقامت موقت:  برای کسب اطلاعات دقیق در مورد ویزاهای اقامت موقت ، با یک وکیل مهاجرت تماس بگیرید یا کتاب راهنمای مهاجرت مکزیک را بارگیری کنید .

* فقط برای دارندگان گذرنامه از کشورهای خاص امکانپذیر است. برای جزئیات بیشتر به الزامات ورود مکزیک
مراجعه کنید .

اتباع کشورها و یا مناطق زیر باید ویزا برای سفر به مکزیک به دست آوردن . برای تفریح ​​، بازدید مشاغل و یا هرگونه فعالیت در مکزیک که از 180 روز بیشتر نباشد ، به کنسولگری مکزیک برای ویزای ویزیتور مراجعه کنند.

کشورها و مناطقی که برای سفر به مکزیک به ویزا نیاز دارند

از 9 نوامبر 2012 قابل اجرا است

یک خارجی که هر یک از مدارک زیر را ارسال می کند ، به ویزای مکزیک احتیاج ندارد:

الف) اسناد اثبات اقامت دائم در :
کانادا ، ایالات متحده آمریکا ، ژاپن ، انگلستان بریتانیا و ایرلند شمالی ، هر یک از کشورهایی که منطقه شینگن را تشکیل می دهند ، و همچنین در کشورهای عضو اتحاد اقیانوس آرام (شیلی ، کلمبیا و پرو).

ب) ویزای معتبر از:
کانادا ، ایالات متحده آمریکا ، ژاپن ، انگلستان بریتانیا و ایرلند شمالی یا هر یک از کشورهایی که منطقه شنگن را تشکیل می دهند.

ج) مسافر تجاری APEC Card که توسط مکزیک پذیرفته شده است.

د) گواهی اعتبار وی را به عنوان عضوی از خدمه هواپیمایی که در آن وارد می شود.

ه) دفترچه دریایی ، اگر عضو خدمه کشتی باشید که در یک سفر بین المللی به بندر مکزیک می رسد. اگر خدمه برای ثبت نام در کشتی تحویل شده به بندر ملی از طریق منطقه وارد شوند ، باید علاوه بر کارتهای دریایی ، سندی را ارائه دهند که ثبت نام آنها ، جزئیات کشتی و بندر مکزیک را که در آن قرار دارد ، تأیید کند.

اقامت بلند مدت ، اقتصادی فعال مکزیک

وقتی می خواهید اقامت دائم را بدست آورید و می خواهید در مکزیک کار کنید

شما باید درخواست ویزای اقامت دائم متناسب با فعالیت اقتصادی را که می خواهید انجام دهید. 
برخی از نمونه های متداول فعالیت های اقتصادی واجد شرایط برای این ویزا عبارتند از:
شغل تحت حمایت شرکت یا دعوت نامه ای برای انجام تحقیقات علمی . 
اگر 130،000 دلار برای سرمایه گذاری در مکزیک (یا یک شرکت مکزیکی) دارید ، می توانید در این بخش برای ویزای سرمایه گذار اقدام کنید.

اطلاعات دقیق در مورد ویزاهای سرمایه گذار: برای کسب اطلاعات دقیق در مورد ویزاهای سرمایه گذار ، با یک وکیل مهاجرت تماس بگیرید یا  کتاب راهنمای مهاجرت مکزیک را بارگیری کنید .

اقامت بلند مدت مکزیک ، از نظر اقتصادی غیرفعال

هنگامی که می خواهید اقامت دائم کسب کنید اما نمی خواهید در مکزیک کار کنید:

اگر یک منبع درآمد منظم از خارج از کشور داشته باشید (برای مثال سرمایه گذاری ، پس انداز ، مستمری ، و غیره) ، ویزا اقامت دائم ساده ترین مسیر خواهد بود. براساس قانون ، شما باید ثابت کنید که بودجه کافی یا سرمایه گذاری برای خود دارید و معیارهای درآمد طبق قوانین جدیدی که در سال 2012 به مرحله اجرا گذاشته شده است ، بیشتر شده است.

اگر می خواهید به طور دائم زندگی کنید اما در مکزیک کار نکنید ، به درخواست ویزای اقامت دائم نیاز دارید و یک یا چند مورد را باید براورده کنید (خانوادگی ، حداقل درآمد / سرمایه گذاری یا بشر دوستانه ). به عنوان بخشی از برنامه خود ، باید آنچه را که قصد انجام آنجا دارید ، بیان کنید ، مثلاً بازنشستگی زودرس به دلیل سلامتی و غیره.

اطلاعات دقیق در مورد ویزاهای اقامت طولانی مدت:  برای اطلاعات دقیق در مورد اقامت طولانی مدت هنگامی که قصد کار در مکزیک (از جمله ویزای بازنشستگان) را ندارید ،  کتاب راهنمای مهاجرت مکزیک را در اول صفحه بارگیری کنید .

مشاور

مشاوره و پشتیبانی مهاجرت مکزیک

اگر به فکر برنامه ریزی و یا آمده حرکت به مکزیک هستید و به برخی مشاوره های شخصی دقیق درباره این اقدام نیاز دارید ، ممکن است برخی از مشاوره های مشاوره در زمینه مهاجرت کمک کند. اما دقت کنید بسیار باید مواظب باشید و تحقیق به عمل آورید.

کمک درمهاجرت از طریق تلفن / ایمیل با استخدام یک وکیل مهاجرت فرق می کند اما به همین راحتی نیست و این پیده خواهد بود (بخش بعدی را ببینید) زیرا نیازی نیست که در مکزیک از نظر جسمی قرار داشته باشید و مشاوره شما را قادر می سازد درمورد مهاجرت مکزیک با یک متخصص در امور مهاجرت مکزیک در مورد موارد خاص خود صحبت و مکاتبه کنید.

اما فردی مجرب باشد این نوع مشاوره ایده آل است اگر می خواهید در مورد وضعیت خود با یک متخصص صحبت کنید و از طریق گزینه های مختلف مهاجرت که ممکن است برای شما باز باشد صحبت کنید تا بتوانید برنامه های خود را بر اساس گزینه های آگاهانه شکل دهید. این مشاوره به دنبال ارزیابی شرایط فردی شما خواهد بود و براساس وضعیت شخصی شما ، یک اقدام مناسب را پیشنهاد می کند ، این بهترین فرصت برای رسیدن به یک برنامه موفق برای زندگی ، کار ، سرمایه گذاری یا بازنشستگی در مکزیک خواهد بود.

وکلا

وکلای مهاجرت مکزیک

شما می توانید درخواست ویزای مکزیک را بطور حضوری در هر اداره مهاجرت در مکزیک ارائه دهید ، یا ممکن است یک نماینده استخدام کنید تا کارها و ادارات را از طرف شما انجام دهد.

چگونگی درخواست ویزای خود بستگی به شرایط شما ، چقدر اسپانیایی صحبت میکنید ، سرمایه و مدارک کامل شما دارد .

اگر مطمئن نیستید که کدام ویزا ممکن است برای شرایط شما مناسب باشد ، اگر با برنامه ای که به تنهایی تهیه کرده اید مشکل دارید یا اینکه مهارت های زبان اسپانیایی شما خوب نیست ، ممکن است شما به یک وکیل مجرب نیاز داشته باشید .

یک وکیل خوب مهاجرت در مورد آخرین قوانین و همچنین آخرین سیاست های که در سطح محلی اجرا می شود ، سرعت می بخشد. همچنین یک وکیل قادر خواهد بود تا شرایط فردی شما را ارزیابی کند و بر اساس وضعیت شخصی شما یک اقدام مناسب را پیشنهاد کند که بهترین فرصت برای رسیدن به یک برنامه موفق را ارائه دهد. همچنین اگر یک شخص حقوقی برای شما امکان پذیر نباشد ، یک وکیل خوب به شما توصیه می کند.

استخدام یک وکیل و نماینده مهاجرت همچنین از انجام سفرهای مکرر به اداره مهاجرت جلوگیری می کند. اگر حضور شما در اداره مهاجرت مانند امضای اسناد یا دادن انگشتان مورد نیاز باشد ، وكیل شما به شما توصیه می كند و ترتیب ملاقات با شما در آنجا می دهد.

پشتیبانی ارائه شده توسط یک وکیل خوب می تواند زمان قابل توجهی را برای شما صرفه جویی کند ، به خصوص اگر درخواست شما پیچیده باشد. اگر به زبان اسپانیایی خوب صحبت نکنید ، مطمئناً برای تسریع ویزا (های) خود به نمایندگی احتیاج خواهید داشت. بهتر است وکیل رسمی ، با سابقه ، دارای پرونده های موفق باشد.

قوانین را حتما 100 درصد راعایت کنید به مشکل نخورید
و در هیچ عمل غیرقانونی نیز شرکت نکنید.


segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023