dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

مهاجرت به کانادا از هند

آمریکا کانادا ویزا و مهاجرت مهاجرت به کانادا از هند

مهاجرت به کانادا

هند کشور شماره یک منبع مهاجرانی است که اکثرا کانادا می آیند.

بر اساس سرشماری انجام شده ، در سال 2016 حدود 1،374،710 نفر هندی الاصل در کانادا بودند. از آن زمان ، تعداد مهاجران هندی طی چند سال گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

در سال 2019 ، یک چهارم 341000 مهاجر کانادا از شهروندان هند بودند . در سال 2015 ، شهروندان هند فقط 14 درصد از مهاجران کانادا را تشکیل می دادند.

هنگام بررسی افرادی که از طریق سیستم اکسپرس اینتری برای مهاجرت کانادا اقدام کرده اند ، تقریباً نیمی از متقاضیان اصلی که از سال 2017 تا 2019 برای اقامت دائم دعوت شده اند ، هندی ها بوده اند. برای مقایسه ،فقط 7 درصد دعوت نامه ها برای مهاجران از نیجریه و چین ، (دومین و سومین کشور مبدا مهاجران کانادایی) صادر شده است.

اگرچه Express Entry مسیر اصلی اقامت دائم کانادا است ، اما بیش از 100 برنامه مهاجرت در کلاس اقتصادی برای انتخاب وجود دارد. در اینجا خلاصه از برخی گزینه های موجود جهت مهاجرت به کانادا برای شهروندان هندی و جهان آمده است.

اکسپرس اینتری

اکسپرس اینتری محبوب ترین راه برای مهاجرت به کانادا به ویژه برای نیرو ماهر است. برای ورود به استخر Express Entry ، ابتدا باید واجد شرایط یکی از برنامه های مهاجرت طبقاتی اقتصادی کانادا باشید:

همچنین برای آزمون زبان انگلیسی یا فرانسوی به نمره ای مورد قبول جهت کسب امتیاز نیاز خواهید داشت و باید برای مدارک تحصیلی یا لایسنس هایی را که خارج از کانادا کسب کرده اید ، ارزیابی اعتبار آموزشی (ECA) بگیرید.

هنگامی که در استخر یا Pool اکسپرس انتری قرار گرفتید ، براساس فاکتورهای سرمایه انسانی مانند سن ، سابقه کار ، تحصیلات ، تسلط به زبان و سایر عوامل به شما نمره داده می شود. امتیاز شما براساس سیستم جامع رتبه بندی است.

کانادا به طور مرتب قرعه کشی یا دراو اکسپرس انتری را برگزار می کند و از داوطلبان با بالاترین رتبه برای درخواست اقامت دائم دعوت می کند.

برنامه های استانی کانادا

علاوه بر Express Entry ، داوطلبان می توانند از طریق برنامه استانی برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنند. اگر به یک استان یا قلمرو خاص کانادا علاقه مند هستید ، این ممکن است یک گزینه باشد.

استانها افراد را معمولاً برای تأمین نیازهای نیروی کار استانی معرفی می کنند. همه استانها و سرزمین ها ، به جز کبک و نوناووت ، در برنامه مهاجرت استانی (PNP) شرکت می کنند.

برنامه های استانی می تواند یکی از دو نوع باشد:

  • برنامه های پایه: نامزدها می توانند مستقیماً به دولت استان درخواست ارائه کنند.
  • برنامه های پیشرفته: داوطلبان برای احراز صلاحیت هنوز به پروفایل Express Entry نیاز دارند.

برنامه های پیشرفته جایی است که . با برنامه های پایه ،

هنگامی که یک کاندیدا نامزدی استانی دریافت می کند ، 600 امتیاز CRS اضافی به آنها تعلق می گیرد و عملا دریافت دعوتنامه (ITA) برای درخواست اقامت دائم را تضمین می کند .

100 راه مهاجرت به کانادا

علاوه بر برنامه های مهاجرت طبقاتی اقتصادی و PNP های مختلف ، کانادا برنامه های بیشتری از جمله پایلوت مهاجرت روستایی و شمالی دارد ، جایی که جوامع کوچک از راه دور قادر به معرفی کارگران خارجی برای اقامت دائم هستند.

علاوه بر این ، کبک برنامه مهاجرت خاص خود را دارد که برای کاندیداهای فرانسوی زبان و دوزبانه طراحی شده است.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی برگشت