dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

برنامه استانی مهاجرت انتاریو OINP کانادا


مهاجرت به انتاریو کانادا

برنامه نامزدهای استانی انتاریو را برنامه نامزدهای مهاجر انتاریو (OINP) می نامند.

انتاریو محبوب ترین مقصد کانادا برای مهاجران از سراسر جهان است.

از طریق این برنامه ، مهاجران احتمالی با مهارت و تجربه مورد هدف استان ممکن است یک نامزد استانی از انتاریو دریافت کنند ، پس از آن می توانند برای اقامت دائم کانادا نزد دولت کانادا اقدام کنند. 

OINP برنامه هایی را در زیر گروه های مهاجرت زیر پذیرفته است:

  • گروه سرمایه انسانی
  • دسته پیشنهادهای شغلی کارفرمایان
  • رده تجاری

مهاجرت از طریق گروه سرمایه انسانی انتاریو

گروه سرمایه انسانی OINP شامل پنج جریان است که به دو دسته تقسیم می شوند: جریان های ورود سریع انتاریو و جریان های فارغ التحصیلان بین المللی.

جریانهای اکسپرس اینتری انتاریو

جریان های Express Entry OINP با سیستم انتخاب Express Entry دولت فدرال همسو است. داوطلبان فقط در صورتی می توانند برای این جریان ها ثبت نام کنند که نمایه Express Entry فعال داشته باشند و اگر دعوتنامه ای برای نامزدی استانی دریافت کرده اند. 

اکسپرس اینتری انتاریو: جریان اولویت های سرمایه انسانی

این جریان OINP را قادر می سازد افرادی را که واجد شرایط ورود به  استخر Express Entry فدرال هستند و دارای تحصیلات لازم ، تجربه کار ماهر ، توانایی زبان و سایر ویژگی ها هستند ، برای معرفی موفق خود و ادغام در بازار کار و جوامع انتاریو معرفی کند.

OINP همچنین از جریان اولویت های سرمایه انسانی برای انجام قرعه کشی های فنی گاه به گاه برای نامزدهای Express Entry با تجربه کار در شش شغل بخش فناوری استفاده می کند.

درباره شرایط واجد شرایط بودن جریان اولویت های سرمایه انسانی  OINP و تساوی های فنی OINP بیشتر بدانید  .

اکسپرس اینتری انتاریو: جریان کارگر ماهر فرانسوی زبان

این جریان به انتاریو اجازه می دهد نامزدهای ماهر فرانسوی زبان Express Entry را که دارای توانایی های قوی زبان انگلیسی ،  تحصیلات ، تجربه کار ماهر ، توانایی زبان و سایر ویژگی ها هستند ، برای کمک به موفقیت در تاسیس خود و ادغام در بازار کار و جوامع انتاریو معرفی کند.

درباره شرایط واجد شرایط بودن جریان کار ماهر فرانسوی زبان OINP بیشتر بدانید  .

جریان معاملات ماهر اکسپرس انتری انتاریو

جریان معاملات ماهر انتاریو تجار ، تجار با تجربه مداوم یا اخیر کار در انتاریو را هدف قرار می دهد.

درباره الزامات واجد شرایط بودن جریان معاملات ماهر OINP Express Entry بیشتر بدانید .

جریانات فارغ التحصیلان بین المللی انتایو

دو جریان تحصیلات تکمیلی بین المللی انتاریو دانشجویان بین المللی را هدف قرار می دهد که اخیراً از دانشگاه واجد شرایط انتاریو مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا گرفته اند. 

جریان کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد انتاریو

این جریان افرادی را که با مدرک کارشناسی ارشد از یک دانشگاه واجد شرایط انتاریو فارغ التحصیل شده اند ، هدف قرار می دهد. پیشنهاد کار الزامی نیست.

درباره شرایط واجد شرایط بودن برای درخواست برای جریان کارشناسی ارشد OINP Masters بیشتر بیاموزید .

جریان تحصیلات تکمیلی دکترا انتاریو

این جریان افرادی را که از یک دوره دکترا در یک دانشگاه واجد شرایط انتاریو فارغ التحصیل شده اند ، هدف قرار می دهد. پیشنهاد کار الزامی نیست.

درباره شرایط واجد شرایط بودن برای درخواست برای جریان فارغ التحصیل OINP PhD بیشتر بیاموزید .

پیشنهادهای شغلی کارفرمایان انتاریو کانادا

از طریق جریانات کارگران خارجی و دانشجویان بین المللی ، کارفرمایان انتاریو قادر به معرفی کارگران خارجی و / یا دانشجویان بین المللی با پیشنهاد کار واجد شرایط در انتاریو هستند. متقاضیان احتمالی ممکن است در زمان درخواست ، در خارج از کشور یا در کانادا زندگی کنند.

جریان کارگر خارجی انتاریو

این جریان برای کارگران خارجی پیشنهاد کار در مشاغل ماهر در انتاریو را فراهم می کند که توانایی اسکان و کار در استان را دارند. 

درباره شرایط واجد شرایط بودن برای درخواست جریان کار پیشنهاد کارفرمای OINP برای کارگران خارجی بیشتر بیاموزید .

جریان دانشجویان بین المللی انتاریو

این جریان به دانشجویان بین المللی با پیشنهاد شغلی در انتاریو کمک می کند تا به عنوان اقامت دائم در این استان کار کنند و مستقر شوند. 

درباره شرایط واجد شرایط بودن پیشنهاد کار OINP کارفرما: جریان دانشجویان بین المللی بیشتر بیاموزید .

جریان مهارتهای مورد نیاز انتاریو

این جریان کارگران خارجی در خارج از کشور یا کانادا را با پیشنهاد کار در مشاغل خاص تقاضا ، مانند کشاورزی یا ساخت و ساز هدف قرار می دهد. 

درباره شرایط واجد شرایط بودن جریان برنامه مهارت های مورد نیاز انتاریو – پیشنهاد شغلی از کارفرما بیشتر بدانید .

رده تجاری

جریان کارآفرین

این جریان برای جذب افرادی طراحی شده است که به دنبال اجرای یک ابتکار تجاری جدید یا خرید مشاغل موجود در انتاریو هستند. متقاضیان موفق برای تأسیس تجارت در انتاریو ، نامه پشتیبانی موقت کار – بر اساس توافق نامه عملکرد – را دریافت می کنند. اگر به توافق نامه های سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال که در توافقنامه عملکرد ذکر شده است ، پایبند باشید ، کارآفرینان این فرصت را خواهند داشت که برای وضعیت اقامت دائم کانادا معرفی شوند.

درباره شرایط واجد شرایط بودن برای درخواست برای جریان کارآفرین OINP بیشتر بیاموزید .

جریان سازمانی

توجه: جریان سازمانی انتاریو پایان یافته است و دیگر برنامه هایی را نمی پذیرد.

هدف این جریان کمک و پشتیبانی از شرکتهای بین المللی مستقر است که به دنبال توسعه در انتاریو یا خرید مشاغل موجود هستند. پس از ایجاد موفقیت شغلی ، کارکنان اصلی واجد شرایط درخواست گواهی نامزدی استانی هستند که به آنها اجازه می دهد در نهایت اقامت دائم کانادا شوند.

برنامه مهاجرت انتاریو: مروری کلی

جدول زیر طیف وسیعی از جریان ها و دسته های مهاجرت را که توسط مقامات مهاجرت انتاریو اداره می شوند ، نشان می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد آن جریان یا دسته خاص ، روی هر مورد در ستون سمت چپ کلیک کنید.

اکسپرس اینتری انتاریو

جریان / دسته بندیپیشنهاد شغل مورد نیاز است؟معیارهای اساسی
اولویت های سرمایه انسانیخیربه عنوان کاندیدای FSW یا CEC در استخر Express Entry باشید و حداقل شرایط امتیاز CRS را که توسط مدیر [OINP] تعیین شده است ، برآورده کنید.
کارگر ماهر فرانسوی زبانخیردر استخر Express Entry به عنوان یک کاندیدای FSW یا CEC با کافی متوسط ​​(CLB 7) یا بهتر فرانسوی و در حال توسعه-متوسط ​​(CLB 6) یا توانایی انگلیسی بهتر باشید
معاملات ماهرخیربه عنوان یک کاندیدای CEC در استخر Express Entry باشید و در حال حاضر در انتاریو اقامت دارید ، با تجربه کار در یک حرفه تجارت ماهر ذکر شده

جریان های تحصیلات تکمیلی

جریان / دسته بندیپیشنهاد شغل مورد نیاز است؟معیارهای اساسی
فارغ التحصیلان کارشناسی ارشدخیرطی دو سال گذشته از دوره کارشناسی ارشد در انتاریو فارغ التحصیل شد
فارغ التحصیلان دکتراخیرطی دو سال گذشته از یک دوره دکترا در انتاریو فارغ التحصیل شد

پیشنهاد شغلی کارفرما

جریان / دسته بندیپیشنهاد شغل مورد نیاز است؟معیارهای اساسی
دانشجویان بین المللیبلهفارغ التحصیل از برنامه مدرک در کالج یا دانشگاه کانادا که حداقل دو سال طول بکشد ، یا یک برنامه دیپلم در کالج یا دانشگاه که حداقل یک سال برنامه گواهی تحصیلات تکمیلی است
کارگر خارجیبلهیک پیشنهاد شغلی دائمی در مشاغل ماهر داشته باشید که مطابق با سطح دستمزد غالب در انتاریو برای آن شغل و منطقه باشد.
مهارتهای درخواستیبلهاخیراً در انتاریو در یک مشاغل پرمصرف یا کشاورزی مشغول به کار شده است

جریان های تجاری

جریان / دسته بندیپیشنهاد شغل مورد نیاز است؟معیارهای اساسی
کارآفرینخیر (اما باید شغل ایجاد کند)صاحب مشاغل / تجربه مدیریتی ، دارایی خالص بالا (حداقل 800000 دلار) ، صندوق های سرمایه گذاری شخصی (حداقل 500000 دلار) ، ایجاد دو یا چند شغل
شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقیn / aدر سال 2019 خاتمه یافت

کدام جریان های OINP در حال حاضر باز هستند؟

کانادا PNP یاب ارمغان می آورد شما به روز رسانی در تمام جریان مهاجرت OINP، از جمله اخبار و رسم تاریخ. فیلترهای موجود در کانادا PNP Finder همچنین می توانند به شما کمک کنند دریابید که در حال حاضر چه جریان هایی باز هستند ، به یک پیشنهاد شغلی نیاز دارند و یا تحصیلات یا تجربه کاری کانادا را به عنوان یک شرط ذکر کنید. 


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی برگشت