تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

برنامه مهاجرت انتاریو کانادا در راه انتقال به سیستم EOI

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار انتاریو برنامه مهاجرت انتاریو کانادا در راه انتقال به سیستم EOI

انتاریو جزئیات تغییرات برنامه ریزی شده برای برنامه نامزدهای مهاجر انتاریو را منتشر کرده است.

به موجب این تغییرات مسیرهای مهاجرتی زیر از برنامه استانی مهاجرت انتاریو OINP به سیستم Expression of Interest یا (EOI) مجهز خواهند شد:

انتشار اخبار روز سه شنبه از انتاریو شامل اطلاعات اولیه در مورد چگونگی رتبه بندی و انتخاب متقاضیان از مجموعه جدید EOI آن است.

به عنوان اولین قدم ، از متقاضیان OINP دعوت می شود تا پروفایل خود را به سیستم جدید EOI برنامه ارائه کنند ، که آنها را در یک استخر یا صف انتظار قرار می دهد. در مرحله بعد، از افراد درخواست می شود که اطلاعات شخصی، کاری و عوامل مربوط به سرمایه انسانی خود را اعلام کنند. که دعوت احتمالی درخواست (ITA) بر اساس آنها استوار است

طبق پیشنهادی که از طرف انتاریو ارائه شده است ، متقاضیان براساس اطلاعات ارائه شده در EOI رتبه بندی می شوند. انتاریو نمرات را بررسی کرده و ITA یا همان دعوتنامه را برای انتخاب ثبت نام کنندگان صادر می کند. کسانی که ITA دریافت می کنند می توانند برای معرفی شدن در جریان OINP اقدام کنند.

روند درخواست پیشنهادی EOI انتاریو مشابه روشی است که تحت سیستم اکسپرس اینتری فدرال و همچنین سیستم های EOI موجود در PNP در استان های دیگر استفاده می شود.

برای ورود در استخر اکسپرس اینتری داشتن جاب آفر یا همان پیشنهاد کاری الزامی نمی باشد. متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی علاوه بر امتیاز سیستم جامع رتبه بندی دریافت می کنند و بدین ترتیب در پذیرش بعدی اکسپرس اینتری میتوان گفت ارسال دعوتنامه تضمین میشود.

استخر اکسپرس اینتری متشکل از پروفایل نامزدها تحت برنامه کارگر ماهر فدرال ، کلاس معاملات ماهر فدرال و کلاس تجربه کانادایی است .

در سیستم Express Entry به طور منظم (تقریبا) هر دو هفته یکبار دوره های ارسال دعوتنامه برگزار می شود و تا کنون در سال 2020 برای 69,950 متقاضی مهاجرت دعوتنامه ارسال شده است.

درست مانند انتاریو ، در سه برنامه مهاجرتی مدیریت شده توسط اکسپرس انتری ، به داوطلبان واجد شرایط نمره تحت سیستم رتبه بندی اعطا می شود که به فاکتورهایی مانند سن ، تحصیلات ، تجربه کار ماهر و مهارت در انگلیسی یا فرانسه امتیاز می دهد.

در حال حاضر ، انتاریو جزئیات خاصی در مورد عوامل یا جمع امتیازات ارائه نکرده است ، به غیر از اینکه بگوییم تخصیص امتیاز براساس عوامل مختلفی مانند سطح تحصیلات و زبان است.

انتاریو همچنین گفت که قرعه کشی های عمومی و هدفمند و انتشار تخصیص امتیاز EOI در وب سایت آنها انجام خواهد شد.

انتاریو اظهار داشت که تغییرات پیشنهادی “برای مدیریت استراتژیک میزان مصرف ، افزایش پاسخگویی به بازار کار OINP و پاسخ بهتر به نیازهای منطقه ای بازار کار” است.

در گذشته ، برخی از پنج جریان OINP تحت تأثیر مشکلات دریافت برنامه ها بوده اند. اخیراً ، پیشنهاد شغلی کارفرما: جریان دانشجویان بین المللی فقط چند دقیقه قبل از رسیدن به ظرفیت خود افتتاح شد و دوباره بسته شد. در ماه جولای ، پیشنهاد شغلی کارفرمایان: جریان کارگر خارجی نیز تنها چند ساعت پس از افتتاح به محدودیت ثبت نام خود رسید .

این رویکرد “که اولیت آن با افرادی ست که زودتر اقدام میکنند” انتقادات بسیاری را به دنبال داشته است زیرا کسانی که دسترسی آسان به اینترنت پرسرعت در جلسات انتخاب ندارند ، را به ضرر می اندازد.

همه تغییرات پیشنهادی فقط پس از یک دوره مشورتی عمومی 45 روزه که به 23 اکتبر 2020 ختم می شود ، قابل اجرا هستند.

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی