dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

مقایسه کانادا با انگلیس

مشترک کشورها زندگی دانستنی ها مقایسه کانادا با انگلیس

کانادا در مقابل انگلیس

کانادا و انگلیس دو کشوری با پیوندهای تاریخی قوی هستند که بسیاری از آنها هنوز هم امروز وجود دارند. از این گذشته ، ملکه الیزابت دوم سلطنت حاکم بر هر دو کشور است. با این حال ، تفاوتهای واقعاً مشخصی بین ملل وجود دارد که با توجه به فاصله جغرافیایی بین آنها به علاوه اختلافات گسترده در اندازه بین هر دو کشور ، ممکن است تعجب آور نباشد.

مهمترین تفاوت کشورهای اروپایی با کانادا

در اصالت و تاریخ، نژادپرستی، سیستم – محور بودن و تفکر سیاسی است که یک به یک آنها را بررسی می‌کنیم:

✅ تاریخ کشورهای اروپا بین چند هزار سال تا چند صد سال متغیر است، حال آنکه کانادا قدیمی‌ترین داشته‌هایش به سختی به قرن شانزدهم می‌رسد. چه بسا بتوان گفت اکثریت داشته‌های کانادا مربوط به قرون هجده تا بیست است. این باعث می‌شود که به تناسب کمرنگ بودن تاریخ، فرهنگ و هنر نیز در این کشور کمرنگ‌تر از اروپا باشد.

✅ اروپایی‌ها، متناسب با قومیت و زبانی که دارند، بسیار متعصب‌تر از کانادایی‌ها هستند. این تعصب باعث می‌شود تا حضور یک فرد غریبه را در بلند مدت کمتر تحمل کنند و رفتارهایشان با غیر هم‌زبان‌ها چندان مناسب نباشد. البته این موضوع در کشورهای مختلف اروپا کم و زیاد دارد، اما تقریبا در اکثر آنها قابل درک است؛ اما کانادا تقریبا در همه شهرهای بزرگش از این موضوع دور است و نگرانی برای برتری‌جویی اهالی شهر میزبان وجود ندارد.

✅ کانادا بسیار سیستم-محور و برنامه محور است. تقریبا در بیشتر شهرهای کانادا می‌توان از این موضوع مطمئن بود که برنامه‌ریزی‌ها قابل اعتمادتر و منظم‌تر از اروپا است. البته در این میان آلمان یک استثنا است و هرگز با کشورهای اروپایی دیگر قابل مقایسه نیست. در مجموع می‌توان چنین گفت که در کانادا کمتر پیش می‌آید با برنامه‌های ناگهانی و یا تصمیمات آنی مواجه شویم و برنامه‌ریزی‌ها به سمت بلندمدت‌تر بودن میل می‌کنند، در حالی که از این بابت خیلی از کشورهای اروپایی تشابهاتی با آنچه که در ایران تجربه می‌کنیم، دارند.

✅ تفکر سیاسی کانادا به سمت کاپیتالیسم تمایل دارد، در حالی که در اروپا تمایلات به سمت سوسیالیسم بیشتر است. با بیانی ساده‌تر کانادا بسیار به آمریکا شبیه‌تر است و در تصمیمات کلان، پول و تجارت پررنگ‌تر از انسان و مسایل انسانی است. اما در اروپا تلاش می‌شود علیرغم توجه به مسایل اقتصادی و تجارت، مسایل انسانی و اجتماعی نقش پررنگ‌تری ایفا کند.

اقتصاد کانادا و مهاجرت

آیا اقتصاد کانادا در حال رشد است؟
اقتصاد کانادا پیش بینی می شود رشد تنها با 1.4 درصد در 2019. با وجود آهسته رشد ، در اقتصاد انتظار می رود که پست یکی از قوی ترین دستاوردهای کار خود را در تاریخ ثبت شده در این سال، در حالی که بازار کار تنگ در دستمزد قوی ناشی از رشد .

صنعت در حال رشد سریع کانادا چیست؟
انرژی پاک یکی از صنایع در حال رشد سریع کانادا است . OTTAWA – بخش انرژی پاک کانادا می گوید که این رشد سریعتر از کل اقتصاد است و با برخی از صنایع شناخته شده تر برای مشاغل رقابت می کند. 23 مه 2019

آخرین رکود کانادا کی بود؟
در طول گذشته 40 سال، کانادا اقتصاد را از طریق چهار رکود و یا یک دوره که در آن تولید ناخالص داخلی (GDP) را برای دو یا متوالی بیشتر چهارم کاهش یافته است رنج می برد. این اتفاق در سال 1981 ، 1991 ، در دوره رکود بزرگ 2008-09 و سرانجام با کاهش شش ماهه کوتاه در سال 2014 رخ داد.26 سپتامبر 2019

آیا در سال 2020 در کانادا رکود وجود خواهد داشت؟
در این گزارش پیش بینی می شود که اقتصاد آلبرتا در سال 2020 با رشد دو درصدی تولید ناخالص داخلی به رشد خود باز خواهد گشت . … از نظر ملی ، آخرین گزارش پیش بینی می کند که اقتصاد کانادا امسال 1.4 درصد رشد می کند و 1.8 درصد در سال 2020 رشد خواهد کرد . 20 آگوست 2019

براساس داده های آماری کانادا ، بدهی خالص تا مارس 2019 تقریبا 768 میلیارد دلار کانادا بوده است. با تولید ناخالص داخلی کل 2.2 تریلیون دلار کانادا ، نسبت کل بدهی / تولید ناخالص داخلی کانادا حدود 34٪ ​​است. “خالص بدهی ” ملی است بدهی به علاوه ارگانی بدهی تعهد و یا بدهی برگزار شده توسط صندوق های امانی.

نتیجه: کانادا در 10 اقتصاد برتر جهان است و جاهایی برای رشد دارد

تورنتو – براساس گزارش جدید ، کانادا بار دیگر یکی از 10 اقتصاد بزرگ جهان را در اختیار دارد ، پیش بینی می کند که رشد اقتصادی که تا حدودی در اثر مهاجرت طی یک دهه آینده ادامه خواهد داشت ، ادامه یابد.

آخرین نسخه جدول لیگ جهانی اقتصادی ، کانادا را براساس تولید ناخالص داخلی 1.731 تریلیون دلار (2.251 تریلیون دلار CAD) در سال 2019 ، به عنوان دهمین اقتصاد بزرگ جهان قرار داده است.

کره جنوبی با هزینه کانادا در رده های بالای 10 قرار گرفت ، اما امسال به دلیل کاهش تأثیرات جنگ تجاری ایالات متحده و چین و رکود در اقتصاد چین به رتبه یازدهم سقوط کرد.

مرکز اقتصاد و تحقیقات تجاری مستقر در انگلیس ، که جدول سالیانه را منتشر می کند ، سال ها پیش پیش بینی کرده بود که کانادا از بین 10 کشور برتر کنار خواهد رفت ، اما بازگشت آن را پیش بینی نکرده است.

در حقیقت ، از سال 2016 ، این مرکز انتظار داشت اقتصاد کانادا به روند نزولی این رتبه ادامه دهد. جدیدترین پیش بینی آن ، که در تاریخ 26 دسامبر منتشر شد ، تصویری متفاوت را نشان می دهد ، پیش بینی می شود اقتصاد کانادا تا سال 2024 به رتبه نهم در جهان و شماره 8 تا سال 2029 افزایش یابد.

این مرکز می گوید رشد جمعیت ناشی از مهاجرت به قدرت اقتصادی کانادا کمک کرده است.

در بیانیه مطبوعاتی همراه با این گزارش ، “کشورهایی که در جذب مهاجران ماهر موفق هستند ، سریعتر رشد می کنند.”

این گزارش همچنین چندین عامل مهم در مورد اقتصاد کانادا را شامل می شود ، از جمله آنچه که آن را بیکاری زیاد می داند ، یک دولت اقلیت که به طور بالقوه با موانعی برای اجرای دستور کار خود و بار بدهی فدرال روبرو است.

در سطح جهانی ، آخرین پیش بینی این مرکز ، چین را تا سال 2033 بزرگترین اقتصاد جهان می داند – دو سال بعد از آنچه پیش بینی شده بود. پیش بینی می شود اقتصاد کانادا در 15 سال آینده از اقتصاد برزیل و ایتالیا پیشی بگیرد.

تصحیح:

نسخه قبلی این داستان اندازه تولید ناخالص داخلی کانادا را مطابق آنچه در این گزارش آمده است سوءاستفاده می کند.

*******************

اقتصاد انگلیس و کانادا

بدهی اقتصادی انگلیس
از Q1 (سه ماهه اول سال 2018) ، بدهی انگلیس 1.78 تریلیون پوند یا 86.58٪ کل تولید ناخالص داخلی بود که در این زمان هزینه سالیانه خدمت (پرداخت بهره) بدهی عمومی حدود 48 میلیارد پوند (که تقریباً 4٪ تولید ناخالص داخلی یا 8٪ درآمد مالیاتی دولت انگلستان است).

انگلیس در سال 2019 چقدر بدهی است؟
در پایان سال مالی منتهی به مارس 2019 ، بدهی ناخالص دولت کلی انگلیس 1،821.3 میلیارد پوند معادل 85.2٪ از تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) بود (جدول 1 و شکل 1). 17 ژوئیه 2019

بریتانیا  رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم تقریبا یک بار در هر دهه. آخرین رکود سال 2008 بود ، هیچ ارتباط آشکاری با گذشت زمان وجود ندارد. رکود اقتصادی است به علت “هر لحظه در حال حاضر “، اما، آن را به عنوان اتفاق می افتد، بریتانیا نشسته در آستانه یک. 9 سپتامبر 2019

آیا رکود اقتصادی در انگلیس وجود دارد؟
هنوز دلیلی برای ترس از اینکه انگلستان به ناچار به سمت رکود پیش می رود ، وجود ندارد . در حال حاضر بیشتر اقتصاددانان انتظار دارند گسترش در سه ماهه سوم سال – شاید حدود 0.3٪ باشد. گفته می شود ، اکنون بستگی به وضعیت اعتماد به نفس تجارت بین دو تا مهلت بعدی Brexit بستگی دارد. 13 آگوست 2019

آیا اقتصاد انگلیس در حال کاهش است؟لندن (سی ان ان کسب و کار) در اقتصاد بریتانیا است کاهش برای اولین بار در حدود هفت سال. طبق پیش بینی های دولت ، این امر اقتصاد را به رکود فرو می برد. پوند در روز جمعه 0.6٪ در برابر دلار پایین تر از 1.21 دلار سقوط کرد و از ابتدای ژوئیه حدود 5٪ کاهش نشان داد. 9 آگوست 2019

انگلیس می تواند ، در سال 2050 یک اقتصاد جهانی باقی بماند

 • انگلیس می تواند سریعترین رشد اقتصادی G7 تا سال 2050 باشد ، با متوسط ​​رشد سالانه 1.9٪
 • باز بودن در ها برای کارگران با استعداد و ایجاد پیوندهای تجاری موفق با اقتصادهای نوظهور سریع در تحقق پتانسیل رشد بلند مدت انگلستان بسیار مهم خواهد بود
 • پیش بینی می شود اقتصاد جهانی تا سال 2042 دو برابر شود ، با رشد متوسط ​​سالانه 2.5٪ تا 2050
 • تا سال 2050 ، شش از هفت بزرگترین اقتصاد جهان بازارهای در حال ظهور خواهند بود – به رهبری چین
 • هند می تواند از ایالات متحده به عنوان دومین اقتصاد بزرگ جهان پیشی بگیرد و اندونزی در رتبه چهارم قرار دارد
 • سهم EU27 از تولید ناخالص داخلی جهان تا سال 2050 می تواند از 10 درصد پایین بیاید – فرانسه از بین 10 و ایتالیا از 20 کشور برتر

نتیجه:
کانادا انگلیس جز G7 هستند و کانادا زیر سلطنت انگلیس قرار دارد خیلی غیر منطقی است که بیان میکنند کانادا دچار شکست اقتصادی میشود کانادا جز 10 اقتصاد برتر دنیا قرار دارد و همچنان در حال پیشروفت است و همینطور جمعیت کانادا نیز در حال رشد است و کانادا یکی از مهاجر پذیرترین کشور دنیا است. و خارج شدن بریتانیا از برگزیت نیز به اقتصاد کانادا و انگلیس کمک خواهد کرد و کانادایی قوی تری در آینده خواهیم دید.


اشاره ای کنیم به پولی که کانادا به یونان داده است و شایع شده است که یونان این پول را پس نمیدهد و دیگر موارد مربوط به 2015

روابط تجاری کانادا با یونان

کانادا و یونان سالهاست که از روابط تجاری خوبی برخوردار هستند. در سال 2018 ، تجارت دوجانبه کالا با یونان 384.9 میلیون دلار بود. صادرات کانادا بالغ بر 114.5 میلیون دلار ارزش داشت ، در حالی که واردات نزدیک به 270.5 میلیون دلار افزایش یافت. در سال 2017 صادرات خدمات به یونان 326 میلیون دلار بود ، در حالی که واردات نزدیک به 1.2 میلیارد دلار بود. صادرات اصلی کانادا به یونان عبارتند از:

 • سبزیجات
 • خز
 • دانه های روغن
 • دستگاه
 • کاغذ و مقوا

محصولات اصلی کانادا که از یونان وارد می کند عبارتند از:

 • محصولات غذایی
  • سبزیجات آماده
  • روغن زیتون
  • غذای نگهداری شده
  • محصولات غذاهای دریایی
  • پنیر
  • نوشیدنی های الکلی
 • چربی ها و روغن ها
 • محصولات شیمیایی
 • خاک رس

توافق نامه تجارت و سرمایه گذاری کانادا

موافقت نامه های تجاری و سرمایه گذاری مربوط به کانادا و یونان:

برای کسب اطلاعات بیشتر توافق نامه های تجارت و سرمایه گذاری را بررسی کنید  .


وقتی سبک زندگی دو ملت را در نظر می گیرید ، می توانید به سرعت متوجه شوید که کانادایی بودن با یک بریتانیایی متفاوت است!

Zoë Dawes ، نویسنده پشت سفره Quirky ، نظر خود را در مورد سبک زندگی کانادا به اشتراک می گذارد: “این یک ترکیب برنده از تأثیرات انگلیس و فرانسه است که در یک کشور بی نظیر با تاریخ ، ورزش و فعالیت های متنوع ، فرهنگ ، آشپزی و مناظر مختلف پیچیده شده است. و از همه مهمتر مردم

و ما حتی آب و هوا و تنوع جغرافیایی کانادا را ذکر نکرده ایم و خود را از همه روزهای آفتابی در ساحل گرفته تا اسنوبورد در کوهها وام می دهد! انگلستان نمی تواند کاملاً رقابت کند ، همین امر باعث شده است که بسیاری از انگلیسی ها با حسادت به حوضچه های خود بروند.

در این مقاله ، ما می خواهیم نگاهی عمیق به تفاوتهای ذکر شده ، تضاد و مقایسه کانادا با انگلستان بیندازیم و ببینیم که چرا برخی از بریتانیا آرزو می کنند که بتوانند کمی بیشتر در شمال سفید بزرگ بگذرانند.

با تعطیلات خانوادگی مهیج در کانادا ، فرصت های زیادی برای برنامه ریزی چندین بازدید وجود دارد. بیا یک نگاهی بیندازیم!

سنت ها و فرهنگ کانادا

در حالی که کانادا و انگلیس مشترکات زیادی دارند ، در واقع تفاوت های متمایز بین این دو وجود دارد – بسیاری از این موارد هنگامی که شروع به نگاه به سنت ها و فرهنگ می کنید مشهود است.

میهمان نوازی و دوستی نمونه بسیار خوبی از این امر است که کانادایی ها به دلیل داشتن بسیار مؤدبانه و خوشآمدگویی در سطح جهان شناخته می شوند و حتی بالاتر از بریتانیا هستند.

در یک نظرسنجی از دوستانه ترین کشورها توسط InterNations ، کانادا در بین 10 کشور برتر قرار دارد و انگلیس در فهرست 50 نفر برتر قرار دارد. بعد از یک بازدید در حوضچه ، بریتانیا با تشکر از دوستانه و نگرش مفید مردم محلی

غذاهای کانادا

غذاها و غذاهای یک کشور گرایش به منظره جغرافیایی آن و همچنین حیواناتی دارد که بومی آن هستند. در انگلستان ، غذاهای زیادی از گوشت خوک ، گوسفند ، گوشت گاو ، مرغ و مرغ را مشاهده خواهید کرد (که مورد علاقه های آنها مانند پای چوپان و گوشت گاو کباب و همچنین بهره گیری از وضعیت جزیره این کشور است که اغلب منجر به بدنام شدن آن می شود. ماهی و چیپس.اما کانادا چگونه مقایسه می کند؟

ورزش کانادا

مساله ای که کانادا و انگلیس قطعاً با هم مشترک هستند این واقعیت است که هر دو کشور مفتخر به ورزش های کشور هستند و در کنار برخی از استعدادهای برتر ورزشی جهان قرار دارند. از لیگ هاکی و فرش گرفته تا لیگ لاکروز و راگبی ، ورزش برای پسران ما در اقیانوس اطلس بسیار مهم است.

سبک زندگی کانادا

گزارشی که اخیراً در نظر گرفته شده است که کانادا دارای بهترین کیفیت زندگی است!

در گزارش بهترین کشورها در اخبار و گزارش جهانی 2019 ، که با گروه BAV و دانشکده وارتون دانشگاه پنسیلوانیا تهیه شده است ، از 20 هزار و 300 پاسخ دهنده از 36 کشور در آمریکا ، اروپا ، خاورمیانه ، آسیا و آفریقا خواسته شد تا 80 را کسب کنند. کشورها بر اساس 65 صفت.

حیات وحش کانادا

کانادا دارای برخی از بزرگترین سرزمین های بی پناه و بیابان در جهان است و دارای طیف وسیعی از حیوانات چشمگیر است. این آخرین دژ برای حیواناتی مانند سیاه ، قهوه ای (یا گریلی) و خرس های قطبی است. در خارج از آبهای غنی از مواد مغذی نیوفاند لند و BC ، گونه های نهنگی مانند اورک ها و کله پاچه ها پیدا خواهید شد.

 کانادا به خاطر دوستی مشهور است

در یک نظرسنجی از دوستانه ترین کشورها توسط InterNations ، کانادا در بین 10 کشور برتر قرار دارد و انگلیس در خارج از 50 کشور برتر قرار دارد. بعد از یک بازدید در حوضچه ، بریتانیا می توانند سریعاً تعطیلات بعدی خود را به مقصد کانادا ، تعطیلات به کانادا رزرو کنند. به نگرش دوستانه و مفید مردم محلی

لیا و جرمی گارسیا ، وبلاگ نویسان مسافرتی که در پشت Practical Wanderlust هستند ، به ما می گویند که چگونه مردم در کانادا باعث شدند که آنها عاشق این کشور شوند.

“من می فهمم که کیفیت زندگی در کانادا تقریباً مربوط به افرادی است که در آنجا زندگی می کنند. در تجربه من ، کانادایی ها مردمی مهربان ، سخاوتمند و دوستانه هستند که همیشه مایل هستند برای کمک به یک غریبه کامل از راه خود خارج شوند. در ایالات متحده آمریکا ، جایی که من در آن زندگی می کنم ، این روزها دوستی و استقبال از افراد غریبه بسیار نادر است و فوق العاده طراوت بود.

وی گفت: “در بازدیدهای من از کانادا ، همه چیز را از یک غریبه که قهوه من را پرداخت می کند تجربه کرده ام تا یک غریبه که مابقی پاس پارکینگ آنها را برای پوشاندن پارکینگ من به من تحویل می دهد ، به تعامل نوع و سخاوتمندانه با همه از رانندگان تاکسی گرفته تا سرورها اشاره نکنم. ! بسیار جالب است که یک سطح اساسی از احترام و مهربانی جهانی را تجربه کنید.

 کانادایی ها فرهنگ خود را جشن می گیرند

در حالی که بسیاری از مردم در سراسر جهان به کشورهای خود افتخار می کنند ، مطمئناً کانادا از این نظر رتبه بالایی دارد و از تجلیل از این واقعیت با سنت های خارق العاده ای همچون کالگری Stampede که یک رویداد سالانه است که با برگزاری کنسرت ها از فرهنگ ، میراث فرهنگی و روحیه اجتماع تجلیل می کند ، لذت می برد . رودو و رژه.

این رویداد ده روزه با عنوان ‘بزرگترین نمایش در فضای باز روی زمین’ صورتحساب می شود و سالانه یک میلیون بازدیدکننده عظیم را به خود جلب می کند. آیا می خواهید ببینید که همه هیاهو برای خودتان چیست؟ نگاهی به راهنمای ما در مورد محل اقامت در کلگری بگذارید .

اما در صدر لیست سطل شما باید این باشد که چند عکس از دریاچه بگیرید که قرن ها تصور هنرمندان مشهور و کوهنوردان را به خود جلب کرده است.

فضای باز عالی

یکی از مشخصه های واقعاً مشخص کانادا ، فضاهای باز گسترده آن است ، به این معنی که کاوش در فضای باز خارج از منزل بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ کانادا است.

الکساندرا ، از وبلاگ سبک زندگی ونکوور To Vogue یا Bust ، هنگام صحبت درباره سنتهای مورد علاقه خود در کانادا ، این موضوع را برای ما ذکر کرد:

“من در ابتدا Québécoise هستم قبل از رفتن به ونکوور به عنوان یک کودک ، من خاطرات اولیه ای از نوار کردن نوارهای شربت افرا هنوز داغ روی برف دارم. فکر می کنم سنت های کانادایی بسیار در محور بیرون از منزل قرار دارد: کمپینگ ، رفتن به کابین من در ساحل آفتاب ، قایقرانی یا قایقرانی و پیاده روی ، چیزهای روزمره ای است برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس زندگی در اینجا در ساحل غربی هستیم و آنها هستند. همه این سنتهای مجزا کانادایی. “

ونسا از وبلاگ سفر ما دختران مسافرتی هستیم ، در لندن زندگی کرده و زمان خود را در کانادا گذرانده و عاشق هر دو کشور بوده است و فکر می کند در حالی که حیات وحش و بیابان عامل فرهنگ فرهنگ های هر دو است ، انگلیس فرهنگ محور شهری بیشتر از کانادا:

“کانادایی ها احترام عمیقی به بیابان و حیوانات وحشی خود دارند. فضای عالی خارج از کشور بخش عظیمی از فرهنگ و فرهنگ کانادا است که کانادایی ها در بسیاری از سطوح قرار دارند. چند باری که از طریق کانادا سفر کرده ام از زیبایی طبیعی آنجا هراس داشتم. “

فرصت هایی از این دست در انگلستان واقعاً کمی و دور است و تقریباً با آنچه در کانادا موجود است قابل مقایسه نیست. بنابراین ، برای بازدید از بریتانیا ، مطمئناً این چیزی است که باید از آن استفاده کرد. ما از الکساندرا از “To Vogue یا Bust” پرسیدیم که وی فکر می کند برخی از بهترین راه ها برای این کار چیست:

وی گفت: “فقط چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد ، چه اسکی از ویستلر ، پیاده روی در کوههای شمال ساحل ، سوار شدن به گوه در False Creek یا حتی یک دوچرخه تفریحی طولانی که در امتداد دیوار دریا استنلی پارک وجود دارد.

بزرگترین اشتباهی که من می بینم بازدید کنندگان هنگام بازدید از ونکوور مرتکب می شوند ، فقط محدود کردن خود برای سرگردانی در اطراف شهر است.

وی گفت: “با گفتن اینكه ، شهرهایی مانند تورنتو و مونترال (و البته ونكوور) در میان سایرین نیز از نقطه نظر كلانشهر برای ارائه چیزهای زیادی دارند ، و به نظر من همه آنها واقعاً نمایانگر بسیاری از هنرها و فرهنگهای شگفت انگیز هستند.

وی گفت: “بسیاری از هنرها و فرهنگ های ما یک عنصر کاملاً کانادایی وجود دارد که احساس می کند کاملاً جهانی بودن فرهنگ ها / مذاهب ، همراه با احترام به طبیعت که کاملاً منحصر به فرد کانادایی است. من فکر می کنم این مسئله ارتباطی با داشتن مناظر جادویی و خیره کننده در اطراف ما (اغلب حتی در شهرها) به همراه موزاییک فرهنگ ما دارد. “

ممنوع ونکوور ، به بازدید کنندگان کمک می کند تا با تورهای پیاده روی ، فرهنگ و تاریخچه شهر را کشف کنند. و به این ترتیب ، تیم با ما در مورد بهترین راهی که بازدید کنندگان می توانند خود را در فرهنگ کانادایی در زمان حضور خود در ونکوور غوطه ور کنند ، صحبت کردند:

آنها گفتند: “بهترین راه برای تجربه فرهنگ کانادا ملاقات و گذراندن وقت با کانادایی ها است.” ما واقعاً یک گروه دوستانه هستیم! ونکوور شهری زیبا و فوق العاده متنوع و مدرن است اما دارای یک تاریخچه جذاب است. مردم اینجا واقعاً به زادگاه خود افتخار می کنند و شما مردم محلی را دوست خواهید داشت که شهر خود را با بازدید کنندگان به اشتراک بگذارند.

“پیوستن به یکی از تورهای مختلف ما به بازدید کنندگان این فرصت را می دهد تا دیدگاه محلی را بشنوند. طبق تجربه من ، انجمن راهنمای تور در ونکوور بسیار پرشور و مشغول است و دامنه تورهای موجود به معنای فرصتی برای همه است که بتوانند یک دوز فرهنگ کانادایی را تجربه کنند! “

 فرهنگ مردمان بومی کانادا

یکی از مهمترین تفاوت های کانادا و انگلیس ، حضور بومیان در کانادا است. قومیان بومی کانادا – ساکنین اصلی این سرزمین و اغلب از آنها به عنوان ملل اول ، متس و مردگان اینوت استفاده می شوند – تقریباً 5٪ از جمعیت را تشکیل می دهند.

در نتیجه ، مردمان بومی بخش مهمی از فرهنگ کانادا را بازی می کنند و البته سنت های منحصر به فرد خود را دارند (که برخی از آنها را می توانید در مقاله ما بخوانید: بینش در ملل اول کانادا).

جیمه مورس از بومیان واکس ، که پیاده روی را از طریق دیدگاه بومی در مرکز شهر اتاوا راهپیمایی می کند ، در مورد نقش بومیان و تاریخ آنها در فرهنگ کانادا با ما صحبت کرد. جیمی به ما گفت که اگرچه این بخش مهمی از فرهنگ کانادا است ، اما از لحاظ گردشگری می توان کارهای بیشتری انجام داد:

وی گفت: “با بیش از 865 ذخیره اول ملت ، سرزمین های شهری ، جوامع Inuit ، مقصد شهری و مقاصد روستایی به علاوه شهرک های Métis ، سازگار با محیط زیست ، گردشگری غیر بومی و بومی با محوریت گردشگری ، ایده های زیادی در مورد آن وجود دارد.

وی ادامه داد: “در بریتیش کلمبیا ، فرهنگ های بومی فراوانی وجود دارد ، در حالی که در مکانی مانند اتاوا ، جنبه کاملاً جزئی از گردشگری اتاوا است.” برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرهنگ بومی ، باید منتظر چیزهای زیادی باشید. به عنوان مثال ، کل روستای Alert Bay در بریتیش کلمبیا محل زندگی مردمان بومی است و آنها حتی یک مرکز فرهنگی دارند که به تاریخ خود اختصاص داده شده است.

 روز کانادا

یکی دیگر از بخش های مهم فرهنگ کانادا و یک سنت سالانه ، روز کانادا است. در روز اول ژوئیه ، این جشن تعطیل بزرگداشت سه استان کانادا به عنوان یک کشور در سال 1867 است. این جشن به عنوان سالروز تولد کانادا در کانادا و در سراسر جهان برگزار می شود ، این مطمئناً سنتی است که در انگلستان قابل تجربه نیست.

کانادایی ها این مناسبت را با برنامه هایی در فضای باز مانند رژه ها ، کارناوال ها ، جشنواره ها ، آتش بازی های باربیکیو ، موسیقی و موارد دیگر گرامی می دارند. روز چیزی است که باید منتظر آن باشیم و فرصتی است برای کانادایی ها که بتوانند به عنوان یک ملت گرد هم بیایند و شاد شوند.

شما می توانید در مورد روز کانادا و اینکه چگونه این مناسبت خارق العاده را جشن بگیرید در مقاله ما بخوانید: روز کانادا چیست و برای جشن گرفتن آن باید کجا شرکت کنم؟

 شکرگذاری کانادا

بسیاری از مردم شکرگذاری را با ایالات متحده مرتبط می کنند ، اما کانادا نیز جشن شکرگذاری را دارد. مطمئناً ما بریتانیایی ها برای دوست داشتن عید پاک و کریسمس از تفریحات و جشن های خانوادگی لذت می بریم ، اما شکرگذاری روز شکرگذاری مطمئناً یک نکته دردناک و نکته دیگر در ستون کانادا است.

سنت شکرگذاری کانادا با آمریکا در ایالات متحده یکسان نیست ، گرچه ترکیه هنوز هم نقش اساسی دارد. با برگزاری دومین روز دوشنبه اکتبر ، این جشن به نظر می رسد تا برداشت محصول و سایر برکات سال گذشته را جشن بگیرد و از سال 1879 تعطیل بوده است.

غذاهایی که به طور سنتی در طول روز شکرگذاری سرو می شوند شامل بوقلمون ، چاشنی ، سیب زمینی پوره شده ، آبغوره ، سس زغال اخته ، ذرت شیرین و پای کدو تنبل است. فوتبال کانادا همچنین بخشی از این جشن است ، با آنچه که به عنوان روز شکرگذاری کلاسیک معروف است ، دوبلور که به مناسبت این روز از طرف لیگ فوتبال کانادا در سطح ملی برگزار می شود.

 فرهنگ و سنت فرانسه

چیزی که کانادا را به مکانی واقعاً بی نظیر برای زندگی تبدیل کرده است ، فرهنگ قوی فرانسوی آن است که ساکنان زیادی با آن روان صحبت می کنند. کانادایی های فرانسوی ، جدیت خود را از استعمارگران فرانسوی که از قرن 17 به بعد در کانادا ساکن شده اند ، ردیابی می کنند.

فرانسوی در حقیقت زبان مادری 7.2 میلیون كانادایی است (حدود 20٪ از جمعیت) كه بیشتر زبان مادری آنها در كبك زندگی می كنند.

این امر آشکارا تأثیر بسزایی در فرهنگ کانادایی به ویژه در مناطقی دارد که حضور زیادی از افراد بومی فرانسه دارد. به همین ترتیب بسیاری از آداب و رسوم و سنتهای فرانسوی را می توان در کانادا یافت ، از جمله همه چیز ، از آشپزی ، تبریک و جشن هایی مانند جشنواره نیویورک ، که جشن ورود اروپائیان اول را جشن می گیرد و شامل لباس ها ، غذاهای لذیذ ، هنری و آشپزی است.

اگر احساس الهام از بازدید می کنید ، فراموش نکنید که در برخی از تعطیلات فوق العاده ما به کانادا نگاهی بیندازید 

غذا های کانادا

غذاها و غذاهای یک کشور گرایش به منظره جغرافیایی آن و همچنین حیواناتی دارد که بومی آن هستند. در انگلستان ، غذاهای زیادی از گوشت خوک ، گوسفند ، گوشت گاو ، مرغ و مرغ را مشاهده خواهید کرد (که مورد علاقه های آنها مانند پای چوپان و گوشت گاو کباب و همچنین بهره گیری از وضعیت جزیره این کشور است که اغلب منجر به بدنام شدن آن می شود. ماهی و چیپس. اما کانادا چگونه مقایسه می کند>

کارن آندرسون ، مدیر عامل شرکت آلبرتا غذا تور ، به ما نظر خود را در مورد آنچه غذای کانادایی بسیار ویژه و متمایز می کند به ما گفت:

وی گفت: “غذای کانادایی زیبایی طبیعی و انبوهی از سرزمین های ما را برکت می دهد. از شیلات تازه سه سواحل ما گرفته تا گاومیش ، گوشت گاو ، سبزیجات و غلات که در دشت های بزرگ به مناطق انگور انگور در نیاگارا و بریتیش کلمبیا (BC) شکوفا می شوند ، ما به وفور یافت می شویم. “

اما چگونه بازدید کنندگان از آلبرتا می توانند از صحنه آشپزی بسیار تحسین شده خود بهترین بهره را ببرند؟ کارن توصیه های زیر را ارائه می دهد: “آلبرتا هفت غذای امضایی دارد: گوشت گاو ، بیسون ، کانولا ، گندم شیرین عسل قرمز ، سبزیجات ریشه ای و انواع توت های ساسکاتون ، که از بین نروند. تورهای غذایی ما اطمینان حاصل می کنند که تجربه شما همه بازدیدها بوده و هیچگونه خطایی را ندارد به علاوه یک راهنمای دانش دوستانه برای ارائه توصیه ها نیز خواهید داشت. نکته طرفدار: آلبرتا در سطح جهانی جو رشد می کند و بازدید کنندگان می توانند نعمت های آن را در بیش از 120 کارخانه تولید کاردستی و ده ها تقطیر تقسیم کنند! “

 تأثیرات فرهنگی بر غذاهای کانادایی

جنبه دیگری که در صحنه غذای کانادا بسیار تأثیر گذاشته است ، تنوع این کشور است که بسیاری از عادتهای مختلف ناهار خوری را روی میز قرار می دهد.

این چیزی است که دیانا چان ، از وبلاگ غذا و مسافرت کانادا ، Foodology ، هنگام صحبت با ما در مورد آنچه غذای کانادایی ، به ویژه غذاهای استثنایی آسیایی آن را متمایز می کند ، برجسته کرد:

غذاهای کانادایی از غرب به ساحل شرقی متفاوت است و آنچه آن را خاص می کند ، تنوع آن است. ما دومین کشور بزرگ از نظر توده های زمین هستیم که از سال 1867 بیش از 17 میلیون مهاجر پذیرای آن هستیم. این فقط شیرینی معمولی ، چیپس کچاپ ، تارت کره و یا گوشت دودی مونترال نیست. ما برخی از بهترین غذاهای چینی ، ژاپنی و کره ای را در خارج از آسیا داریم. “

دایانا همچنین نکته مهمی برای چگونگی بازدید از بریتانیا به بهترین وجه می تواند صحنه غذای منحصر به فرد کانادا را تجربه کند: “هر کدام از استان هایی که تصمیم به بازدید در کانادا دارید ، بهترین راه برای تجربه صحنه های آشپزی این است که از یک محلی بپرسید که توصیه های آنها چیست. بسیاری از جواهرات پنهان وجود دارد که رستوران های خانوادگی هستند و اشتیاق زیادی به پشت غذاهایی که می خواهند بپردازند. “

میثم از وبلاگ غذا و سفر مونترال Will Travel For Food درباره ما درباره اینکه چگونه آب و هوا و منابع غذایی به ایجاد صحنه آشپزی کانادا کمک می کند گفت: در هر جای دیگر رشد کنید

“سرآشپزهای کانادایی بیش از پیش به غذاهای خوراکی وحشی و گونه های محلی تکیه می کنند تا در غذاهای خود از آن استفاده کنند ، از انواع دانه های گیاهی و سبزیجات که در حال برگردانده می شوند و به گیاهان بومی وحشی باز می شوند که کشف می شوند.”

Chloe Gunning ، از وبلاگ سفر به انگلستان Wanderlust Chloe ، در طول سفر خود در کانادا گذرانده و با محبت فراوان از جمله غذاها از این کشور دور شده است:

وی گفت: “من عاشق صحنه غذا در کانادا هستم. من در اوایل سال جاری از مونترال دیدن کردم ، جایی که غذاهای ترکیبی شگفت انگیز وجود دارد. طی چند روز ، ما غذاهای استیک ، ویتنامی Pho ، کباب های تند ، غذاهای تند ، کاسه های پوک سالم و البته مقدار زیادی از بهترین نرم افزارهای کانادایی را خوردیم! “

 کانادا صبحانه را کنترل می کند

وقتی نوبت صبحانه می رسد ، هیچ مشکلی بین دو کشور وجود ندارد. در حالی که ما بریتانیایی از نان و غلات و حبوبات خود لذت می بریم ، و گاهی اوقات تکان دادن چیزها با یک سرخ کردن بزرگ ، ارائه های خوشمزه و رایج در کانادا به آن کمک می کند تا واقعاً بر صحنه صبحانه حاکم شود.

بهره مندی از وافل ها و پنکیک های کرکی که در بسیاری از رستوران ها و خانه های پنکیک کانادا ارائه می شود ، چیزی است که بسیاری از انگلیسی ها در آن آرزو می کنند. در حالی که ما می توانیم تمام تلاش خود را برای تهیه این ظروف در خانه انجام دهیم ، هیچ چیز نمی تواند یک صبحانه معتبر کانادایی را بخصوص در مورد شربت افرا بخورد.

 عادات غذایی سالم

یکی دیگر از ویژگی های متمایز بین کانادا و انگلیس در مورد غذا ، عادت های غذایی سالم است. در حالی که کانادا رفتارهای خوشمزه زیادی دارد که می تواند برای کسانی که دندان شیرین دارند لذت ببرید ، این کشور در مورد عادتهای غذایی در مکان ملی تاریخی Forks رتبه خوبی کسب می کند.

در حالی که کانادا چند سال از بریتانیا در لیست نیست ، اما در مقایسه با جایگاه 19 انگلیس در جایگاه شانزدهم قرار دارد. بنابراین ، بازدید کنندگان به کانادا می توانند از این امر آگاه شوند که تعداد زیادی کالای سالم وجود دارد که می توان در کنار آن پنکیک های خیس شده با شربت افرا قرار گرفت که همه ما آنقدر دوست داریم.

 غذا خوردن

یك مقوله ای كه كانادا مطمئناً از آن لذت می برد ، غذای فوق العاده آن است كه از صحنه خارج می شود. اگرچه ما بریتانیایی مطمئناً گزینه های فوق العاده ای را در اختیار ما قرار می دهیم ، و همه ما چیپی محلی خود را مورد علاقه خود قرار داده ایم ، تنوع و گوناگونی گزینه های ارائه شده در کانادا چیزی است که باید ببینیم. از رستوران ها و شام های کلاس جهانی که با غذاهای راحتی دهان به دهان می ریزند ، تا شکرهای قند ، غذاهای زیادی برای لذت بردن وجود دارد.

اگر یک بریتانی دوست داشتنی را به کانادا منتقل کنید ، واقعاً در بهشت ​​خواهند بود. اما در مورد مشخصات چیست؟ ما از وبلاگ Eat With Me Canada با عاشق غذا مستقر در کلگری صحبت کردیم ، که تعدادی از بهترین انتخاب های خود را برای تهیه غذا در شهر خود ارائه داد:

کلگری یک شهر پر از رستوران های وسیعی است که بسیار بیشتر از گوشت گاو آلبرتا است. شما فقط می توانید یک شیرینی پزی فرانسوی ، پیتزا فروشی ایتالیایی ، غذاهای هندی ، دلخوشی های وگان ، غذاهای خیابانی ، ژلاتو دست ساز ، BBQ کره ای ، گلدان داغ چینی و ساشیمی ژاپنی شگفت انگیز را پیدا کنید. 

می توانید در تاریکی غذا بخورید (تجربه حسی که باید آن را امتحان کنید!) ، در گوشه ای از خیابان بایستید ، یا در حال تماشای شهر از یک رستوران چرخان در آسمان باشید. اگرچه لیست معدود رستوران هایی که باید در کالگری امتحان کنید ، واقعاً ناعادلانه است ، در اینجا چند مورد از موارد مورد علاقه من ذکر شده است:

– Q Haute برای یک تجربه حسی منحصر به فرد و هنری (و شما یک تور آشپزخانه می گیرید!)

– River Cafe برای یک ناهار تابستانی زیبا در پاسیو

– شوکونین برای غذاهای سنتی ژاپنی و عکس عکس با آشپز دارن مک لین از میز آشپز نتفلیکس

– مفهوم خارجی برای همجوشی خوشمزه و خلاق آسیا

– پادشاه ادی برای غذاهای سنتی راحتی سنتی و موسیقی زنده “

Le Relais de Pins در کبک یک فضای دوستانه را برای یک فضای دوستانه دلپذیر برای خوردن یک غذای خوشمزه فراهم می کند و به میهمانان اجازه می دهد هنگام یادگیری درباره خود کاردستی شربت افرا از محصولات افرا خود نمونه برداری کنند.

این تیم در Le Relais des Pins با گفتن درباره اینکه چه چیزی قند بخش بزرگی از صحنه غذای کانادا را تشکیل می دهد ، گفت: “فصل شربت افرا همیشه دلیلی برای جشن بوده است. این تاریخ از آغاز تاریخ بهار و پایان زمستان خشن اعلام کرده است.

وی گفت: “خانواده ها تولید کننده بزرگ و شربت افرا بودند و همه افراد خانه خود را برای صرف غذا دعوت می کردند ، بنابراین همه چیز روی میز قرار می گرفت و مردم به خودشان خدمت می کردند. برگزاری مهمانی در طول فصل شربت افرا با خانواده و دوستان در اطراف یک میز بزرگ پر از مواد غذایی با موسیقی مانند آکاردئون ، ویولن و گیتار مهمانی است. این بخشی از تاریخ ما است و به همین دلیل است که ما هر سال هنوز هم آن را جشن می گیریم و این بخش بزرگی از صحنه غذای ما است.

وی افزود: “ما یک تجربه معمولی کانادایی را به مشتریان خود ارائه می دهیم تا همه ، از افراد محلی گرفته تا افراد از سراسر جهان ، بتوانند یک تجربه واقعی را همانطور که گذشتگان ما قبلاً زندگی می کردند ، تجربه کنند.

مردم می توانند در تمام سال بیایند تا محصولات تازه خانگی ما را بچشند و حتی در تابستان با طعم افرا بخورند. رقص و موسیقی زنده نیز موجود است.
شما حتی می توانید با یک قاشق چوبی سنتی به نوازنده بپیوندید. همچنین می توان سوغات و محصولات افرا را از فروشگاه هدیه ما بازگرداند. “

 غذاهای محبوب

ما بریتانیایی مطمئناً بسته به جایی که در آن کشور هستید ، غذاهای مورد علاقه خود را داریم که منتظر خوردن آنها هستیم.

یک مطالعه جدید نشان داده است که وعده های غذایی خانوادگی مورد علاقه انگلیس ، و این پنج گروه برتر بودند:

1. اسپاگتی بولونزی

2. پیتزا

3. مرغ کباب

4- انگشتان ماهی

5. ماهی و چیپس

تانیا از “Eat With Me Canada Canada” ورودی خود را به برخی از محبوب ترین غذاهای کانادایی ارائه داد که بازدیدکنندگان باید آن را امتحان کنند: “اگر در حال بازدید از سواحل غربی کانادا هستید باید به غذاهای دریایی و ماهی افراط کنید. ماهی قزل آلا سوکی ،
هالیبوت وحشی (بهترین غذای قارچ وحشی BC) و میگوهای لکه ای است. در داخل کشور کمی با خاکی ، بیسون یا مضراب خاکی بیشتر خاکی شوید.

وی گفت: “خلاقیتی که این روزها بسیاری از سرآشپزها در مورد گوشتهای” gamier ” بیشتری اعمال می کنند ، باعث می شود گوشت بسیار لذت بخش تر از گذشته باشد. اگر در حال سفر از طریق کبک هستید ، حتماً باید مسیر عملی را امتحان کنید. با این حال ، شهرهایی مانند کلگری در حال حاضر با “هفته پوتین” سالانه خود به غذای سرخ شده سیب زمینی سرخ شده سیب زمینی سرخ شده (چیپس) ، انواع پنیر و گندم ادای احترام می کنند. هر سفر به ساحل شرقی باید شامل خوردن چند عدد خرچنگ خرچنگ ، ​​مقبره های معروف Digby و یک کمک مالی از Halifax باشد. “

هدر ، از وبلاگ سفر ، فرهنگ و غذا Heather on Her Travels ، یک وبلاگ نویس مسافرتی مستقر در انگلستان است که خاطرات خوبی
از زمان حضور در کانادا دارد . او در مورد صحنه غذای کشور با ما صحبت کرد و پوتین را به عنوان یک غذای کانادایی برجسته کرد که عشق بسیاری به آن دارد:

او گفت: “پوتین یک غذای معمولی کانادایی است که شما واقعاً می خواهید در روز انجماد بخورید ، وقتی غذای سنگین سیب زمینی سرخ شده سیب زمینی سرخ کرده ، پنیر و گندم سیاه باعث گرمتر شدن غذا می شود. آنچه جالب دیدم این بود که چگونه همه سرآشپزهای برتر کانادایی دوست دارند انواع پوستی خود را ایجاد کنند که اغلب بسیار خوشمزه تر و جالب تر هستند.

“در مونترال ، ما از رستوران برتر محلی Au Pied du Cochon و در ویکتوریا ، فو gras poutine را فهمیدیم و در ویکتوریا ، من یک تنوع هندی دلپذیر را از VJ’s Sutra در بازار مواد غذایی ، با سیب زمینی سرخ شده ، سیب زمینی سرخ کرده ، پنیر خامه ای و سس مرغ کره امتحان کردم.”

كلوئه از “Wanderlust Chloe” همچنين توصيه هاي زيادي را براي غذاهايي كه در كانادا امتحان مي كنيد ، دارد و برخي از غذاهاي فصلي را كه وي در طول ديدار عاشق غذاهایی هستم كه در زمستان در مناطق كوهستان می خورید.

وی گفت: “من به یاد می آورم خانه ای زیبا که در Rockies در آن اقامت داشتیم ، یک میان وعده بعد از ظهر خوشمزه با تخته های گوشتی و غذاهای محلی و پنیرهای خوشمزه به همراه کیک های خانگی خوشمزه را سرو کند. در بیرون یخ زدگی بود اما خوردن آن که با آتش سوزی باعث می شود دوباره احساس گرم و دنج کنیم! “

همانطور که مشاهده می کنید بین این دو کشور تفاوت کاملاً وجود دارد و اگر از صدای انگلستان صدای کانادا را دوست دارید ، شاید شما یک کانادایی مخفی باشید!

اگر احساس الهام از بازدید می کنید ، فراموش نکنید که در برخی از تعطیلات فوق العاده ما به کانادا نگاهی بیندازید 

صحنه ورزش

مساله ای که کانادا و انگلیس قطعاً با هم مشترک هستند این واقعیت است که هر دو کشور مفتخر به ورزش های کشور هستند و در کنار برخی از استعدادهای برتر ورزشی جهان قرار دارند. از لیگ هاکی و فرش گرفته تا لیگ لاکروز و راگبی ، ورزش برای پسران ما در اقیانوس اطلس بسیار مهم است.

در حقیقت ، ورزش کانادا فاش کرد که 27٪ از کل کانادایی های 15 سال و بالاتر به طور مرتب در سال 2016 در ورزش شرکت می کردند ، در حالی که 86٪ از مردم تفریحی ورزش می کردند و 14٪ بازی های رقابتی داشتند.

هنگام بازدید از کانادا تجربیات بهتری از بازی یا تماشای یک ورزش محبوب کانادایی وجود ندارد. با این حال ، تفاوت بارز بین انگلیس و کانادا محبوب ترین ورزش است.  در اینجا ما شما را با کسانی که مورد علاقه کانادایی ها قرار گرفته در مقایسه با محبوب ترین ها در انگلیس می گیریم.

 هاکی روی یخ مقابل فوتبال

هاکی یخی قلب تپنده کانادا پس از اختراع در این کشور است ، اما اکنون در سایر نقاط جهان رواج پیدا کرده و درخشان ترین استعدادهای سفر به اروپا به کانادا و آمریکا را برای رقابت در لیگ ملی هاکی مشاهده می کند .

NHL از 31 فرانشیزه تشکیل شده است و هفت تیم از آنها کانادایی هستند. همه تیم ها برای مسابقات معروف استنلی ، که قدیمی ترین غنیمت موجود است که به یک تیم ورزشی حرفه ای داده می شود رقابت می کنند و به برنده بازی پلی آف اهدا می شود.

اگر تا به حال این ورزش سرگرم کننده را ندیده اید یا بازی نکرده اید ، هاکی روی یخ دارای دو تیم است که از شش بازیکن تشکیل شده اند و مسابقات منظم شامل سه دوره 20 دقیقه ای است. هدف از این بازی شلیک توپ به سمت هدف مخالفان است.

فصل NHL از اکتبر تا ژوئن برگزار می شود و با سیستم پلی آف پایان می یابد. در مرحله پلی آف بهترین تیم های لیگ 16 با یکدیگر رقابت می کنند تا اینکه یک تیم باقیمانده باقی بماند.

فوتبال در انگلیس (که در کانادا به عنوان فوتبال شناخته می شود) صفات مشابه بسیاری با هاکی روی یخ در انگلیس دارد. این ورزش محبوب ترین است و در انگلستان سرچشمه گرفته است.

فوتبال یک بازی 11 جانبه است ، اما فرضیه در همین است که هر دو تیم قصد دارند در دروازه مخالفان گل بزنند ، البته با پای خود و نه چوب!

 • برگ افرا تورنتو
 • سناتورهای اوتاوا
 • مونترال کانادینز
 • وینیپگ جت
 • ادمونتون نفترز
 • شعله های کلگری
 • ونکوور کانکس

 لاکروس در مقابل کریکت

لاکروس ورزش ملی تابستانی کانادا است. در آوریل 2019 اعلام شد که این ورزش در بازی های تابستانی 2021 کانادا برگزار می شود و در نوامبر 2018 اعلام شد که لاکروز از طرف کمیته بین المللی المپیک به رسمیت شناخته شده است.

این ورزش تیمی با استفاده از چوب و توپ انجام می شود زیرا بازیکنان از سر چوب لاكروس برای حمل ، عبور ، گرفتن و شوت به یك گل استفاده می كنند.

با محبوبیت بسیار زیاد ، باید به کمال تعجب بیفتد که کانادا مدافع مدال آور طلا در دو قهرمانی جهان است و بعداً در سال 2019 میزبان مسابقات جهانی خواهد بود.

جین کلافام ، مدیر اجرایی انجمن لاکروز کانادا ، درمورد اینکه چرا این ورزش را دوست دارد ، به ما گفت: “لاکروس ، ورزش تابستانی ملی کانادا ، به عنوان بازی خالق آغاز شد. این ورزش سریع ، سرگرم کننده و متحد از سابقه طولانی و غنی در کشور ما برخوردار است. جامعه لاکوز پرشور در کانادا را می توان از سطح پایانی تا تیم های ملی مدال آور ما دید.

“تیم کانادا فوق العاده خوب در صحنه جهانی لاکروز عمل کرده است. امسال ، کانادا از میزبانی دو قهرمانی جهان هیجان زده است. مسابقات قهرمانی جهان Lacrosse U19 در زنان جهان در پیتربورو ، انتاریو و مسابقات جهانی لاکروس داخلی در لنگلی ،BC “

کریکت یک ورزش بسیار محبوب برای بازی و تماشای ماه های تابستان در انگلستان است. ورزش خفاش و توپ بین دو تیم 11 نفره در یک زمین و در وسط زمین یک زمین 20 متری (22 حیاط) با یک ویکت در هر انتها انجام می شود. بسیار کندتر از لاکروز است و یک ورزش غیر تماسی است.

تفاوت عمده دیگر این دو ورزش در طول بازی ها است ، با یک بازی معمولی لاکروز 60 دقیقه طول می کشد که شامل چهار چهارم 15 دقیقه ای است. از طرف دیگر ، کریکت کبریت تست ، بسته به نور ، می تواند تا پنج روز با بازی بطور کلی از اواسط صبح شروع شود و در اوایل عصر بسته شود ، طول بکشد.

 سایر ورزشهای محبوب کانادا

بسیاری از ورزش های دیگر که در کانادا بسیار پر طرفدار هستند وجود دارد و در اینجا ما عکس هایی از برخی موارد دیگر را برای شما قرار می دهیم که می توانید در طول تعطیلات خانوادگی خود به کانادا لذت ببرید .

 فرش

شما ممکن است در المپیک های زمستانی آن را در تلویزیون دیده باشید یا کسی راجع به آن صحبت کند ، اما چه چیزی پیچش دارد و چرا در کانادا اینقدر محبوب است؟

هدف از این بازی این است که بازیکنان می توانند سنگ های روی یک صفحه یخ را به سمت یک منطقه هدف بکشند. این دو تیم که از هر چهار بازیکن تشکیل شده اند ، به نوبت می روند تا سنگ ها را به سمت منطقه هدف بکشند. هر تیم هشت سنگ دارد و تیمی که بیشترین امتیاز را کسب می کند.

آل کامرون ، مدیر ارتباطات و روابط رسانه ای در Curling کانادا ، گفت: “کانادا در تمام سال یک کشور بسیار فعال است ، اما یکی از ویژگی های کانادایی ها این است که در بیشتر مناطق جهان مشارکت در فعالیت های زمستانی را پذیرا هستند. ترجیح می دهد در آتش در خانه بماند. کانادا عاشق ورزشهای برفی و یخی خود است ، که دلیل بزرگی است که ما در مورد آنها خیلی خوب هستیم!

کانادا گفت: “کانادا نزدیک به 1000 مرکز حلزون از ساحل تا ساحل دارد و یکی از ویژگی های بارز آنها طبیعت فراگیر و استقبال کننده آنها است. فارغ از این که شما جانباز مجعد باشید یا برای اولین بار در آن شرکت کنید ، همه سنین ، توانایی ها و پیش زمینه ها مورد استقبال و پذیرش قرار می گیرند. 

همیشه شخصی در دسترس خواهد بود که شما را راهنمایی کند. Curling اجتماعی ترین ورزش در اطراف است ، تنها ورزش تیمی است که در آن شرکت کنندگان قبل از بازی AND و بعد از بازی تکان می دهند ، و این قابل درک است که تیم برنده یک بازنده را در یک سالن برای خرید می کند تا درد شما را کاهش دهد. “

پیچش یا حلقه زنی در انگلیس به اندازه آنکه در حوضچه قرار دارد محبوب نیست. این امر در واقعیت نشان می دهد که فقط 22 اسکله در اسکاتلند وجود دارد و تنها یک مورد در انگلیس اختصاص یافته است. با وجود این ، انگلیس اولین طلا طلای زمستانی خود را از زمان تورویل و دین در مجسمه سازی در سالت لیک در سال 2002 کسب کرد.

 لیگ راگبی

ورزشی که طی سالهای اخیر در کانادا رشد چشمگیری داشته است ، راگبی لیگ است و این افزایش محبوبیت می تواند تا حدی به تورنتو گرگ پک فرو رود .

راگبی لیگ در شمال انگلیس به ویژه یورکشایر و لنکشایر که این بازی از آنجا سرچشمه می گیرد بسیار زیاد است اما در بقیه کشور ، مانند فوتبال (فوتبال) ، اتحادیه راگبی و کریکت در رده های محبوبیت غلبه می کنند.

در کانادا ، این ورزش همه جانبه و پرتحرک ، رو به رشد است و این با این واقعیت نشان می دهد که افتتاحیه دو بازی تورنتو وولف پک در سال 2019 جمعیتی تقریباً 18000 هواداری را به خود جلب کرد.

جان پالت ، رئیس بازاریابی و ارتباطات تورنتو گرگ ، می گوید: “دیدن این پشتیبانی در بازاری که از لحاظ تاریخی برای حمایت از راگبی شناخته شده نیست ، الهام بخش است. دروازه بان خانگی ما رکورددار لیگ راگبی لیگ بود و نشان می دهد که این ورزش هر ساله فقط در محبوبیت رو به رشد است.

“ما هر سال در چندین رویداد شرکت می کنیم که هدف آنها ادامه این رشد است ، از جمله تقویت سطح ورزش در کلینیک های کودکانه که صدها نفر از هیجان انگیز راگبی آینده را جذب می کنند.”

این تلاش ها به وضوح از این ورزش سود می برد و در سطح ملی ، تیم ملی راگبی لیگ کانادا پس از ایجاد یک هیئت حاکمه جدید ، راگبی لیگ کانادا ، در سال 2010 تجربه تجدید حیات را تجربه کرده است. این نشان می دهد که طرف مقابل تساوی می کنند. جمعیت در هزاران نفر و به طور پیوسته در حال بهبود است ، با تولد در جام جهانی 2025 که در حال حاضر تضمین شده است.

اگر می خواهید تجربه محبوبیت این ورزش در کانادا را تجربه کنید ، باید یک بازی گرگ و میش تورنتو را تماشا کنید. جان پالت به ما می گوید که چرا او را به شما توصیه می کند که یک بازی را در این تابستان تماشا کنید: “تجربه روز بازی تورنتو ولفپاک به سرعت در یک تقویم تابستانی تورنتو به یک قسمت

اصلی تبدیل شده است. با داشتن سرگرمی با کیفیت بالا ، قبل ، حین و بعد از هر دوره بازی ، باغ آبجو مورد علاقه ، جو خانوادگی دوستانه ، گزینه های مشاهده سمت زمین و رقابت در سطح جهان از کلاس ، هیچ سفری به تورنتو کامل نیست بدون یک روز در آفتاب در استادیوم لامپورت.

وی گفت: “به راحتی از مرکز شهر تورنتو در دسترس است ، لیبرتی ویلتی سکوی پرتاب کاملی را برای هر فن که مایل به کشف یکی از نمادین ترین شهرهای کره زمین است ، قبل یا بعد از مسابقه گرگ پک فراهم می کند.  بلیط برای دیدن گرگ پک فرصتی برای شیرجه رفتن به فرهنگ این مکان باورنکردنی است.

تورنتو شهری است که به دلیل برخورداری از دانش و پرشور با انواع ورزش ، مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. مردم این شهر بزرگ از گرگ پک استقبال کرده اند و کمک کرده اند تجربه روز مسابقه ما را به چیزی تبدیل کنند که نشان دهنده تورنتو باشد و به یک تاریخ غنی ورزشی کمک کند.

وی گفت: “بیش از 9000 هوادار به تماشای بازی های ما روی می آورند و آنها در یک روز دوستانه خانوادگی با موسیقی زنده ، راگبی حرفه ای نخبه استاندارد ، طیف گسترده ای از سرگرمی های بی نظیر و فضایی که باعث می شود Liberty Village به بهترین مهمانی زیر نظر بیایند ، برخورد می شوند. خورشید در تورنتو. “

اگر احساس الهام از بازدید می کنید ، فراموش نکنید که اگر به برخی از تعطیلات خارق العاده کانادا نگاهی بیندازید 

سبک زندگی

گزارشی که اخیراً در نظر گرفته شده است که کانادا دارای بهترین کیفیت زندگی است!

در گزارش بهترین کشورها در اخبار و گزارش جهانی 2019 ، که با گروه BAV و دانشکده وارتون دانشگاه پنسیلوانیا تهیه شده است ، از 20 هزار و 300 پاسخ دهنده از 36 کشور در آمریکا ، اروپا ، خاورمیانه ، آسیا و آفریقا خواسته شد تا 80 را کسب کنند. کشورها بر اساس 65 صفت.

کانادا و همچنین در رده بندی درجه یک در بخش کیفیت زندگی برای چهارمین سال پیاپی ، در بین بهترین کشورهای جهان در رده سوم قرار گرفت.

در مقایسه ، انگلیس در رتبه دوازدهم در لیست کیفیت زندگی قرار گرفت و در رتبه بندی های کلی کشورها در رده سیزدهم قرار گرفت. این مطالعه هنگام تصمیم گیری در مورد کیفیت زندگی به عوامل زیر می پردازد:

 • از نظر اقتصادی پایدار است
 • یک بازار کار خوب
 • مقرون به صرفه
 • بی خطر
 • از نظر سیاسی پایدار است
 • دوستی خانوادگی
 • سیستم آموزش عمومی توسعه یافته
 • برابری درونی

اما در این کشور با شکوه زندگی بسیار بیشتری وجود دارد و شما قادر خواهید بود این موضوع را به عنوان بخشی از تور کانادا تجربه کنید . بنابراین چه چیزی باعث می شود کانادا به دلیل کیفیت زندگی خود اینقدر رتبه بندی کند؟ ما نگاهی به برخی از صفات آن می اندازیم.

 مکان بسیار خوبی برای استراحت است

اگر آماده شارژ مجدد هستید و به دنبال یک تعطیلات آرامش بخش هستید ، کانادا مکان مناسبی برای بازدید است زیرا شیوه زندگی آن به خاطر آرامش خاطر مشهور است.

Zoë Dawes ، وبلاگ نویس مسافرتی از سفر The Quirky Traveler می گوید: “شیوه زندگی بسیار آرام است و از دنیای خارج از منزل و طبیعی شگفت انگیز استفاده می کند ، که از انگلستان هیجان انگیز است.

” سفر جاده ای RV از ونکوور تا کلگری از طریق راکی ​​یکی از بهترین کارهایی است که من تا به حال انجام داده ام. بنابراین بسیاری از تجربیات فراموش نشدنی در دو هفته از ونکوور زیبا و مدرن با فرهنگ کافه و معماری خیره‌کننده خود گرفته تا غرب وحشی کلگری از طریق کویر در Osoyoos و کوههای هیجان انگیز راکی. ما خرس ها ، گوزن ها ، عقاب های دریایی و طوفان ها را دیدیم ، از مکان های First Nation بازدید کردیم و در مورد میراث غنی کانادا اطلاعات کسب کردیم. ما غذاهای محلی خوشمزه و تازه ای را خوردیم و در یک فضای گرم ، استقبال ، ایمن و دوستانه از همه کارخانه های نوشیدنی و کارخانه های شراب بازدید کردیم.

وی گفت: “اگر من 20 سال جوان تر بودم ، قطعاً حداقل برای چند سال به کانادا می رفتم. آن را به یک پر جنب و جوش، به جلو نگاه چشم انداز، وجود ندارد مشکل زبان، یک محل عالی برای بچه ها به رشد و با چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دهید – و خرس ، من هرگز خسته “! سفر جاده RV از ونکوور تا کلگری از طریق راکی ​​یکی از بهترین کارهایی است که من تا به حال انجام داده ام. بنابراین بسیاری از تجربیات فراموش نشدنی در دو هفته از ونکوور زیبا و مدرن با فرهنگ کافه و معماری خیره‌کننده

خود گرفته تا غرب وحشی کلگری از طریق کویر در Osoyoos و کوههای هیجان انگیز راکی. ما خرس ها ، گوزن ها ، عقاب های دریایی و طوفان ها را دیدیم ، از مکان های First Nation بازدید کردیم و در مورد میراث غنی کانادا اطلاعات کسب کردیم. ما غذاهای محلی خوشمزه و تازه ای را خوردیم و در یک فضای گرم ، استقبال ، ایمن و دوستانه از همه کارخانه های نوشیدنی و کارخانه های شراب بازدید کردیم.

 سبک زندگی در فضای باز

همانطور که بحث شد ، کانادا به دلیل فضای بیرون و مناظر شگفت انگیز شناخته شده است ، هر دو برای فرهنگ در کانادا دارای اهمیت هستند ، اما اینها همچنین بخش بزرگی از سبک زندگی یک کانادایی هستند.

هانا از وبلاگ سفر That Adventurer از انگلستان به کانادا نقل مکان کرد و گفت سبک زندگی در فضای باز کانادا یک عامل مهم در تصمیم گیری وی است. وی گفت: “من قبلاً در لندن زندگی می کردم و بدلیل ترافیک و هزینه های دیگر ، بیرون رفتن از شهر دشوار است. با این حال ، زندگی در ونکوور که من فقط ساحل از ساحل فاصله دارم و تنها 30 دقیقه با کوه فاصله دارید ، خود شهر نیز به قدری سبز است که احساس می کنید دائماً در طبیعت احاطه شده اید. برای من ، این است که باعث می شود سبک زندگی در کانادا بسیار عالی شود!

“مجدداً ، شیوه زندگی خارج از منزل است. به ویژه در تابستان ، این شهر تازه با افرادی زنده می شود که ماهیان دریایی ، غلت زدن ، دوچرخه سواری ، بازی والیبال بازی می کنند … این لیست تقریباً بی پایان است. اولین بازدید از ونکوور زمانی که من به اینجا نقل مکان ، بلافاصله عاشق آن شدم – یک غروب خورشید زیبا در ساحل می تواند باعث شود هر کسی عاشق شهر شود! “

سارا از وبلاگ Family Travel Times موافق است که آنچه سبک زندگی کانادا را در مقایسه با انگلیس بسیار عالی می کند زیبایی حومه آن است.

“ما همیشه می خواستیم به کانادا برویم ، که مورد توجه زیبایی های این کشور ، بیرون از منزل ، تاریخ و دوستی و تحمل افراد آنجا قرار گرفته است.

“ما دوست داریم برگردیم! Rockies در لیست آرزوهای ما قرار دارد. ما واقعاً دوست داریم از فضای بیرون استفاده کنیم زیرا این بار عمدتا در شهرها بودیم. “

میکی کسمان از The Barefoot Nomad همچنین فکر می کند آنچه سبک زندگی کانادا را با انگلیس متفاوت می کند دسترسی به طبیعت است.

“برای من ، بخش اعظمی از کیفیت عالی زندگی در کانادا از دسترسی آسان به طبیعت حاصل می شود. ما در یک شهر کوهستانی کانادایی متوسط ​​زندگی می کنیم و پیاده روی در طبیعت تنها با چهار راه پیاده راه است ، ما می توانیم در رانندگی 20 دقیقه ای در یک اردوگاه منزوی قرار داشته باشیم و ساحل و آبشار فقط 15 دقیقه رانندگی است .

سبک زندگی ما بسیار به محیط خارج از منزل علاقه مند است ، جایی که ما وقت خود را برای پیاده روی ، کمپینگ ، کیک و دوچرخه سواری می گذرانیم. اکثر شهرهای کانادا مانند اینها هستند ، به خصوص ونکوور ، جایی که می توانید در 400 هکتار سدرهای صد ساله و بیابانهای اقیانوس غربی استنلی پارک در خارج از منزل واقع شوید.

 چشم انداز متنوع آن

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، شیوه زندگی خارج از کشور کانادا یکی از اصلی ترین جاذبه ها است. شما در شهرهای پر جنب و جوش و سایر تجربیات خارق العاده خود مخلوط کنید و کشوری را در اختیار داشته باشید که هر آنچه را که می خواهید در تعطیلات بخواهید ارائه می دهد.

با رفتن به تعطیلات کرایه اتومبیل در کانادا می توانید به یک استراحت شهری بروید یا سعی کنید زیبایی طبیعی را که ارائه می دهید مشاهده کنید .

این تنوع است که لیندا از بازنشسته و مسافر در طول سفر خود را دوست داشت: “کانادا می تواند انواع مختلفی از شیوه زندگی و محیط ارائه دهد. شهرهای بزرگی مانند تورنتو ، ونکوور و مونترال وجود دارند که برای دیدن چیزهایی ، تفریحات و سرگرمی های مواد غذایی ، شهرهای مختلف جهان را رقیب می کنند.

وی افزود: “اما فقط در خارج از شهرهای بزرگ ، می توانید به زیبایی طبیعی خیره کننده فرار کنید. در سواحل شرقی و غربی اقیانوسهای عالی وجود دارد. کوه های ساحل غربی خیره کننده هستند و سفر از کلگری به ونکوور سفر یک زندگی است.

کانادا کشوری گسترده است ، بنابراین شما باید برای بازدید از آن برنامه ریزی طولانی کنید. یا ، اغلب برگردید. “

حیات وحش

کانادا دارای برخی از بزرگترین سرزمین های بی پناه و بیابان در جهان است و دارای طیف وسیعی از حیوانات چشمگیر است. این آخرین دژ برای حیواناتی مانند سیاه ، قهوه ای (یا گریلی) و خرس های قطبی است. در خارج از آبهای غنی از مواد مغذی نیوفاند لند و BC ، گونه های نهنگی مانند اورک ها و کله پاچه ها پیدا خواهید شد.

گری بمبریج ، وبلاگ نویس مسافرتی مستقر در لندن و ماجراهای خود را در وبلاگ نکاتی برای مسافران به اشتراک می گذارد ، به ما می گوید که چرا حیات وحش در کانادا در مقایسه با انگلیس چنین چشمگیر است.

بیابان. کانادا بسیار گسترده است و دارای مکان های دوردست و دور افتاده ای است که دارای حیات وحش قابل توجهی است که در انگلستان مانند خرس های گریزلی و موز کانادایی نمی توانید آنها را ببینید. جانوران چشمگیر و بزرگی که بعضی اوقات حتی می توانید از قطارهایی که از کشور عبور می کنند ، متوجه شوید. این حیوانات خیلی دور از سکونتگاه های انسان زندگی می کنند و به واقع وحشی هستند. “

در اینجا تعدادی از شگفت انگیزترین حیواناتی را که می توانید در کانادا مشاهده کنید ذکر کرده ایم.

 خرس

واقعیت جالب: خرس های قطبی در واقع به عنوان پستانداران دریایی طبقه بندی می شوند

در حالی که تنها خرسهایی که در انگلستان مشاهده می کنید در اسارت هستند ، فرصت کافی برای دیدن انواع خرس ها در کانادا وجود دارد.

خرسهای قطبی را می توان در چرچیل در مانیتوبا مشاهده کرد و تورهای تماشای خرس قطبی زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد نگاهی نزدیک به این حیوانات با شکوه داشته باشید. خرس قطبی بزرگترین گوشتخوار زمینی در آمریکای شمالی است و اغلب می تواند بین 400-600 کیلوگرم وزن داشته باشد.

خرس های گریزلی و خرس های سیاه دو نماد دیگر نمادین بیابان کانادا هستند. صورتهای مقعر گریزلیس ، برآمدگی روی شانه ها و پنجه های بلند آنها را بسیار متمایز می کند ، در حالی که خرس های کوچکتر دارای خز سیاه هستند و انواع گیاهان و میوه ها و همچنین انواع ماهی قزل آلا و گوزن ها را می خورند.

خرس منحصر به فرد که فقط در کانادا قابل مشاهده است خرس کرمود (که با نام خرس Spirit نیز شناخته می شود). این خرس ها که در جنگل های بارانی بزرگ خرس در BC زندگی می کنند زندگی می کنند ، گونه های نادری از خرس سیاه آمریکا هستند.

 نهنگ ها و سایر حیوانات دریایی

واقعیت جالب: اورکاها در واقع بخشی از خانواده دلفین ها هستند

بیش از 30 گونه در اطراف 202000 کیلومتر خط ساحلی کانادا زندگی می کنند ، اما BC برای دیدن این غول ها مقصد عالی است.

در طول بازدید خود می توانید انواع مختلفی را مشاهده کنید و در BC می توانید نهنگ های قاتل را در تمام طول سال مشاهده کنید. نهنگ های هومب بک نیز یک مکان بسیار دیدنی در کانادا هستند که تابستان خود را در آب های کانادا می گذرانند.

نهنگ های مینکی به طور مرتب در اطراف کانادا مشاهده می شوند ، اما دوستداران حیوانات وحشی همچنین می توانند نهنگ های باله و نهنگ های خاکستری و همچنین سایر حیوانات دریایی مانند آب بندرگاه ، روبرو دال ، مهر و موم هارپ ، مهر و موم های هود ، مهر و موم های فیل ، شیرهای دریایی کالیفرنیا را مشاهده کنند.

هدر ، از “هدر در سفرهای خود” ، همچنین وقت خود را برای لذت بردن از حیات وحش با شکوه در کانادا سپری کرده است و این توصیه را برای بازدید ویکتوریا ارائه داده است : “از ماه آوریل تا اکتبر می توان هامپبک و اورک را مشاهده کرد. نه تنها شانس خوبی برای دیدن نهنگ ها مانند ما دارید ، بلکه طبیعتگرای دریایی در هیئت مدیره Orca Spirit Adventures نیز راهنمایی می کنند بینش زیادی به آن بیفزایید و مهرها ، عقابهای طاس و شیرهای دریایی را برای یک تجربه طبیعی در طبیعت نشان دهید. “

تورهای تماشای نهنگ زیادی وجود دارد و اگر به یکی از سفرهای مشهور آلاسکا ما رزرو شوید ، می توانید برخی از این نهنگ ها را نیز در اینجا مشاهده کنید.

 گوزن شمالی

واقعیت جالب: گوزن می تواند در زیر آب شنا کند تا گیاهان آبزی بخورد.

احتمالاً نمادی ترین حیوان مرتبط با کانادا گوزن است که بزرگترین عضو خانواده گوزن ها است.

گوزن های نر به دلیل غارهای بزرگ ، معماها و چهره های بلند قابل تشخیص هستند.

گوزنها معمولاً در جنگلهای کانادایی در حال پرسه زدن هستند و در حالی که این حیوانات بسیار خاکی هستند اما در صورت احساس تهدید می توانند تهاجمی شوند.

تعداد زیادی حیوانات شگفت انگیز وجود دارد که می توانید در کانادا مشاهده کنید و در اینجا ما برخی از حیوانات دیگر را مشاهده می کنید که می توانید مشاهده کنید:

 • کاريبو
 • گوزن
 • عقاب
 • گرگ ها
 • گزارها
 • بیسون

 مکانهای عالی در کانادا برای دیدن این حیوانات

پارک ملی جاسپر

Jasper National Park

پارک ملی جاسپر فقط خانه Rockies زیبای کانادا نیست ، بلکه به وفور حیوانات وحشی نیز وجود دارد.

همانطور که ونسا از “ما دختران مسافرتی هستیم” قبلاً ذکر شد ، حیات وحش نقش مهمی در فرهنگ کانادا دارد. او با گذراندن وقت خود برای دیدن بخشی از آن برای خود در پارک ملی با شکوه جاسپر ، با ما در مورد آنچه این مکان را خاص و منحصر به فرد می کند گفت: “پارک ملی جاسپر در Rockies کانادا به دلیل بکر بودن ، مکان فوق العاده ای برای دیدن حیوانات وحشی است ، زیبایی ناهموار. حیات وحش بومی شامل گوزنها ، گوزنها ، گوسفندان و خرس است. بیش از 53 گونه از پستانداران جاسپر را به خانه خود تبدیل می کنند. برخی از پستانداران کوچک شامل سنجاب ها ، مارموت ها ، لوبیا ها ، قلاب ها ، قطعه ها و مرمرها هستند.

پارک ملی پرنس آلبرت

یکی دیگر از پارک های ملی در کانادا که توصیه می کنیم از آن دیدن کنیم پارک ملی پرنس آلبرت است. در اینجا ، می توانید با یک پیاده روی منظره یا پیاده روی بروید ، جایی که از دیدن گونه های متنوع آن در حیات وحش به طور کامل تضمین می شوید.

Sturgeon River Ranch ، که سوار اسب های سواری در پارک ملی پرنس آلبرت می شود ، کمی درباره زندگی حیات وحش که می توانید در اینجا ببینید دیدن کنید.

وی گفت: “این پارک تقریباً 1،000،000 هکتار است و در ضلع غربی ما دسترسی وسیله نقلیه وجود ندارد. این خانه دارای شش گونه مختلف منجمد از جمله بیسون وحشی ، گوزن ، گوزن سفید ، کاربیو ، گوزن شمالی و نخاله است. سپس ما سرگها ، گرگها ، کویوتها و خرس ها را برای شکارچیان همراه با وفور پرندگان مختلف و حیوانات دریایی داریم.

“ضلع غربی پارک ملی پرنس آلبرت فقط با پیاده روی ، دوچرخه سواری یا اسب سواری قابل دسترسی است و تنها گله ای از مناطق آزاد و دشت های وحشی در کانادا است که در زیستگاه تاریخی خود قرار دارد.”

ورودی نایت

اگر می خواهید خرس ها را مشاهده کنید ، تعطیلات در خانه نایت اینتل مکان مناسبی برای بازدید است.  این اقامتگاه درست در قلب کانادا معروف ترین زیستگاه خرس گریزلی واقع شده است و در مدت اقامت شما می توانید از مجموعه ای از فعالیتها و تورها لذت ببرید.

او به ما می گوید چرا مکانی برای دیدن حیوانات وحشی است: بهترین و به یادماندنی ترین پرواز به نایت اینتل الج در یک فجورد در شمال غربی بود. این یک کلبه شناور است که فقط با هواپیمای شناور از جزیره ونکوور می توانید به آن برسید. شما باید در مسیر ورودی آنها به سفر بروید و خرس ها و فرزندان آنها را ببینید. در فصل ماهی سالن ، سکوهای تماشایی برای تماشای خرسهایی که ماهی را از صفر می ریزند وجود دارد.

همچنین غالباً نهنگ ها و سایر حیوانات دریایی را می بینید. خیلی دور و در طبیعت است. ” فراموش نکنید که به برخی از تعطیلات خانوادگی خارق العاده ما به کانادا نگاهی بیندازید و در طول سفر خود به کانادا ، او در اتاق خواب ماند.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت