dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

معرفی سایت رسمی ثبت نام و اعلام نتایج لاتاری آمریکا


وبسایت اصلی ثبت نام و اعلام نتایج لاتاری گرین کارت آمریکا

در این مطلب سایت رسمی ثبت نام و اعلام نتایج لاتاری آمریکا را معرفی میکنیم.


در ابتدا ، قرعه کشی DV کاملاً از طریق پست اداره می شد و فقط برندگان مطلع می شدند. فرم ورود به سیستم آنلاین از DV-2005 شروع شد ، اما هنوز فقط برندگان از طریق پست مطلع میشدند. از DV-2010 ، همه متقاضیان می توانند به صورت آنلاین بررسی کنند که آیا انتخاب شده اند یا خیر. اعلان برندگان نیز از طریق پست تا DV-2011 ادامه داشت ، اما از DV-2012 به طور انحصاری بصورت آنلاین انجام می شود.

در این بین برای ثبت نام انلاین یا اعلام نتایج بسیاری از وبسایت ها خود را رسمی اعلام کردند اما در بین این همه وبسایت تنها و تنها یک وبسایت رسمی وجود دارد که با .gov است و از سال 2020 این وبسایت به دلایل اعلام نشده از dvlottery به dvprogram تغییر کرد و تا سال 2021 با هردو ادرس این وبسایت در دسترس عموم بود اما اکنون تنها با آدرس جدید در دسترس است.آدرس سایت رسمی ثبت نام و اعلام نتایج لاتاری آمریکا به شرح زیر است:سایت ثبت نام لاتاری آمریکا:

آدرس اصلی 2020 به بعد: dvprogram.state.gov
سایت ثبت نام لاتاری 2020 به بعد: dvprogram.state.gov/application.aspx
آدرس رسمی قبل از 2020: dvlottery.state.gov (دیگر در دسترس نیست).

سایت رسمی ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا
سایت ثبت نام لاتاری آمریکاسایت اعلام نتایج لاتاری آمریکا:

آدرس رسمی 2020 به بعد: dvprogram.state.gov/ESC
وبسایت اصلی قبل از 2020: dvlottery.state.gov/ESC (دیگر در دسترس نیست).

سایت رسمی اعلام نتایج لاتاری گرین کارت آمریکا
سایت اعلام نتایج لاتاری آمریکاهشدار کلاهبردای و تقلب در لاتاری:

لطفا دقت کنید به هیچ عنوان مشخصات خود را در اختیار سایت های غیر رسمی و افرادی که مورد اعتماد نیستند و نمیشناسید قرار ندهید،‌ ثبت نام در لاتاری و انجام دیگر موارد مرتبط بسیار میتواند راحت باشد اگر موارد گفته شده در وبسایت های مرجع را مطالعه کنید.

همچنین کلاهبرداران ممکن است برای شما ایمیل ارسال کنند و ادعا کنند که برنده قرعه کشی ویزای تنوع (لاتاری گرین کارت) شده اید.

هرگز به کسی که نامه یا ایمیلی برای شما ارسال می کند که مدعی ست برنده شده اید اعتماد نکنید زیرا هیچ ایمیل یا نامه ای از طرف ایالات متحده برای برنده شدن ارسال نمیشود تنها راه دیدن نتیجه اقدام از طریق وبسایت بالا که درج کردیم است- یاد بگیرید چگونه از خود در برابر کلاهبرداری محافظت کنید .


بیشتر بخوانید:

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی برگشت