تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

پیش بینی مشاغل برتر فناوری کانادا برای سال 2020

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار سراسری کانادا پیش بینی مشاغل برتر فناوری کانادا برای سال 2020

نگاهی به شغل های فن آوری بینی در بالا تقاضا و کارفرمایان کارگران ماهر با تکنولوژی شود خواهد شد استخدام در سال جاری:

15 ژانویه سال 2020

کمبود بازار کار در بخش فناوری باعث شده است تا برنامه های مهاجرت در بریتیش کلمبیا و انتاریو به تلاش های استخدام در این کشور دامن بزنند. در سال 2019 ، برنامه نامزدهای استان BC (BC PNP) متخصصان فنی خود را تا ژوئن سال 2020 تمدید کرد ، و برنامه نامزد مهاجران انتاریو (OINP) برگزاری قرعه کشی را به طور خاص برای نامزدهای مهاجرت با تجربه فنی آغاز کرد.

پاتریک پوولین ، رئیس بخش کارمندان رندستاد کانادا ، به CIC News گفت: “[کارگران ماهر کانادا] کافی برای پر کردن این سمت ها وجود ندارد … واقعاً کمبود نیروی کار وجود دارد .” وی گفت: “مطمئناً داشتن مهاجران برای پر کردن آن موقعیت ها یک سرمایه اصلی است. این بسیار مهم است. “

رندستاد کانادا ، یک شرکت مشاوره منابع انسانی ، پیش بینی های خود را برای سال 2020 در مورد مشاغل برتر فناوری در تقاضا در کانادا ، و همچنین مهارت های تقاضا و حقوق منتشر کرد.

بخش فناوری برخی از رقابتی ترین حقوق را در کانادا ارائه می دهد. برای سال 2020 متوسط ​​حقوق سالانه 81،750 دلار تخمین زده می شود.

افراد کم درآمد در این زمینه می توانند انتظار داشته باشند که به طور متوسط ​​55000 دلار حقوق بگیرند و بالاترین درآمد ممکن است 140،000 دلار یا بیشتر به خانه بیاورد.

استعدادهای فنی همچنان در مراكز مهم شهری مانند تورنتو ، مونترال و ونكور بسیار مورد توجه هستند.

وب سایت رندستاد گفت: “اگر مهارت های فنی (به ویژه توانایی کدگذاری به زبان های رایج مانند جاوا ،پایتون یا زبان های مختلف مبتنی بر C) داشته باشید ، در بسیاری از بزرگترین شهرهای کانادا کارفرمایان خود را انتخاب خواهید کرد!”

مشاغل برتر کانادا

با توجه به Randstad ، هشت موقعیت زیر در کانادا مورد توجه قرار می گیرد:

  • برنامه نویسان و برنامه نویسان

توسعه دهندگان تمام عیار با مهارت های جلویی و پشتی به خصوص مورد توجه هستند
اما مهارت های برنامه نویسی و برنامه نویسی در همه جا مورد تقاضای زیاد است.
 کارفرمایان با آگاهی از زبان های برنامه نویسی مانند جاوا ، پایتون و .
NET به دنبال توسعه دهندگان ماهر هستند.

  • مدیر پروژه IT

تقاضا برای این موقعیت از سال گذشته در کانادا افزایش یافته است.  کارفرمایان به دنبال کسانی هستند که مهارت های مدیریت پروژه بطور خاص PMP ، PMI یا متخصصان دارای مهارت Agile را دارند.

  • تحلیلگر تضمین کیفیت

موضع دیگری که پیش بینی می شود امسال مورد تقاضا باشد. تحلیلگران تضمین کیفیت اطمینان می دهند که نرم افزار کاربر پسند و بدون اشکال است.

  • تحلیلگر داده

تحلیلگران داده از انبوه اطلاعاتی که شرکت ها برای اداره مشاغل خود جمع می کنند ، استفاده می کنند. انتظار می رود این تقاضا برای این موقعیت افزایش یابد زیرا مشاغل به طور فزاینده به داده ها اعتماد می کنند.

  • تحلیلگر مشاغل IT

تحلیلگرانی که در زمینه تکنیک و تجزیه و تحلیل نرم افزار تخصص دارند ، امسال تقاضای زیادی دارند. نقش آنها شکل و بهینه سازی سیستم ها و نرم افزارهای تجاری است تا کارآیی مؤثر آنها را انجام دهد.

  • مهندس ارشد نرم افزار

تقاضا برای مهارت های برنامه نویسی و توسعه دهندگان به ویژه در سطح ارشد شدید است. رندستاد می گوید ، “کارفرمایان به جای استخدام و توسعه مهندسین نرم افزار جوان و متوسط ​​خود ، به دنبال نامزدی هستند که در حال حاضر تجربه زیادی را تجربه می کنند.”

  • مدیر شبکه

سرپرستان شبکه اطمینان حاصل می کنند که همه چیز برای کارمندان و مشتریان به راحتی اجرا می شود. آنها نظارت بر شبکه IT و تنظیم کارفرمایان خود ، مدیریت سرورها و تجهیزات شبکه دارند.

  • متخصص پشتیبانی فنی

پیش بینی می شود کارگران با مهارت و دانش در زمینه پشتیبانی از مشتری امسال تقاضای زیادی داشته باشند. با استفاده از فناوری در زندگی روزمره رواج بیشتری پیدا می کند ، بنابراین نیاز به متخصصانی که می توانند از مشاغل و مشتریانی که در زمینه مشکلات فنی ، سخت افزاری و یا نرم افزاری تجربه می کنند ، کمک و پشتیبانی می کنند.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی