کانادا اخبار سراسری کانادا

پیش بینی مشاغل برتر فناوری کانادا برای سال 2020

نگاهی به شغل های فن آوری بینی در بالا تقاضا و کارفرمایان کارگران ماهر با تکنولوژی شود خواهد شد استخدام در سال جاری:

15 ژانویه سال 2020

کمبود بازار کار در بخش فناوری باعث شده است تا برنامه های مهاجرت در بریتیش کلمبیا و انتاریو به تلاش های استخدام در این کشور دامن بزنند. در سال 2019 ، برنامه نامزدهای استان BC (BC PNP) متخصصان فنی خود را تا ژوئن سال 2020 تمدید کرد ، و برنامه نامزد مهاجران انتاریو (OINP) برگزاری قرعه کشی را به طور خاص برای نامزدهای مهاجرت با تجربه فنی آغاز کرد.

پاتریک پوولین ، رئیس بخش کارمندان رندستاد کانادا ، به CIC News گفت: “[کارگران ماهر کانادا] کافی برای پر کردن این سمت ها وجود ندارد … واقعاً کمبود نیروی کار وجود دارد .” وی گفت: “مطمئناً داشتن مهاجران برای پر کردن آن موقعیت ها یک سرمایه اصلی است. این بسیار مهم است. “

رندستاد کانادا ، یک شرکت مشاوره منابع انسانی ، پیش بینی های خود را برای سال 2020 در مورد مشاغل برتر فناوری در تقاضا در کانادا ، و همچنین مهارت های تقاضا و حقوق منتشر کرد.

بخش فناوری برخی از رقابتی ترین حقوق را در کانادا ارائه می دهد. برای سال 2020 متوسط ​​حقوق سالانه 81،750 دلار تخمین زده می شود.

افراد کم درآمد در این زمینه می توانند انتظار داشته باشند که به طور متوسط ​​55000 دلار حقوق بگیرند و بالاترین درآمد ممکن است 140،000 دلار یا بیشتر به خانه بیاورد.

استعدادهای فنی همچنان در مراكز مهم شهری مانند تورنتو ، مونترال و ونكور بسیار مورد توجه هستند.

وب سایت رندستاد گفت: “اگر مهارت های فنی (به ویژه توانایی کدگذاری به زبان های رایج مانند جاوا ،پایتون یا زبان های مختلف مبتنی بر C) داشته باشید ، در بسیاری از بزرگترین شهرهای کانادا کارفرمایان خود را انتخاب خواهید کرد!”

مشاغل برتر کانادا

با توجه به Randstad ، هشت موقعیت زیر در کانادا مورد توجه قرار می گیرد:

  • برنامه نویسان و برنامه نویسان

توسعه دهندگان تمام عیار با مهارت های جلویی و پشتی به خصوص مورد توجه هستند
اما مهارت های برنامه نویسی و برنامه نویسی در همه جا مورد تقاضای زیاد است.
 کارفرمایان با آگاهی از زبان های برنامه نویسی مانند جاوا ، پایتون و .
NET به دنبال توسعه دهندگان ماهر هستند.

  • مدیر پروژه IT

تقاضا برای این موقعیت از سال گذشته در کانادا افزایش یافته است.  کارفرمایان به دنبال کسانی هستند که مهارت های مدیریت پروژه بطور خاص PMP ، PMI یا متخصصان دارای مهارت Agile را دارند.

  • تحلیلگر تضمین کیفیت

موضع دیگری که پیش بینی می شود امسال مورد تقاضا باشد. تحلیلگران تضمین کیفیت اطمینان می دهند که نرم افزار کاربر پسند و بدون اشکال است.

  • تحلیلگر داده

تحلیلگران داده از انبوه اطلاعاتی که شرکت ها برای اداره مشاغل خود جمع می کنند ، استفاده می کنند. انتظار می رود این تقاضا برای این موقعیت افزایش یابد زیرا مشاغل به طور فزاینده به داده ها اعتماد می کنند.

  • تحلیلگر مشاغل IT

تحلیلگرانی که در زمینه تکنیک و تجزیه و تحلیل نرم افزار تخصص دارند ، امسال تقاضای زیادی دارند. نقش آنها شکل و بهینه سازی سیستم ها و نرم افزارهای تجاری است تا کارآیی مؤثر آنها را انجام دهد.

  • مهندس ارشد نرم افزار

تقاضا برای مهارت های برنامه نویسی و توسعه دهندگان به ویژه در سطح ارشد شدید است. رندستاد می گوید ، “کارفرمایان به جای استخدام و توسعه مهندسین نرم افزار جوان و متوسط ​​خود ، به دنبال نامزدی هستند که در حال حاضر تجربه زیادی را تجربه می کنند.”

  • مدیر شبکه

سرپرستان شبکه اطمینان حاصل می کنند که همه چیز برای کارمندان و مشتریان به راحتی اجرا می شود. آنها نظارت بر شبکه IT و تنظیم کارفرمایان خود ، مدیریت سرورها و تجهیزات شبکه دارند.

  • متخصص پشتیبانی فنی

پیش بینی می شود کارگران با مهارت و دانش در زمینه پشتیبانی از مشتری امسال تقاضای زیادی داشته باشند. با استفاده از فناوری در زندگی روزمره رواج بیشتری پیدا می کند ، بنابراین نیاز به متخصصانی که می توانند از مشاغل و مشتریانی که در زمینه مشکلات فنی ، سخت افزاری و یا نرم افزاری تجربه می کنند ، کمک و پشتیبانی می کنند.


segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023