تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

مشاغل استرالیایی قطب جنوب با درآمد بالا

وی والت اخبار اخبار اقیانوسیه مشاغل استرالیایی قطب جنوب با درآمد بالا

فرصت‌های شغلی دربخش استرالیایی قطب جنوب با درآمد بالا / اعلام مشاغل

بخش استرالیایی قطب جنوب برای فعالیت‌های روزمره چهار فصل سال ۲۲-۲۰۲۱ به دنبال کارگران متخصص در زمینه‌های شغلی مختلف می‌گردد.

بر این اساس متقاضیان می‌توانند برای حدود ۱۸۰ فرصت شغلی مختلف درخواست دهند که عمده آنها در زمینه کارهای بدنی با تخصص بالاست و هر دوره کاری بین چهار تا ۱۸ ماه در قطب جنوب ادامه خواهد داشت.

مری رایلی، مدیر روابط عمومی بخش استرالیایی قطب جنوب در این خصوص گفت: ما به دنبال مکانیک، اپراتورهای کارخانه، نجار، برق‌کار و لوله‌کش و همچنین حرفه‌های دیگری همچون آشپز، متخصص ارتباطات و مدیر ایستگاه‌ می‌گردیم.

وی تصریح کرد: متقاضیانی که موفق به کار در قطب جنوب می‌شوند از مزایای مختلفی برخوردار خواهند بود که از آن جمله می‌توان به اقامت رایگان، رفت و آمد رایگان و همچنین غذای رایگان اشاره کرد.

وی با اعلام اینکه تمامی غذاهایی که به کارمندان و کارگران در قطب جنوب داده می‌شود توسط آشپزها تهیه می‌شوند، گفت: متقاضیان موفق علاوه بر حقوق سالانه خود مبلغ ۶۰ هزار دلار نیز به عنوان فوق‌العاده دریافت می‌کنند تا جبران کار و زندگی آنها در فضای سخت قطب جنوب باشد.

وی در همین حال گفت: حقوق‌ها با توجه به مشاغل متفاوت است و از ۶۰ هزار تا ۱۰۰ هزار دلار در سال در نظر گرفته شده‌اند.

استرالیا سه ایستگاه تحقیقاتی اصلی در قطب جنوب دارد که در تابستان‌ها در هر ایستگاه بین ۴۰ تا ۱۰۰ نفر و در زمستان‌ها در هر ایستگاه بین ۱۵ تا ۲۰ نفر کار می‌کنند.

این مقام استرالیایی در ادامه گفت: فرآیند استخدام افراد بسیار دقیق و دشوار خواهد بود زیرا افرادی که برای کار در قطب جنوب انتخاب می‌شوند پس از شروع کار نمی‌توانند تا پایان دوره کاری به خانه بازگردند.

آنها باید تحصص کافی داشته باشند و در همین حال باید از نظر سلامت جسمانی و روانی نیز برای این کار مناسب باشند.

توجه داشته باشید که ثبت درخواست استخدام برای این مشاغل از روز ۹ دسامبر برای متقاضیان باز خواهد شد.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی